czwartek, 2 lutego 2012

Radegast

http://www.youtube.com/embed/ANsufeMt6rc

http://www.youtube.com/embed/Kz52b9l1_34

12 komentarzy:

 1. Jestem człowiekiem, który w mig potrafi skojarzyć pewne fakty. Słuchając co powiedział Darek Kwiecień od razu przyszło mi do głowy, że tak zwane szaraki to nic innego jak hybrydy ludzkie wyhodowane przez nazistów w czasie IIWŚ. Nagie na mrozie -30 stopniowym stojące kilka godzin bez sprzeciwu z wielkimi głowami i dziwnymi rekami o szarej skórze? Toż to jako żywo przypomina setki relacji ludzi widujących znane wszystkim legendarne szaraki z obcych obiektów dokonujących najróżniejsze zadania, sztuczki i jak nie raz pisałem mistyfikacje dla zmylenia naszych domysłów/sprawa Wolskiego/ A kwestia spuszczania z ludzi krwi przez nazistów? Czy to nie tłumaczy obecnie milionów zaginięć bez wieści na całym świecie? Czy to nie tłumaczy choćby 1 miliona zaginięć dzieci rocznie BEZ WIEŚCI w samych tylko Stanach Zjednoczonych? Połączcie współczesne fakty z tą relacją jaką opowiada Darek! Dla mnie sprawa jest bezsprzecznie jasna.
  W oparciu o to co powiedział Darek utwierdziłem się w przekonaniu jakie od dawna mam, że obecnie obcy porywają ludzi nie tylko dla organów, ale dla krwi-to samo robili w starożytności. Jedno zdanie z wypowiedzi Darka w 10 minucie mówi, że już Majowie w starożytności nazywali krwią dla bogów krew zmieszaną z jakąś zatramentyzowaną substancją pozwalającą organizmowi nie zamarzać, mówi mi, że obcy już w czasach starożytnych prowadzili tu na ziemi działalność dla pozyskiwania takiej krwi. I cały czas ja prowadzą. A druga wojna światowa była idealną przykrywką by rękami nazistów dokonać podobnych działań na ogromną skale. Przypomnę zginęło na wojnie 70 milionów ludzi z czego X milionów zaginęło w niewyjaśnionych okolicznościach i ślad po nich zaginął. To samo dzieje się teraz tylko w takiej ilości ludzi na świecie jaka żyje oraz tak skomplikowanych systemach polityczno gospodarczych my nie jesteśmy w stanie tego ani wykryć, ani dowieść. Bo ten system właśnie po to został nam narzucony by obcy mogli tak bezkarnie działać.
  Pisałem w wielu miejscach, ze obcy robili i robią na ziemi cos czego ludzkość by nie zaakceptowała. Mamy tutaj pewien mocny ślad na to co robili i robią. Domyślamy się, że potrzebują krwi, która odpowiednio przetwarzają i być może dzięki niej żyją. Domyślamy się, że dzieci są im potrzebne do zrobienia z nich mutantów do zadań specjalnych. Domyślamy się, że ktoś im na to wszystko pozwala. W takim razie zastanówmy się jak to przerwać, jak uniemożliwić obcym tą zbrodniczą działalność, jak zapobiec zaginięciom dzieci i dorosłych i jak zawalczyć z tym systemem, który nie pozwala tej prawdy ujawnić.

  OdpowiedzUsuń
 2. Panie Darku szacun dla Pana za to co Pan robi i z jaką determinacją. Niestety są ludzie przeciwni temu co Pan robi. Proszę sie nie poddawać i robić swoje !!!
  Zapłata napewno sie pojawi.
  Bardzo fajnie że pojawił sie Pan w kręgu osób stojących obok Janusza Zagórskiego, ma Pan naprawdę dużo fanów a przede wszystkim ludzi co myślą o Panu ciepło.

  Na forum DI też ma Pan duzo fanów.
  Pozdrawiam,
  RoX

  OdpowiedzUsuń
 3. Józef Witkowski "Hitlerowski obóz koncentracyjny dla małoletnich w Łodzi"

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo trafne odkrycie dotyczace krwi i jej zwiazku z rtecia,
  piekne i wspaniale odkrycie dlaczego, patrz:
  Historia katastrofy w Roswell 2-6 lipca 1947 i co odnaleziono - odkryta przez farmera William Braze!
  Fragmenty rozbitego pojazdu UFO ( niemeicki Hanubel lub Vril) a poza nim ciala 4 humanoidow!!!! Byly to male istoty podobne do dzieci z duzymi glowami + uwaga:atramentowa krew!!! Sekcja zostala przeprowadzona w miejscowej bazie wojskowej (brak obecnie autentycznego filmu z tej sekcji zwlok).
  Czyli mamy dowod ze Niemcy prowadzili i mieli juz istoty zdolne do kierowania pojazdami o napedzie antygrawitacyjnym i ze byly to dzieci/humanoidy efekty ich badan genetycznych,tak niebieska krew ~ Bogow~ to klucz do calej tej zagadki,juz chyba jest jasne!

  Uwaga:
  Krew Skrzypłocz (Limulus) jest powszechnie wykorzystywana w przemysle kosmicznym jako/do kontrolowania podzespolow sad kosmicznych i jej elementow / ich 100% jalowosci,czystosci od zanieczyszczen bakteryjnych.

  OdpowiedzUsuń
 5. Jest (krew skrzyplocza) wykorzystywana przede wszystkim w medycynie ,nie zawiera Hg tylko podstawą przenoszenia tlenu jest miedź a nie żalazo .
  Dzieciaki które przeszły już "szkolenie" obozowe nie bedą plakały ,bedą reagowały na komendy wyuczone np. gwizdek do tego pewnie otumanione narkotykami, -ludzie ludziom zgotowali ten los -
  W sumie ,wg. mnie "obcy" nie zrobili nic co samu jako ludzkosc sobie nie zrobiliśmy.
  Niewątpliwie Niemcy prowadzili badania wykorzystujące ,jako przedmiot doswiadczenia ludzi .Nie budzi watpliwosci to ,że na tych doswiadczeniach zbudowały swoja potee koncerny farmaceutyczne ,cieżko sobie nawet wyobrazic ilośc i "pomysłowosc" tych doswiadczeń .
  Podobnie postepowała armia Japońska ,zamrazali ludzi i odmrazali w calosci i w częsci ,okreslali temperaturę zgonu ,wychłodzenie wietrzne ,wodne .
  Co byscie zrobili bedąc obcym,przybywajacym na planetę gdzie dzialoby sie to wszystko? To sprawa tubylców i tyle .Nigdy jednak nie dostaliby technologii umozliwiajacej podróz poza czas czy przestrzeń .I tak tez sie stało.

  OdpowiedzUsuń
 6. Rumkowski: oddajcie mi swoje dzieci

  OdpowiedzUsuń
 7. Od jakiegoś czasu czekam na film Iron Sky
  http://youtu.be/DeAfoiN5SDw i ciekawi mnie czy coś z tego co pan mówi się pojawi w tym filmie a sam film zapowiada się dość ciekawie

  Jako dodatek jeszcze dodam ze dziś oglądałem film na Discovery Channel-Wyjasnic niewyjaśnione i jeśli dobrze pamiętam odcinek 5 albo 7 i był tam syn jakiegoś naukowca który twierdzi ze jego ojciec zabrał go w latach 40 tych w stanach do jego pracy i tam zastali pewne urządzenie nad którym jego ojciec pracował i które ojca i jego samego wciągu ułamku sekundy teleportowało ich ponad 3000 km.
  Bardzo ciekawy materiał i bardzo ciekawie to opowiadał facet wiec wszystkim polecam.

  OdpowiedzUsuń
 8. Wysoka zawartość miedzi we krwi ma wpływ na zdolności parapsychiczne podobno, m.i.n. osoby udzielające wywiadów Davidowi Ickowi tak twierdziły. W tym znamiennym wywiadzie też to stwierdzenie pada - a książka tego gościa jest mocna
  http://youtu.be/2MwAz3kheeY

  OdpowiedzUsuń
 9. no ostre hipotezy, zalecam zimny prysznic dla niektórych!!!brzytwa Ockhama dla reszty!

  OdpowiedzUsuń
 10. Panie Darku proszę zajrzeć tu: antonysuttonskull7.jpg&w=1000&h=1100&ei=F40tT5StF8ya-

  tu cały link:
  http://www.google.pl/imgres?q=how+chapter+322&um=1&hl=pl&safe=off&client=opera&sa=N&rls=pl&channel=suggest&tbm=isch&tbnid=wwNAyLo1FbAtTM:&imgrefurl=http://www.american-buddha.com/cia.americasecretestab.7.htm&docid=V7hxTlSEziC9UM&imgurl=http://www.american-buddha.com/antonysuttonskull7.jpg&w=1000&h=1100&ei=F40tT5StF8ya-waNoommDg&zoom=1&iact=hc&vpx=101&vpy=128&dur=4001&hovh=235&hovw=214&tx=107&ty=16"

  OdpowiedzUsuń
 11. OBCY POWIEDZIELI ZE UPROWADZENIA LUDZI I OKALECZENIA ZWIERZAT TO ROBI WOJSKO ITP..

  OdpowiedzUsuń
 12. Po 3 wojnie św. ma narodzić się nowy lucyferiański świat .Ich planem jest 3 wojna ,która wybuchnie 2027 .Już dzisiaj trwają przygotowania do tej wojny -celowe osłabienie cywilizacji zachodniej jest równoznaczne z początkiem niepokojów w krajach arabskich .Za tymi rewolucjami stoją przywódcy religijni oraz byli SS-MANI ,OGÓLNIE MÓWIĄC ILUMINACI .Nową rolę w ich planie mają odegrać kraje słowiańskie .Polecam mój film --- http://www.youtube.com/watch?v=Fm6zSWtCEEQ

  OdpowiedzUsuń

Merytorycznie, bez wulgaryzmów, bez ataków ad personam.