piątek, 28 sierpnia 2015

Jezeli Złoty Pociąg to prawda to Dariusz Kwiecień mówi Prawdę

Złoty Pociąg to świadectwo prawdy dla Jareckiego i innych wariatów , tylko tacy niepoczytalni o tym składzie mówili i pisali , tylko kto ich słuchał . Złoty Pociąg zaślepi , ale także otworzy oczy  niedowiarkom tam są kryształowe trumny i technologia o jakiej możemy tylko marzyć . Są ludzie , którzy w imię takiej potęgi są w stanie rozpętać wojny ....

15 komentarzy:

 1. panie darku przeciez twierdzil pan ze to sciema a teraz w inna strone gubie sie w pana rozmyslaniach

  OdpowiedzUsuń
 2. Czy to możliwe, że pociągu pilnują hybrydy?

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie wyczekałeś Panie Darku a w poprzednim poście dobrze i Racjonalnie oceniłeś sytuację .
  Faktem jest że sprawa była już poruszana w lutym 2015 roku przez te same osoby .Robert Kmieć w grupie NARODOWA AGENCJA POSZUKIWAWCZA - "NAP"

  Cytat:...pod koniec Lutego do jednej z bardzo znanych placówek muzealnych w Polsce zgłaszają się osoby, które twierdzą, że posiadają bardzo wiarygodne informacje dotyczące zlokalizowania tunelu, w którym znajduje się prawdopodobnie pociąg, rzekomy tunel ma mieć długość około 150 metrów i znajduje się na głębokości około 70 metrów. Na potwierdzenie swoich teorii okazują dokumentację - scan radarowy, który ma potwierdzać ich tezę. Osoby okazują się bardzo wiarogodne, ponieważ temat ten do zweryfikowania zostaje przekazany bardzo znanej osobie w Polsce, która ma ogromną wiedzę na temat historii i temat złotego pociągu nie jest jej obcy. W związku z wieloma obawami, co do prawdziwości otrzymanej dokumentacji osoba ta zwraca się do mnie abym wypowiedział się, co do wiarygodności dokumentacji, którą otrzymali. Po otrzymaniu tego dokumentu od razu wzbudził on u mnie podejrzenie, jeżeli chodzi o wiarygodność, ponieważ jego forma wizualizacyjna (obraz) nie była podobna do żadnego znanego mi profesjonalnego oprogramowania geofizycznego wykorzystywanego przy pomiarach georadarowych, magnetycznych, elektrooporowych, grawimetrycznych czy też sejsmicznych. Natomiast ten scan przypominał mi pewne obrazy, które można uzyskać na tak zwanych PSEUDO RADARACH, czyli urządzeniach, które udają profesjonalne urządzenia geofizyczne dostępne na rynku światowym. Muszę się przyznać wam, że sam, kiedyś posiadałem takie urządzenia, za które zapłaciłem „nie małą fortunę”, które tak naprawdę oprócz profesjonalnego nazewnictwa nic sobą nie reprezentowały i można śmiało nazwać ich zwykłymi bublami. Po dokładnej analizie formy graficznej obrazu uzmysłowiłem sobie, że obraz ten jest mi już znany i pochodzi od urządzenia o nazwie KS-700, które miałem w swoim posiadaniu kilka lat temu. Zapewne jesteście bardzo ciekawi, co to za urządzenie, jakie ma możliwości pomiarowe i jaka jest jego wiarygodność, otóż wiarygodność równa wielkiemu zeru! - i tyle mogę napisać na ten temat, bo szkoda waszego cennego czasu, aby czytać tak wiele miażdżących opinii na temat tego bubla... '' koniec cytatu .

  https://www.facebook.com/photo.php?fbid=865444456880504&set=gm.496015450576828&type=1

  OdpowiedzUsuń
 4. a jak nie bedzie to i tak bedzie ze je schowali norma:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ciekawa sprawa z tym pociągiem. Już Żydzi i Rosjanie chcieli by go dla siebie . Niech się Niemców czepiają o reparacje wojenne.

  OdpowiedzUsuń
 6. pociagu jeszcze nie ma a juz ...


  http://niezalezna.pl/70382-swiatowy-kongres-zydow-chce-zlotego-pociagu-za-cierpienia-i-straty-podczas-holokaustu

  OdpowiedzUsuń
 7. widze ze publikowanie krytycznych kom jest ponad sily hhahahahha

  OdpowiedzUsuń
 8. Ja też uważam, że interesujące jest to , co mówi Dariusz Kwiecień. Ludzie zawsze postrzegają innych, którzy mają wiedzę w jakiejś dziedzinie i coś do powiedzenia za dziwaków i smarują na ich temat bzdury...a później, kiedy pewne fakty potwierdza rzeczywistość - siedzą cicho i są zdziwieni. Ja nie mam pojęcia o Riese, tamtych rejonach, złotych pociągach i kryształowych trumnach, tym bardziej interesujące jest dla mnie to, co ktoś, kto się wychował w tamtych rejonach ma do powiedzenia i z ogromnym zainteresowaniem oglądam filmiki i słucham opowieści...
  Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 9. jakoś dziwnym trafem nikt nie sugeruje żadnych kryształowych trumien w tym zaginionym składzie, to są jakieś bajki

  OdpowiedzUsuń
 10. Jeżeli Złoty pociąg istnieje i zostanie znaleziony to czy My NORMALNI ludzi z poza elit dowiemy sie co dokładnie sie w nim znajdowalo ?
  Czy raczej powiedza w telewizji np o złocie i jakiś innych "skarbach" a np. o Kryształowych trumnach , dokumentach z badan i innych nic nie wspomną?

  Nastawiać sie na to ze to co zostanie tam znalezione zostanie jak zwykle utajnione ?

  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 11. złoto?!... ciekawi mnie co zrobi nasz rząd jak zamiast skarbów będzie pociąg z więźniami albo jakas technologia wojenna

  OdpowiedzUsuń
 12. A wojna najprawdopodobniej będzie wyglądać tak :

  https://www.youtube.com/watch?v=Cp7mM2TP_1A

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kapitalne...i kto wie czy tak za chwilę nie będą wyglądały rozstrzygnięcia konfliktów:)
   Lema też kiedyś uważano za fantastę:)))

   Usuń
 13. czy lummerland to te riese?
  https://www.youtube.com/watch?v=xGNb-0uMuNo
  http://s1219.photobucket.com/user/Brainiac021/media/LummerlandVo.png.html
  https://www.youtube.com/watch?v=jiMmZTl4zdY
  kwiecien powinien sie tym zanteresowac

  OdpowiedzUsuń
 14. Byłem przedwczoraj z rodziną tj.20 lipca.16. w Tkalnia Smaku. zamówiłem kotlet ala Kwiecień, bdb. Szkoda że nie spotkałem Darka, którego Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń

Merytorycznie, bez wulgaryzmów, bez ataków ad personam.