piątek, 1 czerwca 2012

Czy ktoś jeszcze czuje dumę z tego iż jest Polakiem ----- nie liczą się kosmopolitanie ---

Gdy staliśmy na wierzy zamku Grodno On milczał , tylko słuchał . Gdy pojechaliśmy do Walimia także milczał . Gdy oprowadzałem ICH  po Książu nie odważyłem się wskazać Stary ...... . Coś mnie bodło .Gdy przyjechały Amerykańskie wozy bojowe - odszedłem .. Tfierdza  Bajer istnieje ,     i dla tego ten co ObaMa  sadzi takie farmazony , To my Polacy nie zjednoczeni , zachłanni , chciwi , skłóceni , itp itd     kopiemy dołki pod naszymi nogami , ta łopata jest w naszych dłoniach .Każdy Polak ma jedną zasadę jeżeli ja nie mam to zrobię wszystko abyś ty nie miął więcej .Przepraszam tych co czują tak jak Ja .
                                 Czy ktoś jeszcze czuje dumę z tego iż jest Polakiem     ----- nie liczą się  kosmopolitanie --- Kto wie że w USA  nit nie ma pojęcia o fo pa tego co Oba Ma - żenada .
   Gdy byłem w Krakowie to dzieci Albionu  robiły bydło gdy ich trochę zdyscyplinowałem  stwierdzili iż Polska to państwo policyjne .
    Przeciętny zbieracz bawełny nie ma pojęcia że istniejemy , a troszeczkę piśmienni wskazują nas gdzieś w okolicach Uralu    i    Dla kogo my walczymy  . Nasze du-o lizy złożyły nas po raz kolejny na stosie .
  Podajcie mi choć jeden przykład , tylko jeden wśród naszych polityków .
    Odszedłem  od tematu przepraszam lecz inaczej się nie da .

6 komentarzy:

 1. cenzura kilka razy próbowałem zamiescić cały tekst , chodzi o politykow i kościół

  OdpowiedzUsuń
 2. ZGADZA SIE WSZYSTKO!ALE TO JEST NIC W POROWNANIU Z KONTROLA UMYSLOW,ZMIANAMI CHEMICZNYMI CIALA ,DNA ITP...JESTESMY ZAMKNIECI W KREGU CZASOPRZESTRZENI ,JESTESMY WYKORZYSTWANI POROSTU CHODUJE SIE NAS.DLATEGO HISTORIA LUBI SIE POWTARZAC.UWARZAJCIE NA STRONY NA KTORYCH MOWIA ZLE O TYCH "DOBRYCH" BO WAM KOMPUTER PADNIE.POZDRAWIAM

  OdpowiedzUsuń
 3. http://dakowski.pl//index.php?option=com_content&task=view&id=6354&Itemid=80

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
  2. W mojej ocenie bardzo wybitny i rzetelny wyklad dotyczacy historii Polski a w szczegolnosci II WS, takie wyklady potwierdzaja sens walki o niepodlegosc,wolnosc i suwerennosc.

   Pomimo zdrady i falszu,prawda i dobro ostatecznie zwycieza, smutne jest tylko to ze w Narodzie o tak pieknym etosie niepodleglosciowym znajduja sie osoby ktore gotowe sa oddac nasza Ojczyzne za pare groszy tym ktorzy predzej czy pozniej ich samych wywlaszcza i zniewola.

   W historii Polski jak na dloni widac wszystkie przemiany - dobre i zle ktore doprowadzily do obecnego ksztaltu swiadomosci politycznej i niepodleglosciowej narodu polskiego.


   Dziekuje za dodanie w/w wykladu prof. Andrzeja Nowaka.


   Max

   Usuń

Merytorycznie, bez wulgaryzmów, bez ataków ad personam.