wtorek, 7 lutego 2012

Psychiatryk

Wspominałem już o zakładach psychiatrycznych ,które działały na terenie polski po zakończeniu II wojny św .Po raz kolejny trafiam na wzmiankę o w\w zakładach tylko tym razem z dopiskiem -specjalne -to takie gdzie izolowano ofiary niemieckich doświadczeń medycznych oraz tych ,którzy dawali świadectwo na istnienie niemieckiej potęgi umieszczonej pod ziemią .Każdy z takich zakładów ma opiekuna w postaci oficera GRU oraz NKWD rosjanie monitorują te szpitale, reagując natychmiast gdy jakiś pacjent zaczyna opowiadać np, o podziemnych oświetlonych jaskiniach gdzie znajdują się dziwne obiekty.Taki status posiada między innymi Szpital Psychiatryczny w Głuszycy sąsiadował on przez ścianę ze szpitalem porodowym ,zawsze to wydawało mi się bardzo dziwne .Teraz jednak nabieram pewności iż to było celowe działanie ,nowe karty zdrowia z lat 1946-49 potwierdzają istnienie placówki mającej na celu odizolowanie osób mogących ujawnić skalę i przeznaczenie miejscowości o nazwie Wustegiersdorf.Ostatni pacjenci zostają przewiezieni do Stronia śl w 1984 r, jedna z osób przetrzymywanych w szpitalu znajdowała się w nim od 1945 ,oto jedyne wspomnienie tej osoby pochodzi od pielęgniarki ,owa pani jeszcze mieszka w Głuszycy -
-Zastrzyki ,codziennie zastrzyki gdzie są moje dzieci ,urodziłam je pod ziemią ,gdzie moje dzieci , -czasami opowiadała o chodnikach i sali operacyjnej wszystko pod ziemią .

Gdy likwidowano szpital wszystkie dokumenty wyniesiono nad rzekę i podpalono nikt się więcej nimi nie interesował ,poza jedną osobą ,stary miejscowy wariat ,przybłęda ponoć był pacjentem owego szpitala .Zbierał nadpalone szczątki oraz całe nie naruszone kartoteki były także zdjęcia ...........

18 komentarzy:

 1. Panie Dariuszu jak juz przesniej pisalem,sa materialy z wizji takich miejsc,wszedzie gdzie uda sie dotrzec widac,podziemne kompleksy i co oczywiste - wykafelkowane sale - pokoje lekarskie - wiadomo chyba po co!Zabiegi medyczne -chirurgiczne.Dzieci - noworodki byly odbierane po porodzie od kobiet i poddawane eksperymentom! hybrydy ludzkie w roznej formie. cala tajemnica mial pozostac i pozostala pod ziemia.
  Do dzis sa w tego typu kompleksach podziemnych tego typu pomieszczenia.
  Eugenika byla scisle tajnym projektem III Rzeszy,
  te badania sa nadal kontynuowane w innych krajach swiata,
  W wielkiej brytanii co roku ginie - znika w dziwnych okolicznosciach 25.000 tys.dzieci,
  W australii 140.000 osob rocznie,

  Przypadek - ?

  Co oznacza ze cos lub ktos bierze udzial w tych zaginieciach,projekty naukowe - eksperymenty wymagaja ofiar....

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. pytanie zasadnicze z kim były te ludzkie hybrydy?

   Usuń
  2. Hybrydy zaleznie od plaszczyzny i zainteresowania grupy lekarzy,badaczy. Np. inne byly dzieci - hybrydy dla potrzeb marynarki wojennej i inne byly dzieci-hybrydy dla lotnictaw,w pierwszym wypadku badano zdolnosci oddychania w srodowisku wodnym - implantacja i rozwoj skrzeli,wykorzystywanie wszczepow gabek morskich. Natomiast lotnicwo to proby stworzenia humanoida - zdolnego do pilotowania pojazdow Hanubel lub Vrill - podroze z olbrzymia predkoscia,podroze miedzyplanetarne. Zastapienie krwi - krwia ''bogow'' -niebieska. Hybrydy dzieci zostaly odnalezione w Roswell w 1947,ale brak utentycznego filmu z autopsji w sieci,sa jedynie przekazy ustne personelu medycznego z bazy wojskowej.

   Ponadto brak oficjalnych danych - dane zostaly utajnione po II Ws przez panstawa koalicji antyniemieckiej,te badania sa nadal prowadzone przez rzady USA,ROSJI,CHIN,FRANCJI itd.jako element programow:
   a.kosmicznego i wojskowego
   b.medycznego - badania gentyczne - eugenika
   c.farmaceutycznego

   Usuń
  3. dzięki Max OK, ale na postawione pytanie nie odpowiedziałeś czy to były ludzkie mutanty czy hybrydy czyli krzyżówki człowieka z kim czy z czym (z małpą, kosmitą, koniem, wielorybem ;)

   Usuń
  4. Odpowiedzialem,dzieci byly modyfikowane - krzyzowane z organizmami roslinnymi i zwierzecymi w zaleznosci od zakresu badan naukowcow,np.eksperymenty z gabkami morskimi (Gąbki są przedstawicielem nibytkankowców (Parazoa). Są to wielokomórkowce) oraz z zwierzetami np.zwierzetami ale tylko czystymi rasowo - taka pewnosc daje np.wilk ktory przez cale zycie pozostaje w obrebie jednego zwiazku,brak krzyzowek z inna rasa np.psow,tak wiec czyste gentycznie organizmy sluzyly do badan. Prosze zapoznac sie z relacjami swiadkow ktore przytacza na blogu p.Dariusz,

   a teraz cos waznego:moze to brzmiec jak FANTASTYKA ale w programach kosmicznych wykorzytywano szympansy (czesto one same byly poddawane eksperymentom:genetycznym oraz badania nad hibernacja czlowieka), sto lat temu ludzie kpili z powiesci J.Verne 20.000 mil podwodnej zeglugi z faktu mozliwosci uzycia lodzi podwodnych! A dzis - dla wszytkich jest to jasne i oczywiste.

   SUMUJAC:zakres hybrydyzacji ludzi byl szeroki,badano wszystko co tylko moglo wplynac na stworzenie super czlowieka zolnierza i super istoty (humanoida - pilota - do podrozy kosmicznych),temat jest niewyczerpalny...

   Usuń
 2. Prosze zapoznac sie z raportem Brytyjskiej policji za rok 2009-10, strona w internecie :http://www.npia.police.uk/en/docs/Missing_Persons_Data_and_Analysis_2009-10.pdf

  Zaginely w tych latach:350.000 osob!!!! To nie sa klamstwa,sprawdzcie sami. T tego wynika ze dziennie 958 osob znika,oczywiscie ze czesc tych osob odnajduje sie martwych ale wiekszosc to niewyjasnione przypadki,

  sprawdzie sami - warto

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. masakra !!!
   w Polskie miesięcznie znika około 100 dzieci!! tylko nikła cześć jest znajdowana w stanie jak Madzia z Sosnowca, po reszcie ani śladu !!!

   Usuń
  2. Zgodnie z Twoja rada sam sprawdzilem dane z tego dokumentu, ktorego link zapodales. I nie ma tam tego, o czym piszesz. Albo manipulujesz danymi liczac, ze nikt ich nie sprawdzi albo nie rozumiesz tego co czytasz.

   Po pierwsze, nie znika rocznie 350 000 osob tylko tyle jest dokonywanych na policje ZGLOSZEN o zaginieciu. Po drugie, z tego 200 000 przypadkow dotyczy osob, ktore zaginely KOLEJNY RAZ. A wiec uciekaja i wracaja. Po trzecie z tych zaginionych 55 do 80 procent odnajduje sie w przeciagu 24 godzin. To daje miedzy 110 000 a 160 000 przypadkow MNIEJ zaledwie po 24 godzinach. Pozostale osoby odnajduja sie po dluzszym okresie, ale tylko 2000 osob powyzej roku jest wciaz zaginionych. Po czwarte wiekszosc z zaginionych dotyczy mlodziezy w wieku 12-17 lat, typowe krotkie ucieczki z domu. Po piate, czesciej sie raportuje zaginiecia niz odnalezienia.

   Podsumowujac: nieprawda, ze w UK znika rocznie 350 tysiecy ludzi. Znika 2000 rocznie, z czego duza czesc i tak sie odnajdzie, ale po okresie dluzszym niz rok. Czesc z nich sie odnajduje jako martwi - okolo 35 osob tygodniowo. Sporo jest tez przypadkow (989 w 2009/2010) nierozpoznanych martwych cial, nierozpoznanych osob (np. w wyniku utraty pamieci) i czesc z nich pewnie to ci zaginieni.

   Biorac pod uwage, ze populacja Wielkiej Brytanii wynosi ponad 62 miliony ludzi i jest swoboda wyjazdu za granice czy duza mozliwosc ukrycia sie (np. przez brak obowiazku posiadania dowodu osobistego) w megamiastach jak Londyn czy Manchester, to te zaginione osoby to bardzo nikla czesc ludnosci.

   Pomijam juz to, ze zaginiecie nie musi automatycznie oznaczac, ze ktos zostal porwany w celu przeprowadzenia na nim eksperymentow... Istnieje mnostwo, duzo bardziej prozaicznych przyczyn zaginiec.

   Usuń
 3. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 4. Bocian ,i owszem był tam leczony on szukał i pilnował jakiś dzieci ,lecz to nie on zbierał papiery w Głuszycy mieszkało około 25 osób ,które zaraz po wojnie zamknięto w Ulu tak nazywano szpital ,do dzisiaj żyje jeszcze cztery .

  OdpowiedzUsuń
 5. http://wiadomosci.onet.pl/kiosk/jaki-ojciec-taka-corka,1,5018639,kiosk-wiadomosc.html

  Jednym z najwiekszych szpitali psychiatrycznych III Rzeszy mieścił się w Olsztynie a konkretnie w Kortowie . Dziś mieści się tam Uniwersytet Warmińsko-Mazurski ,wcześniej Akademia Rolniczo -Techniczna .

  Pensjonariuszami były osoby nie tylko chore umysłowo ale dotknięte wszelkimi innymi ułomnościami (Downa,etc)Z tego co pamiętam w historycznych opracowań były one systematycznie likwidowane lub (i) sterylizowane .Istnieje zatem duże prawdopodobieństwo prowadzenia eksperymentów na ludziach .
  "Wyzwoliciele" Olsztyna dosyć brutalnie obchodzili sie z miejscową ludnością .Także z dokumentacją wszelkiego typu.Stąd duża biała plama jeśli chodzi o dokumenty personalne,wykonywanych zabiegów .
  Nadmienić tylko można ,że zawsze wydział weterynarii miał najwyższy poziom nauczania w kraju .

  OdpowiedzUsuń
 6. Warto też wrócić do początku powstania symboliki 3 Rzeszy ,była ona przecież obca i wręcz śmieszna dla normalnych Niemców.
  Jak się wydaje zrodziła się ona podstawie przekazów telepatycznych od innej cywilizacji ,wiem że to wydaje się absurdalne i wręcz głupie ,ale tylko z pozoru. Jeśli prześledzimy życiorys Hitlera odnajdziemy w nim kontakty z panią Orkisz i uczestnictwo w seansach spirytystycznych których celem był właśnie kontakt z obcymi.Te towarzystwa ezoteryczne w których Hitler był współzałożycielem przetworzyły się na organizacje THULE, TOTT i SS.
  Polecam program "tajemnice 3 rzeszy " Gerda Burde a wydaną w Polsce przez NOLFILM w 1995r na VHS.

  OdpowiedzUsuń
 7. Dziesiątki razy pisałem na swoim forum, ze na ziemi cały czas odbywa się rzeź ludzi. Pisałem o 4 milionach zaginięć co roku na całym świecie ludzi bez wieści, o tysiącach dzieciaków w samej Polsce każdego roku o 1 milionie zaginięć co roku dzieci w samych USA. To są statystyki do sprawdzenia, a nie wyssane z palca liczby. Każdy czynny obserwator nieba, kronikarz czy dokumentalista zajmujący się obserwacjami wie, że nieznane obiekty pojawiają się w ilościach obecnie nawet już niezliczanych. I każdy głupi korelując ten Fakt Z faktem ZAGINIĘĆ CO ROKU TAKICH MAS LUDZI wie, ŻE OBCY bo kto k….a inny najzwyczajniej w świecie porywają, uprowadzają czy jak to inaczej nazwiecie tych ludzi pod cichym przyzwoleniem władz. Wystarczy rok intensywnych obserwacji nieb i czytania w necie samych statystyk by skumać, że za naszymi plecami trwa bandycka działalność nie tylko obcych, ale naszych własnych władz nie robiących z tym zaginięciami nic! Na całym świecie w każdym państwie robi się wszystko by ludzie tego nie dostrzegli, dla tego wynajduje im się problemy, nęka niesprawiedliwym prawem pod rzekomymi demokratycznymi hasłami i ogłupia masa bzdur od religijnych, paranormalnych po komercyjne gówno w kolorowych telewizorach. Durne nakazy, przepisy mniej lub bardziej dokuczliwe, złodziejskie podatki chore systemy ekonomiczne itd. mają za zadanie odwrócić uwagę ludzi od tego, że ziemia jest miejscem gdzie ludzi hoduje się jak bydło.
  Ile lat musi upłynąć jeszcze by większość to zrozumiała? Strzępy informacji jakie otrzymujemy z prywatnych śledztw nie do wszystkich docierają i nie wszyscy konstatują, że ktoś nas po prostu zabija i zabijał w przeszłości dla własnych celów.
  ******
  Co do Riese dawno mówiłem, że w tych górach są nie tylko pozostałości po nazistowskich eksperymentach, ale i cos więcej co prawdopodobnie zostało w nich ukryte tysiące lat wcześniej, a przynajmniej setki lat wcześniej. Niemcy nie zadawaliby sobie trudu wywoływać wojnę tylko po to by sobie pokopać w naszych górach tunele. Mieli swoje góry i to lepsze do tego. Oni po prostu szukali czegoś co już tam było i jest nadal, a czego nie zdążyli wykorzystać, a co wiedzieli, ze jak znajdą da im natychmiastową przewagę nad światem. Dla tego nawet po mimo wejścia Rosjan na te tereny prace trwały nadal do ostatniej chwili jakby Niemcy wiedzieli, że to coś jest dosłownie w zasięgu ręki. I to coś tam jest nadal.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
  2. Skoro sa to liczby do sprawdzenia, a nie wyssane z palca, to poprosze o zrodla, przeanalizujemy te "masy ludzkie".

   Bo mnie sie wydaje, ze bedzie tak jak z tym raportem policji brytyjskiej, o ktorym pisalem wyzej. Z 350 000 tysiecy ZGLOSZEN zaginiec zrobiono 350 000 zaginiec...

   Usuń
  3. Statystyki zaginięć są ogólnie dostępne i trzeba sobie zadać trud by do nich dotrzeć. Nie mam nawet ochoty wyszukiwać ich ponownie by dla jednej osoby to pokazać. Wpisz sobie w google hasło statystyki zaginięć na świecie lub w USA i będziesz miał czarno na białym. Zadzwoń do zaginieni.pl i zapytaj. Na stronie ich też są jak wół statystyki, które przytaczałem na swoim forum UFO relacje. Tłumaczenia, że takie masy zaginięć można wytłumaczyć porwaniami przez dewiantów, handlarzy narządami czy dla okupu są niedorzeczne. Część za pewne tak, ale ni kilka milionów na całym świecie. Ale co tam podam Ci tylko statystyki z Polski: http://zaginieni.pl/dlaczego-ludzie-gina-bez-wiesci
   cytuję z tej strony:
   Każdego roku policja odnotowuje około 15 tys. zaginięć obywateli polskich w kraju i za granicą. Ludzie giną bez względu na wiek, płeć i status społeczny. Giną z powodu chorób (fizycznych, psychicznych), wypadków, codziennych problemów i kiedy padają ofiarą przestępstw.
   Spośród wszystkich zgłoszeń policja odnotowuje rocznie około 150 zaginięć dzieci do 7 roku życia, około 800 zaginięć dzieci w wieku 7-13 lat i około 3500 zaginięć dzieci w wieku 13-17 lat. Kilkuletnie dzieci najczęściej giną z powodu braku odpowiedniej opieki.
   Czasem powodem zaginięcia jest przestępstwo: uprowadzenie, pedofilia, morderstwo. Wielokrotnie przyczyną zaginięć starszych dzieci i młodzieży jest ucieczka. Dzieci uciekają z rozmaitych powodów i z różnych, nawet tzw. dobrych domów. Najczęściej młody człowiek ucieka wtedy, kiedy problemy, z którymi się zmaga (w domu, w szkole, z rówieśnikami, z rodzicami), przerastają go. /.....///

   A jeśli chcesz wiedzieć to sam dzwoniłem tam i ZAPYTAŁEM ile z tych zaginionych się odnajduje i wiecie co mi odpowiedziano? W sposób enigmatyczny i budzący najwyższą wątpliwość, że sporo! Sporo to znaczy ile pytam? Odpowiedź była znów zawiła i niejednoznaczna, a mówiąc krótko żadna czyli nie odnajduje się z tego WIĘKSZOŚĆ DZICI I LUDZI. To tyle z mojej strony na ten temat.

   Usuń
  4. Cóż słowa których nie ujął bym lepiej...
   Podzielam twoje zdanie.

   Usuń
 8. Popieram z całym przekonaniem pana lub panią "niebieski widelec" dlatego ponieważ wystarczy obejżeć TVN24 lub (jak kto woli) pisowskie TVP i doznać szoku że tak naprawdę uprowadzenia ludzi w 2016 roku to codzienność np. czarny rynek , znów właśnie wzrosła moda na chandel ludźmi. Dzięki za przeczytanie i pozdrawiam pana Dariusza.

  OdpowiedzUsuń

Merytorycznie, bez wulgaryzmów, bez ataków ad personam.