piątek, 11 grudnia 2015

Krystian Motek

Krustin Mutinh spolszczony w 1954 , urodzony 1912 X20 w Wustegiersdorf pracownik zakładów Krupski GmbH , jeden z naocznych świadków magazynowania niezliczonych ilości cementu w miejscowości   Głuszyca . Człowiek uznany za niewiarygodnego z powodu opowieści o podziemnym mieście , nigdy nie uzyskał statusu Szymury czy Wilczura , do dzisiaj opowiada o drążeniu tuneli już w 1939 przez polskich żołnierzy , raczej o więźniach w polskich mundurach ....

2 komentarze:

  1. Przepraszam, że w tym miejscu umieszczam moje pytanie - ale nie bardzo wiem gdzie. Podobnie jak Pan Darek nie jestem pokoleniem internetowym. Administratora proszę o przeniesienie wątku w odpowiednie miejsce.
    A teraz do rzeczy. Panie Darku, mam prośbę o ile to możliwe. Proszę podać na blogu informację o tym czy w sezonie urlopowym 2016 planuje Pan jakieś wypady w teren, może coś surwiwalowego.... chciałbym wziąć udział ale pracuje w firmie (Panu bliskiej:)), gdzie urlopy planuje się z pół rocznym wyprzedzeniem.

    OdpowiedzUsuń
  2. "A teraz do rzeczy. Panie Darku, mam prośbę o ile to możliwe. Proszę podać na blogu informację o tym czy w sezonie urlopowym 2016 planuje Pan jakieś wypady w teren, może coś surwiwalowego.... chciałbym wziąć udział ale pracuje w firmie (Panu bliskiej:)), gdzie urlopy planuje się z pół rocznym wyprzedzeniem."


    Dołączamy się do pytania i prosimy dodatkowo o informację majówce 2016 :-)

    OdpowiedzUsuń

Merytorycznie, bez wulgaryzmów, bez ataków ad personam.