niedziela, 30 sierpnia 2015

Łeba 2015 cz.I3 komentarze:

 1. Stop takim zboczencom i psychopatom jak Tomasz Sidor z Warszawy vel prestissimoLIVE! Czlowiek ten regularnie oczernia, obraza i szkaluje ludzi honoru, poszukujacych prawdy, przykleja im latki pedofili a tymczasem sam jest pedofilem fotografujacym male dzieci i nieletnie dziewczyny na rynku w Warszawie! Malo tego nie dosc ze pedofil to jeszcze pederasta schizofrenik i psychopata! Obraza ludzi na lamach prowadzonych przez siebie stron i forow:
  http://klamstwa-riese.blogspot.com/
  http://ufo-relacje.pl
  http://h17.blox.pl
  Wszedzie widzi latajace spodki nawet tam gdzie ich nie ma na dodatek caly czas chodzi z bronia pod reka nawet po bulki do sklepu wychodzi z bronia za paskiem!
  Udziela sie tez bardzo aktywnie na innych serwisach miedzy innymi na youtube a takze forum gazeta.pl gdzie szkaluje szkaluje i jeszcze raz szkaluje niewinnych biednych ludzi szargajac im reputacje!
  Z tego co mi wiadomo zeszkalowal rowniez samego Sri Lalita Mohana! Trzeba cos z tym zrobi bo przeciez dalej tak nie moze byc zeby pedofil warszawski wsiok jeden dokonywal publicznie tak karygodnych i plugawych przestepstw!

  OdpowiedzUsuń
 2. powiem tak, sam robisz ze swojej dziłalnosci śmietnik. Jedziesz pokazać poligon rakietowy i nagle ni z gruchy ni z pietruchy wyjeżdżasz z jakimś Sidorem i ilością obozów koncentracyjnych w Polsce.
  Twierdzisz, że Niemcy podczas II WŚ zrobili jeden próbny (ale udany wybuch nuklearny) - znalezienie tego miejsca to trywiał - bieżemy licznik G-M i idziemy przez te wydmy - jak trafiamy na miejsce, gdzie promieniowanie jest podwyższone, to mamy dowód.
  To samo z tym "złotym pociągiem" - 3 dni temu twierdzisz, że to brednia, żeby teraz stwierdzić, że wyjęcie jakichś tam artefaktów może spowodować wybuch wojny.
  Masz okazję, żeby z kamerą i dobrym światłem wejść do tych wszystkich miejsc, które do tej pory były niedostepne, a obniżenie wód gruntowych to umozliwia - nie korzystasz z nadarzającej się okazji, tylko naśmiewasz się z ludzi, którzy władowali jakieś tam pieniądze w odpompowanie tej wody (być może ich działalność była bezsensowna - tego nie wiem).
  Tylko zanim mnie sklasyfikujesz jako internetowego opluwacza, to może miej na uwadze to, że ja jestem starszy stopniem od Ciebie w każdych warunkach.

  OdpowiedzUsuń
 3. Darku Co powiesz o kryzysie migracyjnym :) ? wielu może sądzić że Ci Chrześcijanie którzy przybywają :) nie są tym za kogo się podają ;(? niech napłynie ich do nas kilkadziesiąt tysięcy i wtedy może się zacząć .....niezadowolenie z ich strony źle ich przyjeliśmy i Bóg wie co jeszcze za mało kasy dostają ? czy to nie rozpoczyna się podobny system sytuacji z czasów po 1 Wojnie światowej ? No cóż pozostaje nam czekać dlaszych wydarzeń . Pozdro. działasz dobrze kiedyś się do Ciebie wybiore jak chwile znajdę .

  OdpowiedzUsuń

Merytorycznie, bez wulgaryzmów, bez ataków ad personam.