poniedziałek, 18 lipca 2016

I co dalej ....

Takie pytanie zadaje sobie bardzo wiele osób . Historia II WS niczego nie nauczyła ludzi zamieszkujących ziemię . Coraz częściej politycy na całym globie mówią o wojnie , wojnie światowej . Czy jest jeszcze nadzieja na pokój ? , czy ludzkość została tak już ogłupiona że owczym pędem podąża ku przepaści ? . Są jednak grupy , nawet enklawy normalności , strefy bez WI-FI , gdzie można spotkać ludzi świadomych . Ostatnie przykłady , pierwsze lepsze z TV lub netu , zatrważają , sieją strach i niepokój . I o to w tym wszystkim chodzi , marzenie Himmlera się spełniło , Panowie dysponują urządzeniem sterującym masami ludzkimi . Ogłupiali i zdezorientowani żyjący w nierealnym świecie , to opis mieszkańców tzw państw wysoko rozwiniętych .

- Pierwsze doświadczenia nad masowym sterowaniem masami ludzkimi przeprowadzono  w 1938 w niemieckim KL Dachau . Użyto preparatu podobnego do dzisiejszego Fluoru . Pierwszy tzw oprysk powietrzny  przeprowadzono nad Europą w 1944 - Drezno - miał on zapobiec wybuchowi epidemii , tylko dlaczego nie stosowano takich oprysków nad ZSRR lub Polską . Dopiero w 1947 rozpoczęto opryski całej Europy . Eksperymenty eugeniczne i chirurgiczne z wykorzystaniem żywych ludzi  ponownie niemiecki KL Dachau - 1937 .-

Dzisiaj słyszymy o genetycznie modyfikowanych żołnierzach którzy w razie co będą nas bronić , przed kim przed nami samymi ? , lub o nowoczesnej broni , która  nie zabija , a zniechęca wroga do walki .....


3 komentarze:

  1. Zjawisko oprysku znane w dzisiejszych czasach to "chemtrails" nieoznakowane samoloty wykonują takie opryski niby by zapobiedz efektowi cieplarnianemu tym czasem jednak naukowcy twierdzą że nasz glob ulega wychłodzeniu. Temat rzeka jak nie ocean. A pro po wojen, Chodzi tylko o pieniądze. Człowiek nie ma żadnego znaczenia dla ludzi rządzących światem. Jesteśmy wg nich tylko bydłem które nie daje sobą w 100% podlec kontroli.

    OdpowiedzUsuń
  2. https://www.youtube.com/watch?v=gWOS1Glx2yY
    Historia opowiedziana o Ukraincach i ich zbrodniach na Polakach. Historia, ktora jest malo znana, bo jest zakazana mozna powiedziec. Warto sobie obejrzec. Podobnie mamy zakamuflowana prawde o zbrodniach wojennych dokonywanych na terenach Polski przez Niemcy. Znamy tylko szczyt gory lodowej i nic wiecej a tyle jest do opowiedzenia i do odkrycia. Pokolenie przedwojenne umiera, mlodzi nie chca ich sluchac a wlasnie oni moga nam wiele opowiedziec jak to kiedys bylo, bo to zatacza krag. Jesli wglebimy sie w nasza historie i zaczniemy sluchac ludzi, ktorzy maja cos do powiedzenia na podstawie faktow, to naprawde warto posluchac, porownac i wyciagnac wnioski, zeby tych samych bledow nie popelniac. Dlatego jestem wdzieczna takim ludziom jak min. Darek Kwiecien, ktory swoim zaangazowaniem i calym zyciem probuje cos nam przekazac a niektorzy z nas, nie tylko nie chca sluchac, ale i przeszkadzaja w roznoraki sposob. Nie chcesz sluchac, to nie sluchaj, ale nie przeszkadzaj innym sluchac, bo cos sie zbliza do nas, ciemne chmury zawisly i co dalej? Jesli znamy historie, to bedziemy wiedziec co mamy robic, ale jesli jej nie znamy, to bedziemy patrzec na te ciemne chmury, przygladac sie z zaciekawieniem a nawet sie nie obejrzymy jak zostaniemy zmieceni z powierzchni ziemi. Dlatego zacznijmy myslec samodzielnie i wyciagac odpowiednie wnioski. Dziekuje i pozdrawiam.

    OdpowiedzUsuń

Merytorycznie, bez wulgaryzmów, bez ataków ad personam.