czwartek, 9 lutego 2012

Dziwny metal

Od wielu lat przemierzam różne pobojowiska i miejsca większych bitew z okresu II wojny ,poza tonami starego żelastwa nie znalazłem nic istotnego .Dopiero po relacjach świadków mieszkających w miejscowości Wiry u podnóża góry Slęży znalazłem przedmiot , który być może pochodzi z tajnego projektu realizowanego przez niemców w latach 1943 -45 na dolnym śl .Relacja dotyczyła walki powietrznej kilku samolotów ME - 109 z dziwnym cygarowatym przedmiotem ,miało to miejsce w 1944 nad lotniskiem Mirosławice .Kilka samolotów roztrzaskało się o zbocze góry ,gdzie po wojnie znaleziono fragmenty maszyn ,prawdopodobnie wszystkie by tak skończyły gdyby na niebie nie pojawił się dziwny obiekt bardziej przypominał kulę ognia niż co kolwiek .Nadleciał od strony Slęży zawisł nad owym cygarem to było mrygnięcie powieki i po cygarze nie było śladu na ziemię posypał się grad odłamków .Nasze krowy oszalały nie mogłem ich z bratem uspokoić ,to wszystko odbyło się nad naszymi głowami ,uciekaliśmy co sił do domu ,cała wieś to widziała .Niebo zaroiło się od samolotów , a naszą i sąsiednie wsie otoczyli niemcy .Zmusili mieszkańców do zbierania szczątków pan Karol zaprowadził mnie do nieczynnych kamieniołomów .Tam to ukryliśmy z bratem ,po dwóch godzinach przeszukiwania znalazłem fragment aluminium o wymiarach 10cm na 15 .,grubości 2,5 cm .Niby nic nadzwyczajnego ,ale jednak ciężar to było zbyt lekkie nawet jak na aluminium miałem wrażenie iż trzymam w dłoniach piankę pouliuretanowom .Pożegnałem się z panem Karolem na odchodnym ostrzegł mnie Oni za mniejsze błahostki karzą śmierciom .Niezwłocznie oddałem fragment płytki znajomemu fizykowi z Instytutu Fizyki Stosowanej w Lodzi .Był wystraszony gdy relacjonował pobieżny wynik badań -nie pytam jak to zdobyłeś jest to nano technologia używana przez NASA z tą różnicą iż próbka pochodzi z okresu gdy ta technologia jeszcze nie istniała, zawiera rtęć i grafit z okresu II wojny .Dokładną analizę zleć komuś innemu ja rezygnuje i uważaj na siebie .Jeden dziwny metal już znalazłem wyniki opisał Igor Witkowski w swojej książce zamieszczając zdjęcie i pełną analizę .Teraz z niecierpliwością czekam na wyniki badań .

7 komentarzy:

 1. Czyli,byl problem - konflikt pomiedzy,uczen a mistrz.....? Nawet nie chce sobie wyobrazac jak dzis wygladalaby taka konfrontacja z nawet najlepszymi mysliwcami USA,krotka bitwa i lanie...,podobnie jak 1947 na biegunie pld. Amerykanie tak jak Niemcy kopia bazy i tunele pod ziemia aby miec zabezpieczenie,tajnosc ale to nic nie da jesli dojdzie do ponownej konfrontacji z przeciwnikiem z pod znaku SWASTYKI.

  OdpowiedzUsuń
 2. MIeszkam niedaleko i od jednej z mieszkanek miejscowości Sady (niedaleko Wir) słyszałem o tym - opowiedała też o tunelach pod Ślężą i dziwnych samolotach latających po niebie. Nanotechnologia? W tamtych czasach nie do pomyślenia chyba , że pochodziła od innych bardziej zaawansowanych cywilizacji, pomimo tego iż wojna technologią wyprzedzała tamte czasy o dobre 40 lat, nie chce mi się wierzyć, że wszystko to nagle wymyślił człowiek. W wywiadach Von Braun mówił różne dziwne rzeczy np: czasem nieudolnie próbowaliśmy "to" kopiować , nie zawsze się udawało, choć czasem wyniki były zadowalające. Pilnowanie tajemnicy- tego co kryją podziemia jest oczywiste- taka technologia w niepowołanych rękach to po pierwsze pieniądze po drugie władza...

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo ciekawe . Generalnie na Ślęży jest kilka ciekawych miejsc związanych z 2 wojną , znam jedno miejsce związane z upadkiem samolotu , można znaleźć tam kawałki aluminiowej blachy . Znajomy pikawką odszukał tam bron osobistą pilota - zupełny przypadek .

  OdpowiedzUsuń
 4. "dziwny obiekt bardziej przypominał kulę ognia niż cokolwiek". Mega impuls elektryczny, czy sztucznie wywołany duży piorun kulisty. Ale coś takiego w tamtych czasach?

  OdpowiedzUsuń
 5. http://niewiarygodne.pl/gid,14243083,img,14243351,kat,1017185,title,Tajne-bazy-Hitlera-Gdzie-ukrywal-sie-nazistowski-zbrodniarz,galeriazdjecie.html

  OdpowiedzUsuń
 6. No i po mału dryfujemy w stronę faktu, że naziści wespół z obcymi chcieli zawładnąć ludzkością. Tylko patrzeć jak znajdą się kolejne elacje dowodzące tego co już tu niejeden raz pisałem.

  OdpowiedzUsuń
 7. Panie Darku , czy myślał pan o tym co można by dowiedzieć się o tym kawałku metalu przekazując go Krzysztofowi Jackowskiemu? Wiem , że może ten pomysł jest dziwny ale dlaczego nie?

  OdpowiedzUsuń

Merytorycznie, bez wulgaryzmów, bez ataków ad personam.