wtorek, 29 grudnia 2015

Nowe audycje

Po wnikliwej analizie mojej działalności przez służby bezpieczeństwa naszego kraju , Tomasz Sidor złożył na mnie 46 bezpodstawnych donosów , mogę swobodnie dalej prowadzić swą działalność . Co do kapusia i donosiciela właściwe postępowanie zostało wszczęte .
Chwilowo nie nagrywam z powodu braku sprzętu , jednak dzięki dobrej woli jednego z Was takowy sprzęt mam otrzymać z niecierpliwością czekam na kuriera .
Spotkanie w Arkadii będzie wyemitowane w całości oraz kontynuacja opowieści o Bartniku także będzie .
Co do spotkania z naocznymi świadkami zdobywania tych terenów i ich szalone opowieści , odbędzie się pod warunkiem uzbierania odpowiednich funduszy , . Podziękowania dla darczyńców .
Ponawiam moją prośbę o wsparcie finansowe .
Jeżeli ktoś potrzebuje ortezę oddam bezpłatnie swoją , od wczoraj chodzę już w ortezie rehabilitacyjnej .Złamanie goi się bez problemów mimo rzucanych na mnie  klątw przez różne środowiska .
Jeżeli są chętni na indywidualne wędrówki po Riese  zapraszam , .
Postanowiłem przez dłuższy czas po przebywać w Głuszycy , pytajcie o mnie w Ośrodku Wypoczynkowym Rzeczka lub w Arkadii . Ewentualny kontakt pod nr 535 855 135 .
 Do zobaczenia na szlaku .

4 komentarze:

 1. Gratuluję porażki tego
  co sukcesu Tobie zazdrości Darku.

  A zainteresowanych zapraszam do dyskusji :

  http://antysidor-koncz-schwarz-niczyna.blogspot.com/2015/12/marzenia-sidora.html?showComment=1451438402333#c3400914675187359453

  OdpowiedzUsuń
 2. Dużo zdrowia i lepszego Nowego Roku.
  p.s czekam z niecierpliwością na kolejne opowieści o Bartniku.

  OdpowiedzUsuń
 3. Najlepszego w Nowym Roku Darek i wszystkim tu zgromadzonym oby nam przyniusł wiele dobrego ,no i oczywiście jak najwięcej odkryć i nowych audycji

  OdpowiedzUsuń
 4. Dużo , Dużo ZDRÓWKA na ten Nadchodzący NOWY ROK !!! i nie przejmuj się frustratami ,idiotami , i całym tym patologicznym towarzystwem !!! na mnie też piszą donoszą i podają do prokuratury ;-) !!! trzeba robić swoje i mieć resztę w głębokim poważaniu ! Zdrowie jest najważniejsze ! von Lipke .

  OdpowiedzUsuń

Merytorycznie, bez wulgaryzmów, bez ataków ad personam.