piątek, 29 czerwca 2012

INFO Z FB

Dlaczego powiadasz iż nie wiesz , dlaczego nie powiesz prawdy , dlaczego milczysz ?. Myślisz że nikt nie słucha , jesteś w błędzie .Upały , pożary , trzęsienia ziemi i jeden Wszech mogący nie wie co jeszcze ? Opisz sny , opisz listy szaleńców to jest ten czas . Czas jest ostateczny , jedyny na refleksję , chyba ostateczny . Na co czekasz ? .
   My podsyłamy Ci informacje , one są dla Ciebie jak i dla wszystkich .
      

Proszę o więcej informacji , z kim mam do czynienia . Darek .
   To dziwne gdyz nie mam konta na FB .

19 komentarzy:

 1. witaj,na FEjsie masz kilku Dariuszy Kwietniów (nie jestem pewny odmiany) jeden z nich jest z Katowic i dopóki nie powiększysz zdjęcia profilowego jest łudząco podobny do Ciebie ,więc może te osoby popełniły błąd .pozdro z Holandii
  a tu link do zdjęcia profilowego Twojego imiennika(otworzyć możesz przez konto FB)
  http://www.facebook.com/photo.php?fbid=248824215191628&set=a.108248309249220.14079.100001921554111&type=3&theater

  OdpowiedzUsuń
 2. Wpis daje wiele do myślenia, gdyż sugeruje, że Pan Kwiecień ukrywa informacje, które zostały mu przekazane celem rozpowszechnienia.

  OdpowiedzUsuń
 3. PB,pomyśl chwilę...,kto dokonał tego wpisu ,czy nadal uważasz że Dariusz sam oskarża się na blogu o "ukrywanie informacji????

  OdpowiedzUsuń
 4. Sam fakt publikacji tekstu na Blogu nie musi oznaczać dobrych intencji.

  OdpowiedzUsuń
 5. no tak Dariusz stosuje techniki służb wywiadowczych w celu ukrycia ,bądź nie ujawniania istotnych faktów.;-D

  OdpowiedzUsuń
 6. Ta myśl nie musi być pozbawiona sensu.

  OdpowiedzUsuń
 7. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 8. Domyślam się o co chodzi. Jesli mógłbym z Panem szczerze porozmawiać to pewnie sam by Pan się domyslił. Niech Pan kombinuje ale na harmoni kosmosu sam Pan powiedział że kiedyś jedna Kobieta powiedziała Panu. Pan tam był Pan tam był. Pan nie wie o co chodzi ale to proste.

  OdpowiedzUsuń
 9. No ale zrytych beretów nie brakuje ,człowiek pisze że zajmuje się tylko IIwojną i Riese a oni chcą z niego zrobić Nostradamusa,ale teraz takich coraz więcej się ujawnia,ciekawe czy to wynik eksperymentu jakim zostali poddani czy może przeciążenia styków w bani . ;-)))

  OdpowiedzUsuń
 10. Lipke nie oceniaj ludzi popatrz na siebie. Cenie to co robi Darek jak dla mnie naprawde jest odważnym człowiekiem z pasją. Natomiast ja patrze na rzeczywistośc z szerszej perspektywy. Kiedyś zafascynował mnie temat reise i sam się tam wybrałem. Coś mnie tam pognało. Nie wiedziałem wszystkiego o tych miejscach bo skąd. Moja wiedza ograniczała się do kilku programów albo książek witkowskiego. Opowieści Pana Darka dały mi dużo do myślenia. Dziwne istoty, tajemnicze technologie.
  Możecie się śmiać ale mam kolegę który mieszka 50 km od ślęży i nieraz opowiadał mi co mu się przytrafiało. On też miał nocami dziwne odwiedziny przez dziwne istoty i to wiele razy. Na mnie to nie robi wrażenia bo ja też miałem chociaż nie pochodzę z tamtych terenów. Wydaje mi się, że my Polacy sami nie jesteśmy świadomi jakie tajemnice i nie tylko kryją te ziemie. Obawiam się, że drążenie tematu reise to nie tylko 2 wojna światowa ale jeszcze coś więcej co się nawet nie śniło wielu ludziom i może przerosnąć Pana Darka. Wszystko się układa w logiczną całość. Złoto i kosztowności zakopane w tamtych terenach to pikuś w porównaniu z tym co tam się ukrywa od wieków.

  Poczytajcie książkę, kroniki ziemi,posłuchajcie przekazów początkowe sesje projektu cheops, przekazy enkiego, który jest notabene wężową istotą, marduka, posłuchajcie rogali.
  to wszystko układa się w jedną całość. Na tych ziemiach ktoś był od wieków i do tej pory pozostał. Niemcy z nimi współpracowali tak jak i amerykanie współpracują z obcymi.
  Aż tacy jesteście przekonani, że wiecie wszystko???
  Ciekawe skąd tam wzieły się opowieści o gadzinie...skąd te światła itd... A może było inaczej a może niemcy budowali te bazy właśnie dla tych z którymi nawiązali kontakt.

  Teraz taki czas, że wszystko co złe i negatywne wychodzi na wierzch i wczęśniej czy później to wszystko co tam jest też ujży światło dzienne.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Brawo trafiony zatopiony ! :)
   słowa Otto Mulingera po zabiegach hibernacyjnych jego dzieci cyt" Gdy wystąpią oceany..." książka Trzecia Rzesza w świetle Norymbergii wyd. I 1979r.
   wzgórze Sajdak z bunkrem peryskopowym i hermetycznymi drzwiami po co ? pooglądać ziemię po no po czym? wydaje się że to już nadchodzi?! może 18 lipca br a może nie, a może to fantasy co przyleci ze strony słońca

   Usuń
 11. Ktoś kiedyś powiedział, że informacje są jak nici i pojawiają się z różnych stron. Trzeba umieć słuchać i nie odrzucać. Nici tkają gobelin, a utkany gobelin pokaże prawdę...

  OdpowiedzUsuń
 12. Aż mnie strach przeleciał... ;)

  OdpowiedzUsuń
 13. Z coraz większym smutkiem i rozczarowaniem zaglądam na ten blog i stwierdzam, że tematyka Riese skupiła absurdalnych wyznawców Rogalowych teorii o wężowych istotach lub jak to napisał MorningSky bzdur jakiegoś enkiego.... eh w polityce sami idioci i złodzieje, ale w ufologii i w temacie jak widać jeszcze więksi. Enki to chory wymysł paru paranoików tak samo jak wężowe istoty i tym podobne bzdury. Co nie oznacza, że w Riese rzeczywiście jest coś o czym mało komu się śniło, ale na diabła dorabiać do tego takie absurdy?

  OdpowiedzUsuń
 14. W najbliższym czasie zapadnie decyzja o uznaniu p. Kwietnia za Persona non grata wśród polskich eksploatatorów za rozpowszechnianie mylnych informacji.

  OdpowiedzUsuń
 15. Realtrue widzę że masz jakieś ważne informację tylko nie wiem dlaczego ich nie wyjawisz?Co?
  Może jesteś niemcem i pilnujesz tych terenów a tutaj tylko siejesz jakieś brednie?
  Jak ci się blog nie podoba to OUT i wszystko w tym temacie

  OdpowiedzUsuń
 16. Ludzieeee! Przestańcie być naiwnymi. To co opowiada Twórca tej strony to istny bełkot. Blog o schizofrenicznym zabarwieniu. Ciekawe tylko czy to wynika z choroby autora czy ze zlecenia....Nie przypadkiem Wołoszański nie chce rozmawiać z p. Kwietniem tak jak i reszta eksploatatorów. Trzeba być bardzo naiwnym wręcz głupim aby wierzyć w Brednie p.Kwietnia i Sawiaka. Przykład ordynarnego kłamstwa - bajka o tym że niejaki Jan Moltke jest wnukiem słynnego niemieckiego hrabiego. Te listy z "zagranicy" i "tajemnicze wpisy" preparuje sam Kwiecień. Ostatnio zwariował na tyle że powieści s-f pisarza Lovecrafta o kulcie Ctullu umiejscowił jako prawdziwe na Ślęży. Sawiak kłamie mówiąc o znalezieniu srebrnych monet z Piłsudskim w wieży Bismarcka ! Nic takiego nie miało miejsca! Zresztą tych kłamstw jest o wiele więcej. Wszystko można sprawdzić. Nie słuchajcie tych bezczelnych dezinformatorów.

  OdpowiedzUsuń
 17. ROGALE !!!!to wam się z mózgów porobiły ,węże zżarły korę i teraz macie puste banie :-)))), nie czytajcie więcej żadnych książek bo berety wam się rozpadną i jeszcze będziecie mieli wzięcie przez UFO :-))))))))))) Z tą Fantastyką możecie się wynieść na PUDELKA ,tam takich których odwiedzają inne istoty jest więcej :-))) W TWORKACH też ich jest dużo ,tam z reguły kończą :-)))

  OdpowiedzUsuń

Merytorycznie, bez wulgaryzmów, bez ataków ad personam.