wtorek, 19 lipca 2016

Kolejna zagadka Riese ...

„The T-Force Story,, i ludzie z tej jednostki bardziej tajemniczej i zakonspirowanej niż SAS . Pewne wątki , bardziej plotki i legendy z GB wiodą właśnie na Dolny Śląsk konkretnie Brzeg Dolny gdzie niemcy produkowali Tabun , oraz Wałbrzych produkcja benzyny syntetycznej . Już w 1942 Anglicy wiedzieli iż na Dolnym Śląsku  niemcy mają tajne zakłady chemiczne , przypuszczam iż dużo wcześniej ponieważ Iperyt  tu produkowano  od 1937 , więc ich wiedza dużo większa niż nam się wydaje . Do tego dochodzą tzw okazy znalezione w Lubece 3 maja 1945 , ludzkie płody w rożnym stadium rozwoju  wszystkie - dzieci - miały pępowiny i były podłączone do dziwnych termosów , przypominających gaśnice wszystkie były ustawione w długich szklanych skrzyniach przypominających trumny ..... 


Polecam historię  - 5th King’s/No.2 T-Force Old Comrades Association ,  może to świeci kilku niedowiarków ....

11 komentarzy:

 1. Witam Panie Darku pokazała się w intrnecie taka informacja. Może to kolejna kaczka, lub sensacja jak złoty pociąg, ale może coś w tym jest. A temat mocno pokrewny http://alexjones.pl/aj/aj-inne/aj-ciekawostki/item/3936-tysi%C4%85ce-kilometr%C3%B3w-tajemniczych-tuneli-w-rumunii
  Pozdrawiam Artur Koneci

  OdpowiedzUsuń
 2. Panie Darku niech pan wrzuci ten tekst gdzie gdzie będzie Pan uważał za stosowne.
  "Chwała bohaterom za zwycięstwo,
  Za miłość do Ojczyzny, za walkę, za męstwo,
  Za wiarę, za Polskę, za niepodległość,
  Dziękujemy, że możemy patrzeć z dumą w przeszłość,
  To nasza historia, narodowa duma,
  Którą przez ponad sto lat zaborca opluwał,
  Chcieli nas zniszczyć, stłamsić, myśleli, że się uda,
  My byliśmy coraz twardsi, weź to skumaj!
  Bo my mamy naszą flagę, nasze godło,
  Jesteśmy Polakami, mamy naszą polską godność,
  I nawet, kiedy mamy wrócić z walki na tarczy,
  Do ostatniej kropli krwi będziemy walczyć, bo lepiej być martwym,
  Niż bez honoru, bez fasonu, poddać się komuś,
  A jeszcze gorzej sprzedać swoich ziomów,
  Swoich braci, zrozum! są tysiące powodów"

  OdpowiedzUsuń
 3. Panie Darku, coś się stało? Komentarze lecą lawinowo. Nie, a właściwie, tak - ironizuje. Naprawdę, będziesz miał z kim pogadać. Nie trać czasu, wrzucaj po jednym zdaniu.

  OdpowiedzUsuń
 4. Darek, z konieczności dziejowej, muszę pisać na tej stronie – sam chciałeś (możesz niepublikować, jak uważasz). Mówisz w materiale „Peter z Czech” o 40-50 osobach zamordowanych. Zakładając optymistycznie, że mówisz prawdę, nie ma w ludzkim pojęciu, tego co powiedziałeś: „ … nikt nie udzieli żadnej pomocy, sprawie zostanie łeb ukręcony i za chwileczkę nie będzie w ogóle tematu”. Być może, leżą tam ludzie, których rodziny do dnia dzisiejszego ich szukają?!
  Słyszałeś, może coś o stowarzyszeniu „Pomost”? (i zapewne wiele innych)??? Ci ludzie szukają i znajdują i ogłaszają !!!
  „13 lipca 2016 r. przeprowadziliśmy ekshumację szczątków żołnierza niemieckiego w Kobylicach, pow. kędzierzyńsko-kozielski. Został on pochowany w stanowisku strzeleckim w kształcie litery „L”, znajdującym się w pobliżu wiejskich zabudowań. W jego wnętrzu zdeponowano także parę wojskowych butów. Przy szczątkach nie odnaleźliśmy żołnierskiego znaku tożsamości.”
  dalej,
  „5 lipca 2016 r. odbył się pogrzeb sześciu czerwonoarmistów, których szczątki ekshumowaliśmy w 2015 r. w miejscowościach Siedlec i Bieniów, pow. żarski. Zgodnie z decyzją Wojewody Lubuskiego zostali pochowani na Cmentarzu Żołnierzy Radzieckich w Żarach”.
  Wejdź na stronę i zobaczysz, co należy robić z takimi sytuacjami. Tu się szuka, nawet jedną osobę!!!
  To co ty robisz, to jest zwykłe barbarzyństwo lub zwykłe kłamstwo, dla poklasku.
  p.s. podaj natychmiast namiary tego miejsca.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Widzisz miejsce jest dokładnie zlokalizowane i podane sa namiary , tylko poszperaj w archiwum Rogoźnicy . Kolejna sprawa IPN doskonale z na sprawę od kilku lat a i prokuratura także . Podam Ci przykład p Jerzy Cera zlokalizował trzy zbiorowe mogi,ly w okolicach Głuszycy kilkanaście lat temu , każda może zawierać po 500 zwłok więźniowie KL Gros Rosen i co z tego wynikło wielkie Nic , a wiesz dlaczego bo to tylko problemy , potwierdzenie prawdy o tym terenie ....

   Usuń
  2. P.S do tego to tereny prywatne , łatwiej jest ekshumować pojedynczego szkopa lub ruska niż zbiorowe mogiły , przykład doły pełne żołnierzy pod Wrocławiem , Kołobrzegiem , Warszawą . Czy podczas drążenia metra w Warszawie przerwano prace gdy natrafiono na powstańcze mogiły Nie ... Poznań dworzec PKP gdy trafiono groby z II WS na ile przerwano prace . Łódź gdy trafiono mogiły zbiorowe na terenie byłego Getta czy przerwano prace Nie .... Wyjedź w teren poszperaj po pobojowiskach , np Kock mogiły z 1939 miejscowi Ci wskażą miejsce i wtedy porozmawiamy na te tematy ...

   Usuń
  3. Widzisz Darek, z Tobą jest cały czas ten sam problem. Słyszysz, że gdzieś dzwoni, ale nie wiesz w którym kościele. Nastepnie wrzucasz wszystko do jednego wora i sprawa zamknięta. Nie wiem, jak było w Warszawie, Wrocławiu czy Łodzi, ale w Poznaniu było zwyczajnie i normalnie. Czyli, po pierwsze, prace w danym terenie wstrzymano na prawie pół roku, po drugie, dokonano eksumacji, a po trzecie, nie były to ofiary II WŚ, tylko stary cmentarz parafialny z połowy XIXw., oraz po czwarte, zlokalizowano tam około czterdziestu mogił (nie „pojedynczego szkopa lub ruska”).
   Wiesz co, zaryzykuję i spojrzę na „zamknięte forum dyskusyjne na moim blogu”. Jak tam trafić?

   Usuń
  4. Trafić na zamknięte forum bardzo prosto musisz się przedstawić z imienia i nazwiska plus self e i jeżeli cie zaakceptują pozostali zostajesz jeżeli nie ... zobaczysz kto tu jest ....A co do cmentarza na dworcu ok , a co z mogiła żołnierzy rosyjskich i niemieckich dlaczego sprawę przemilczano , jeżeli jesteś z Poznania idź na Cytadele i odnajdź Marcina pracuje tam , przy okazji zobaczysz coś czego turyści nie oglądają .

   Usuń
  5. Co to ma być??? Jakaś „loża masonów”? Jak mnie zaakceptują? Kim wy w ogóle jesteście??? Moim selfie jest krzyż NSZ i z nim się utożsamiam, jako symbolem oraz z ludźmi którzy go nosili.

   p.s. O jakich mogiłach żołnierzy znów piszesz, których przemilczano (w Poznaniu)?

   Usuń
  6. Gdzie jest to "zamknięte forum"?

   Usuń

Merytorycznie, bez wulgaryzmów, bez ataków ad personam.