piątek, 18 grudnia 2015

Plan Himmlera wypełnia sie , tylko dlaczego PiS jest jego wykonawcą

Stawiałem na Niemcy , a nie Polskę pod rządami chorego człowieka , który okradł by i księżyc . Zamach stanu , destabilizacja , upadek , wykluczenie , tak zakładano likwidację Polski w 1918 roku , kolejne rokosze się nie powiodły Polacy zawsze dawali odpór , a teraz dziecko tej ziemi niszczy nasz kraj .Szaleństwo po stracie brata czy wyrafinowany plan narzucony odgórnie .?Nocne najście , nocne debaty i zaprzysiężenia , czystki personalne czy tak nie postępują dyktatorzy , czy Stalin i Hitler nie korzystali z takiego systemu ?.Marionetka głowa państwa uruchamia dla Ukrainy linię finansowania , a Polacy którzy na niego głosowali licząc na 500 pln na każde dziecko muszą się obejść smakiem bo nasi bracia Ukraińcy potrzebują kasy na broń ...
W przepowiedniach na temat Polski są frazy mówiące o wiodącej roli naszego narodu , aby nie do destabilizacji i depopulacji Europy , a tego teraz mamy przedsmak co dalej poczyni Jarosław Kaczyński już nie ma znaczenia dzisiaj w nocy o godz 1min 30 znaleźliśmy się za burtą okrętu o nazwie Unia Europejska , a okręt ratunkowy NATO  nas już nie dostrzeże ......
Czy kolejny frazes- Polacy nic się nie stało - nie zmieni się w Polaku ratuj się sam .

16 komentarzy:

 1. Zawsze uważałam pana Darka za człowieka apolitycznego a przynajmniej twardo stąpającego po ziemi ale po przeczytaniu tego postu włosy mi zdębiały. Poczułam się jak po obejrzeniu TVN24, wyborczej albo innej tuby propagandowej nawijającej od rana makaron na uszy Polakom. Panie Darku tu naprawdę nie chodzi o sympatie polityczne ale o zwykłe trzeźwe spojrzenie na otaczającą nas rzeczywistość ale jeśli Pan dał się zmanipulować to ja naprawdę zaczynam bać się o przyszłość!

  OdpowiedzUsuń
 2. Spokojnie na pewno żadna frakcja polityczna wtym kraju nie jest w stanie mnie zmanipulować . Post ten ma jedno zadanie otwarcie oczu tym , którzy jeszcze wierzą jakim kolwiek politykom , fałsz , kłamstwa intrygi i nie poszanowanie obywateli . Niestety ale plan Depopulacji jest realizowany teraz jesteśmy w punkcie kulminacyjnym i takie zagrania polityków tylko bardziej rozdzielają i dzielą nas Polaków .

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Darek, przecież oni wywalili słowackiego szpiega. Słowacy byli poinformowani kilka dni wcześniej o wymianie personelu i odcięciu osób niepewnych od materiałów drażliwych. NATO temu przyklasnęło.

   Trybunał Konstytucyjny to dziecko stanu wojennego tak samo jak Petru jest dzieckiem międzynarodowego bankierstwa - tego chcesz bronić, tak?

   Usuń
  2. POpada Pan w jakąś paranoję. Mnie też wściekało gdy Pana ulubieńcy Popaprańcy niszczyli Polskę i Polaków pod płaszczykiem liberalizmu i przynależności do UE. Na szczęście rządzą już nami normalni Polacy i ja osobiście godzę się nawet na tak radykalne i szybkie ich działania. Sprawy, które Pan przytacza podane nam jako antyPISowska propaganda medialna, działały na nas dawno temu i tylko na gimnazjalistów. Widać Pan, nic z tego nie zrozumiał a szkoda, bo fajnie oglądało się Pańskie relacje.

   Usuń
 3. Przykro mi to stwierdzić, ale jak tak dalej się to będzie kręcić to nawet nie będzie możliwości zamieścić tutaj posta .... ponieważ zaraz będzie puk..puk ... to my od pana antoniego (01.30 w nocy) celowo napisane antoni z małej litery)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. bzdura-Darek szybciej usunie krytyczne z jego punktu widzenia posty niż zrobi to Maciarewicz.Co do tego puk..puk-w wojsku rozwala się drzwi z buta-to nie puk..puk agencja towarzyska.Podejrzany o szpiegowstwo ma zakończyć kopiowanie dokumentów ?-puk..puk ma być umówionym sygnałem?

   Usuń
 4. O ile na historii Pan się zna to na polityce z całym szacunkiem jak świnia na gwiazdach...
  Jak można kierować się tym co mówią media Panie Darku...
  To co dzieję się w tv,radio i prasie to kwik świn oderwanych od koryta. Dlaczego nikt nie wyszedł na ulice jak rozkradli ofe, wprowadzili ustawę 1066 czy wreszcie jak podniesiono wiek emerytalny. Co do Unii to sama się rozleci, a myślenie, że bez UE Polska by się nie rozwijała to kpiny. Tracimy państwowość właśnie przez UE.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. popieram w całości.Darek jest szkodnikiem,bo mówić takie rzeczy prywatnie to jedno,a pisać publicznie,to drugie.Darek chyba jest związany z wojskiem-przecież on może obrócić karabin w stronę patrioty-bo go nie potrafi rozpoznać.

   Usuń
 5. Trudne czasy,wymagają nadzwyczajnych działań panie Darek. Olać wszystko...hmm to prosta droga do anarchii. Ja wolę 100 razy bardziej J.Kaczyńskiego,niż złodzieja Tuska i kurwę Komoruskiego.

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo trafna wypowiedz.
  Jestem podobnego zdania. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 7. Popieramy wypowiedzi przedmówców tj.: ufomanish18 grudnia 2015 22:45, j ch19 grudnia 2015 01:31, Dawid247uk19 grudnia 2015 04:31.
  Panie Darku, odnieśliśmy wrażenie, że jest pan pod działaniem tuby propagandowej. Wolimy, żeby władza działała i odnosiła się w swoich działaniach do obywateli. Przecież daliśmy obecnej władzy legitymację do reprezentowania Nas.

  OdpowiedzUsuń
 8. Kwiecień aleś ty głupi,tym wpisem utwierdziłeś mnie w swojej głupocie

  OdpowiedzUsuń
 9. Kwiecień aleś ty głupi,tym wpisem utwierdziłeś mnie w swojej głupocie i widzę że Sidor ma rację

  OdpowiedzUsuń
 10. http://img2.cda.pl/g/152938_20811642566695810996.jpg

  OdpowiedzUsuń
 11. Wielkie mi to prawo i sprawiedliwość prezes nie pamięta jak Bogusław Bagsik przywoził prezesowi walizki wypchane kasą doszło do tego że Bagsik musiał kupić śmigłowiec żeby dostarczać walizki dla prezesa kaczyński nie lubił czekać.

  OdpowiedzUsuń
 12. witam oglądałem odcinek w którym pytałeś się co to jest a figurka przeglądałem w necie i znalazłem jest to diabeł wojny i tylko tyle jest informacji

  OdpowiedzUsuń

Merytorycznie, bez wulgaryzmów, bez ataków ad personam.