piątek, 9 maja 2014

Putin świetuje

Od rana oglądamy w TV tylko Plac Czerwony - Kreml tylko i jedynie zdobyty przez Polaków - manifestacje Rosjan- Dzień Zwycięstwa  - dlaczego nie świętowano wczoraj w Londynie czy Paryżu  .......

Gdzie wczoraj była Anglia i Francja w kieszeni Putina ? a może w czarnej murzyńskiej dupie ....

Po raz kolejny nas sprzedali Niemcy będą naszym gwarantem gazowym czyli - energetycznym . Tylko dlaczego rura z gazem Rosja -  Niemcy idzie po dnie Bałtyku - bo omija Polskę - Ruski z Niemcem zawsze się dogada i Polaka wydyma .

 Jacy my jesteśmy sprzedajni ,
 cytat Winston flaszka Churchill -
- każda dziwka ma swoja cenę i każdy bękart nie ma żadnych praw  , Polska to nasz kolejny bękart nawet Hindusi są nam bliżsi .....

6 komentarzy:

  1. Darku to co piszesz jest kolejnym dowodem na skrzywienie narodu, zamiast postawić na intelekt Polaków bawimy się w układną politykę słabego wobec wielkiego. Gdzie za nic ma się prawa obywatela. Czas najwyższy otworzyć oczy i przegnać obcych z ziemi polskiej. Prostym przykładem jest fakt, że w izraelskim knesecie nie ma rodowitych Polaków - Polski Sejm to zbiorowisko zakamuflowanych israiberalesów, którzy nakładają na nas swoje prawa. Prawo pasożyta - Ci co uczęszczali na lekcje wiedzą, że pasożyty to organizmy żerujące na organizmach żywiciela, wiedzą też, że organizmy te dziedziczą po samicy danego gatunku. Naród pasożytów zebrany był kiedyś i oddany w niewolę faraonom aby nauczył się szacunku - nie pomogło !!! , Wielki wódz Mojrzesz wodził te pasożyty po pustyni aby wymarły ich cechy, nie pomogło - wystąpili przeciwko Bogu, Na dzień dzisiejszy widzimy, że ci którzy wystąpili przeciwko Bogu przeniknęli w środowiska innych narodów siejąc wojny i zamęty - żerując na nich. Czas za przykładem pasożyta zorganizować się do walki z nim a sposób na to jest bardzo prosty - odciąć ryje pasożytów od koryta !!! Zaczynamy więc od solidarnego ( lubimy ten zwrot ) Wyciągamy swoje pieniądze z banków, przestajemy płacić ZUS i podatki. Transakcje prowadzimy gotówką, Zakładamy bank Narodowy Polski bez kapitału pasożytniczego. Wprowadzamy nacjonalizację w kluczowych strefach przemysłu, telekomunikacja, kolej, huty, kopalnie, energetykę itd Stawiamy na przemysł wewnętrzny ludzie mają pracę i płace. Wywalamy z kraju wszystkie hipermarkety serwujące eutanazyjną żywność zawierającą więcej trucizny niż pożywienia. Wzmacniamy dyscyplinę i obronność Narodową musimy się zaszczepić na przypadek ponownej infekcji i dodatkowo zaczynają się z nami liczyć. Bierzemy przykład z Szwajcarii w każdym domu broń krótka i automatyczna plus zapas amunicji. Dklaczego w Polsce polak nie może mieć broni odpowiedź jest bardzo prosta. Obecne prawo generowane jest przez słabe organizmy pasożytnicze, które znają swój stan bytowania ( żerowania) i się boją - nieustannie się boją. Dalej czytelniku rozwiń sobie logicznie co się stanie z gospodarka narodową. Zobacz co zrobiła Islandia ze swoim zadłużeniem !!!! polecam w mediach jest cisza. ( wyp. wszystkie obce banki i poszli dalej )
    Czytelniku pamiętaj, Gierek w imieniu kremla brał pożyczki na okupację Polski to banki kreatorów tego świata, pasożytów zalegających w każdym zakątku tej ziemi sponsorowały ten stan rzeczy to angolom zawdzięczamy okupację sowiecką - a jakim rodowodem może się wylegitymować Churchil i reszta możnowładców. Polaku otwórz oczy !!! Polska dla Polaków a inne narody chcące mieszkać na terytorium polski muszą się dostosować do naszych słowiańskich praw i poglądów. A kto chce niech jedzie do israela tam też trzeba przestrzegać nacjonalistycznych praw knesetu albo cię zastrzelą. Więc proszę nie piszcie, że jestem antysemitą to nie prawda cenię ich zjednoczenie wiedzę i organizację powinniśmy brać pilny przykład z ich organizacji ich armii, wywiadu i się pilnie uczyć jednomyślności narodowej i działać na własną korzyść naszego Narodu Polskiego.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Brawo. Podpisuje sie pod tym.

      Usuń
    2. kolejny przyklad propagowania i rozpowszechniania inności, pedalstwa w europie,przyzwyczajania ludzi i karmienie papką na eurowizji

      Usuń
  2. http://wyborcza.pl/1,75478,15924349,Szkielet_wampira_wykopany_na_starym_cmentarzu__Mial.html

    OdpowiedzUsuń
  3. Putin gra o wysoką stawkę. Zapewne prowadzi Imperialną politykę polegającą na zjenodczeniu pod berłem Rosji:
    1. Narodów Słowiańskich
    2. Nacji chrześcijańskich

    Putin zdobywając wschód Ukrainy (za zgodą Niemiec), odcina Ukraińców od terenów ktore są ich dochodem. Ukraińcy będą podatni na ideologie Banderowską i nazistowską. Niemcy bez kasy (polityka socjalna ich państwa kosztuje krocie), chcą utrzymać w swojej strefę Polskę (Wegry uzyskały niepodległość i dogadały się z Rosją). W Polsce Niemcy wprowadziły ustawę 1066, czyli będą tłumić powstania Pollaków przy pomocy Ukraińców.

    Na to czeka Putin (jako dyktator może prowadzić politykę długoterminową, bez oglądania się na sondaże). Polacy coraz bardziej zobaczą oblicze państw UE, i przy drobnej pomocy (mediów prorosyjskich w Polsce) staną się prorosyjscy. Uważam, że Putin jak sytuacja dojrzeje, nada od 50 tys do 100 tysięcy młodym Polakom z Ruchu Narodowego (który będzie jawnie gnębiony przez UE u Zachodnią Ukrainę), Rosyjskie paszporty. Potem zrobi im przeszkolenie wojsko, uzbroi, wymysli "Armie Wolnej Polski" i na wzór Lisowczyków wyśle ich zgony do Polski,Ukrainy i nawet do Niemiec. Pamiętajmy, młodzi z Ruchu Narodowego to patryjoci, ideowi, zdolni do poświęceń - idealny materiał na żołnierza (o czym pisał Machiavelli).

    W Polsce, Ci ludzie zyskają poparcie (bedzie kryzys, i siłowe tłumienie buntow Palków przez państwa Zachodu i Zachodnią Ukrainę). Węgry już prorosyjskiej też będa ten Ruch wspierać, podobnie jak Rosja i Białoruś.

    Pamiętajmy, ZSRR i Rosja nie przerwały, badań nad manipulacją społeczeństw. Rosja obecnie jest na drodze wprowadzania libralnej koncepcji w gospodarce, przy zachowaniu strategicznych działów pod kontrolą państwa. Państwa Zachodu wprowadzają od lat socjalizm nie ty tylko w ggospodarce ale co gorsza w kulturze. Rosja zaś wspiera obecnie konserwatywne wartości w kulturze (narodowość słowiańska i religie chrześcijańską).

    Gdy na kilka lat na zachodzie wybuchną bunty ludności muzułmańskiej. To Putin przy pomocy swoich "Polskich Lisowczyków" będzie pomagał przerażonym chrzescijanom na zachodzie.

    Polacy wtedy, przerażeni wizją islamizacji, oddadzą siępod protektorat Rosji.

    To nie rakiety, armia jest obecnie siłą Rosji. Siłą Rosji są rządy AUTORYTARne Putina, zdolne PROWADZIĆ DŁUGOTERMINOWA POLITYKĘ, obliczoną na dziesiątki lat. Państwa Zachodu, zdolne są prowadzić politykę jednie krótką terminową obliczoną góra na cztery lata.

    OdpowiedzUsuń
  4. Studnie Vigor ,chciałbym podziękować za wspaniały tekst jaki tutaj napisałeś !!! Pozwolisz, że będę Cię cytował otwierając oczy innym.Robię to cały czas jak mój przyjaciel Darek,a Twoje słowa oddają sedno tego co myślę i popierał w 300%-ach

    OdpowiedzUsuń

Merytorycznie, bez wulgaryzmów, bez ataków ad personam.