piątek, 24 lutego 2012

Alkoholizm

To kolejny szatański plan niemców nie każdy wie iż w czasie okupacji niemieckiej ,  rozpijano nasze społeczeństwo za prace płacono wódką .My Polacy rasa niżej postawiona mieliśmy być sługami najlepiej uzależnionymi w liczbie 100 ooo .Alkohol , to miało być tym pięknym antidotum na ruchy wyzwoleńcze .                                                                                                                                                                                           Wracam do meritum jaką mam pod tym względem wiedzę .                                                                                    -.Chlałem przez trzy tygodnie non stop ,każdego ranka budziłem się tylko z jedna wizją  - za chwilę się nachlać .
To działa ssanie jest ogromne jednak można z tym walczyć ,wystarczy się najeść . Tak rano wystarczy się najeść ,ciepłe mięsne danie z dużą ilocią kwaśnych dodatków np .kiszone ogórki .
-Tak szkoli sie w Rosji agentów .
Rano gdy pali i sśie wystarczy takiej osobie podac np jajecznice z kielbasą ,marynowane opieńki , zółtyser lub sok z kiszonej kapusty .Posiłków musi być kilka co dwie godz , to działa . Nie ma recepty na margines społeczny ,  lecz instrukcja NKWD jest czytelna . Można z tym walczyć nie dajmy sie ogłupić iż ta forma jest nie skuteczna bo jest droga  , nie prawda , alkocholik wydaje 10razy wiecej na swoje chlanie .Teraz alkochol dla mnie istnieje jako dodatek ,a nie panaceum .Alkoholizm jest cześciom planu ogłupienia i zniewolenia
.To jest bardzo proste, gdy rano szukałem pretekstu do wyjscia do sklepu badź kolegi musiałem zjesć obfity posiłek , odruch wymitny był ogromny lecz zapach i widok brał górę .Po 20 minutach było po ssaniu .
Takie eksperymenty prowadzono na Radogoszczu w Lodzi na małych dzieciach i nie tylko .Wpływ pijaństwa na świadomość społeczeństwa to jeden z aspektów działania UE .Przepraszam za to co piszę Grecy przepili swoje państwo kilka panstw czeka w kolejce np Irlandia .
PS . Gożałka jest dla mas -niech piją bedą łatwiejsi w manipulacji .A. . Hitler .

9 komentarzy:

 1. Panie Dariuszu,dziwny temat,kto to napisal musial sam byc uzalezniony,czy ta osoba jest jakos powiazana z RIESE? Rozpitym narodem latwiej sie rzadzi - to fakt.

  OdpowiedzUsuń
 2. Jak najbardziej siedzi obok mnie to były aparatczik .Teraz jest normalny tj . żyje .W Riese spędził 25 lat .

  OdpowiedzUsuń
 3. Takie dziwne tematy sa poruszane ale sa wazne....

  OdpowiedzUsuń
 4. Czy to dzisiejsze forum bedzie przeniesione na DI?

  OdpowiedzUsuń
 5. Poruszę jeszcze gorsze tematy np rytualny kanibalizm w srodku europy w 2012 styczeń .

  OdpowiedzUsuń
 6. Czekam z niecierpliwoscia i prosze o material filmowy.

  OdpowiedzUsuń
 7. w czasie okupacji mój dziadek pedził wino niemcom,mieszkam w strykowie pod lodzia.wiec nie wiem jak z tym rozpijaniem ale wino bylo dla nich.byc moze co innego dla ludzi.nie wiem co z tego mial dziadek ,bo nie zdazylam sie dowiedziec.zmarl gdy mialam siedem lat.teraz pewnie dal by mi mnostwo wodpowiedzi na moje pytania.

  OdpowiedzUsuń
 8. Alko jako waluta zawsze występuje kiedy jest deficyt wszystkiego . Niekoniecznie od razu trzeba go wypić, można wymienić na inny towar.

  OdpowiedzUsuń

Merytorycznie, bez wulgaryzmów, bez ataków ad personam.