niedziela, 31 lipca 2016

Oni przychodą do mnie od zawsze

Miejsce gdzie się urodziłem stało na starym cmentarzu . Miejsce gdzie dorastałem stoi na starym cmentarzu .
 A plebania stoi na starym cmentarzu 10 metrów od mojego okna .
 Profanacja . ....
A może coś wiem czego nie wiem ....

6 komentarzy:

 1. Darek
  Niemicki Kościół Katolicki wspiera Nazizm
  https://www.youtube.com/watch?v=fzOiniLiQFk&spfreload=5
  Kryzys o którym mówisz przyjdzie w 2019 r, wtedy przypada równa 130 rocznica urodzin Hitlera.
  Do kryzysu mamy 2,5 roku

  OdpowiedzUsuń
 2. Witam!!
  Powiem tak, śledzę kanał Darka oraz jego blog oczywiście nie był bym sobą gdybym nie zapoznał się z treścią bloga Tomka. I jak dla mnie to nie jest istotne, co ci Panowie maja do siebie. Czy oprowadza czy nie przecież nikt tych ludzi nie zmusza nikt im nie każe grożąc śmiercią na wycieczki z Darkiem?
  Fakt jest taki ze Darek mógłby odciąć się od wycieczek personalnych. Ale jest to moja opinia i nie musicie się z nią zgadzać.
  Co do twórczości Darka i tego, co pokazuje w filmach, dla wielu ludzi oglądających jest to jedyny sposób by poznać tamtejsze tereny, to, co opowiada Darek no cóż czy ktoś będąc małym dzieckiem nie słyszał takich opowieści o wilkołakach itp.? No wiadomo ze nikt się nie przyzna ze oprócz tego ze słyszał to jeszcze w to wierzył nawet będąc pełnoletnim? Podejrzewam ze dzięki tym filmikom wielu także zainteresowało się historia IIWŚ, chociaż by zweryfikować to, co Darek opowiada. A czy źle ze reklamuje swój region? Oczywiście ze nie.

  OdpowiedzUsuń
 3. 100% racji - każdy dostał rozum, z tym że nie wszyscy pewnie potrafią go używać. Nawet jeśli w niektórych rzeczach Darek błądzi - to sam mówi, że to tylko słyszał i nikomu nie karze w to wierzyć. Reklama terenów jest świetna - sam za rok podjadę pozwiedzać te tereny. Chciałem zwiedzić tę komerchę i wyskoczyć tam na jeden dzień. Odwiedzę tą komerchę, ale podjadę na kilka dni, by obejrzeć to o czym mówi Darek.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jakby nie patrzeć ta komercha to cześć wielkiego kompleksu

   Usuń
 4. Byłem wczoraj w Głuszycy. Mój pierwszy raz. Bardzo mili ludzie. Powiedziałem że chciałbym się dostać na skałkę widokową. Zaparkowałem zaraz na rogu koło Pana co ma działkę przy łące, swoją drogą bardzo miły pań pozdrawiam go. Widok ze Skałki przedni. Nie miałem neta bo prosto z Anglii przyjechałem bo bym chciał się skontaktować z Darkiem. Może następnym razem. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli będziesz w głuszycy w 1 weekend Września możemy się spiknąć. Razem z Darkiem będziemy w terenie. Pozdrawiam

   Usuń

Merytorycznie, bez wulgaryzmów, bez ataków ad personam.