czwartek, 13 grudnia 2012

Coś

Darek olej tych wszystkich szemranych oglądaczy bloga , przecież to szmaty ze służb jeżeli ktoś prosi oto abyś udostępnił swe dowody na blogu to jakiś wariat lub prowokator  . Nic  nie udowadniaj i nic nie prezentuj .Wszystko to co piszesz jest solą w oku , żaden polityk się nie przyzna , a może twój proboszcz opowie prawdę jak zdobył pozwolenie na budowie plebanii na niemieckim cmentarzu ?.

6 komentarzy:

 1. Nie zgadzam się z powyższym. Wg.ciebie każdy kto chciałby zobaczyć zeznania świadków lub inne dowody jest ze służb-co za bzdura. To ciekawość ludzka nic więcej, takim tekstem ty właśnie próbujesz manipulować sugerując takie rzeczy, że każdy ciekawski to tajniak? ja to odbieram w ten sposób, że nie chcesz aby dowody ujrzały światło dzienne,nie chcesz aby ludzie czytali, dowiadywali się itd., to że coś zostanie podane do publicznej wiadomości to bardzo dobrze, trzeba głośno przeciwstawiać się wypaczonej historii, a nie ją chować do szuflady dlatego wg.mnie oznacza to, że to ty jesteś ze służb.

  OdpowiedzUsuń
 2. Sam jesteś szmata ze służb autorze tych słów. Ja tylko przypomnę, że Pan Dariusz miał już ostatnio najście smutnych panów i oni mu wzięli wszystko co potrzebowali.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I Ty w to oczywiscie uwierzyles od razu i dla Ciebie sprawa jest wyjasniona?;)W najscie i konfiskate dowodow?
   A jaki sprytny czlowiek trzyma owe domniemane bomby w domu, pod lozkiem? zastanow sie.

   Z innej beczki.. skoro caly blog "moje riese" mozna w domysle nazwac "akcja ujawnienie".. to na litosc boska czemu to sie nie dzieje? Nie wszytstkie dowody sa dowodami smiertelnymi.
   Jedyne co jest wrzucane to to co kazdy zaradniejszy znajdzie sobie w sieci. I jeszcze ta nadinterpretacja w opisach heh.

   Wiesz czemu nie sa wrzucane inne? bo prawdopodobnie ich nie ma.
   A bez dowodow, bez zdjec.. takie bajanie nie jest nic warte. Niestety.
   Zatem po cholere wogole pisac o wszystkim? Mam ale nie dam? A moze to proba stworzenia kolejnej religi?:) Grupki adoratorow? Nie wymagajcie ale uwierzcie.

   Wiele spraw jest ciekawych ale sporo tez naciagania i nadinterpretacji.
   Kult nekromantek ze Slęzy..

   Czytalem i pewnie bede czytal tego bloga nadal.. ale wiele rzeczy wypada wyjasniac i prostowac na biezaco.

   Usuń
 3. przeczytaj co jest napisane poniżej: "Merytorycznie, bez wulgaryzmów, bez ataków ad personam." Ja ciebie nie wyzywam od żadnych szmat. No cóż jest to obraz naszego społeczeństwa, wyrwał się koleś i obraża ludzi, których nie zna. Powodzenia kolego. Nie mam do ciebie żalu ale ostrożniej z wydawaniem osądów-bo to każdy potrafi. Też bym mógł ci nawrzucać tutaj no i co z tego? do czego w ten sposób dojdziesz? do tego że będziesz się nakręcał jeszcze bardziej? jeśli tak to jak dla mnie to jest trochę słabe.Pozdrawiam wszystkich idących do przodu, a nie wstecz. Trzeba się trzymać razem bo w tym siła a nie się kłócić, bo takich przykłady mamy w naszym kraju. Byli kiedyś ludzie którzy stali po jednej stronie barykady a dziś się nienawidzą. Po co popełniać ten błąd?

  OdpowiedzUsuń
 4. @Mariusz, przecież nie do Twojego wpisu się odnosiłem tylko do notki...

  OdpowiedzUsuń
 5. Osobiście nie uważam, że prezentowanie dowodów własnych twierdzeń było dziwne. Możecie mnie nazwać agenturalną szmatą, ale takie podejście jest wg mnie jakieś takie... naukowe. Nie wiem dlaczego się tak oburzacie. To że ktoś poprosi o dowód dostanie go i jak uwierzy i chce przekazać tę wiedzę to ma dobre oparcie.
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń

Merytorycznie, bez wulgaryzmów, bez ataków ad personam.