poniedziałek, 14 grudnia 2015

Grzmiąca - Arkadia

6 komentarzy:

 1. Proponuję do chodzenia w terenie "Kije Teleskopowe" świetnie sprawdzają się w turystyce górskiej zimowej . Ułatwiają podpieranie np. przy schodzeniu ze zboczy gór , pomogą odciążyć nacisk na świeżo kontuzjowaną nogę . A co do sąsiadów zachodnich!!! no cóż jeszcze nie zapłacili moralnie i finansowo za bestialstwa których się dopuścili. Zaorali Polskę, wymordowali ludność , a dzisiaj są potęgą ekonomiczną Europy .

  OdpowiedzUsuń
 2. Historię należy zgłębiać i ją odkrywać,często na nowo...

  OdpowiedzUsuń
 3. Klimat jest bez wątpienia.
  Swoją drogą to historie należy zgłębiać...

  OdpowiedzUsuń
 4. Proszę o materiał z dalszej części pamiętników , relacje z terenu są fascynujące ale czuję niedosyt !!
  Pozdrawiam Tomek

  OdpowiedzUsuń

 5. Witam, Panie Dariuszu byliśmy u Pana w tym roku na wiosnę parę tygodni po wizycie w Riese zepsuł mi się telefon i tym samym utraciłem do Pana kontakt próbowałem się skontaktować przez ten czas z Panem przez ośrodek Rzeczka ale niestety bez skutecznie. Chciał bym przyjechać do Pana ponownie ze swoją dziewczyną i tym razem ze znajomymi którzy będą również pochłonięci tą magią tak jak my. Proszę o kontakt 501 069 747. Życzymy powrotu do zdrowia i wszystkiego dobrego Agnieszka i Sławek.

  OdpowiedzUsuń
 6. Wybieram się w te strony w 1 tygodniu stycznia. Chętnie odwiedzę miejsce i spotkam sie z Panem Darkiem od 06 -09 stycznia. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń

Merytorycznie, bez wulgaryzmów, bez ataków ad personam.