sobota, 15 sierpnia 2015

Audycja LIV

8 komentarzy:

 1. No Panie Darku,20 minut audycji ale 6 minut wstępu a tylko 15 minut treści i przerwanie w najciekawszym momencie,mam nadzieję że na następną audycję nie będziemy musieli czekać kolejny tydzień.Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 2. opowieść niesamowita narobił Pan nam ochoty na dalszy ciąg czekamy z niecierpliwością- jak zawsze

  OdpowiedzUsuń
 3. Obozy co ciekawe były i co niektóre do dziś są to fakt ale wiedza ludzka co chodzi o ten temat jest praktycznie zadna ,dla niektórych to czarna magia , dla niektórych to bzdura a dla niektórych to zbędny temat ,musze przyznać ze jest to przykre ,dla moich znajomych jest to historia która była i po co o tym mówić ,było mineło i nie wróci ,ludzie będąc na wycieczkach w obozach zachowują sie jak turyści ciekawi wrazeń ,selfi przy ścianie śmierci ,przy barakach itp.itd.,czy są to miejsca do których trzeba pojechać aby pochwalić się znajomym ,a na pytanie jak tam jest mówić fajnie lub super ,być moze ale nie mnie to oceniać ,historia naszego narodu jest dość zawiła i powiedziałbym przykra ale spuścizna którą mamy choć ją nalezy szanować i przekazywąć dalej ,poznawanie nowych faktów budzi w nas czasem odraze i niechęc do naszych rodaków czy władzy ale tak to jest że jeden odda życie za drugiego trakując go jak brata a drugi będzie chciał zrobić na tym interes jest to przykre ale tak jest ,czy pamięc o obozach śmierci jest potrzebna jak najbardziej tak bo jezeli nie przekazemy jej dalej to w końcu zaginie ,myśle ze ja i wielu którzy tu zaglądają sa skromnie mówiąc takimi ludzmi dzięki którym wiedza będzie przekazana dalej aby nigdy nie zapomnięć co zrobili nam niemcy,także panie Darku niech pan pamięta że nie jest sam nas jest wielu i to w tych czsach napawa mnie optymizmem ,pozdrawiam wszystkich którzy pamiętają Rafał z Łobza zach.

  OdpowiedzUsuń
 4. http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/krzyzowali-ludzi-i-zwierzeta-150-hybryd,179971.html

  OdpowiedzUsuń
 5. Takie coś znalazłem może się przyda:
  https://ia802506.us.archive.org/15/items/SSWerwolfWinkeFuerJagdeinheitenCombatInstructionManual/SS%20Werwolf%20-%20Winke%20fuer%20Jagdeinheiten%20-%20Combat%20Instruction%20Manual%20(DE-EN,%201945,%2079%20S.,%20Scan).pdf

  OdpowiedzUsuń
 6. Taaa, już na pewno w książce są dowody o badaniach genetycznych Niemców przeprowadzanych na więźniach obozów koncentracyjnych. Kiedy wy dorośniecie?

  OdpowiedzUsuń
 7. Co pan sądzi panie Darku o rzekomym znalezisku w Waldenburgu o którym ost głośno?

  OdpowiedzUsuń
 8. Ciekawe filmy i opowiesci z Twoim udziałem .pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń

Merytorycznie, bez wulgaryzmów, bez ataków ad personam.