sobota, 17 maja 2014

Audycja XXVIII


15 komentarzy:

 1. A czy mozesz Darku pare slow wiecej o tym agencie powiedziec ktory zasugerowal zalozenie bloga? Taka prosba.

  OdpowiedzUsuń
 2. Kolejna bardzo wciagająca audycja :) Panie Darku kiedy odwiedzi Pan Toruń ????? moze i w grodzie Kopernika jest cos ciekawego co moze Pana zainteresowac :) pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Niech Pan się nie zapędza z tą propagandą amerykańsko-sowiecką!

  Po pierwsze, to Amerykanie też wyzwalali obozy koncentracyjne na Zachodzie - tam też były piece krematoryjne i widzieli to wszystko co było w Oświęcimiu. Po drugie, komisja i lekarze aliantów także byli w Oświęcimiu - niech więc Pan powie, kto dokładnie co neguje, bo nic tam niemieckiego nie było negowane w czasie procesów norymberskich.

  Negowane były przypadki poszczególnych ludzi, którzy mogli się przydać zachodnim służbom specjalnym/przemysłowi zachodniemu. Ich starano się jakoś oczyścić. Tyle.

  Ciekawe, jak Pan tak mówi o tym jaka to wielka prawda była w Norymberdze - a o sprawie Katynia i sowieckim sprzeciwie żeby o tym nie rozmawiać w czasie procesów, to Pan już nie pamięta?

  Fajnie, że pokazuje Pan książki / źródła - ale Rosjanie Norwegii nie wyzwalali...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Masz racje całej Norwegii nie wyzwolili jednak 25 paxdziernika 1944 wyzwolili miasto Kirkenes na północnym odcinku frontu radziecko- niemieckiego . Przypadek lekarki Ireny Zawadzkiej Francuzi podczas II procesu wnieśli protest , aby jej nie uwzględniać jako świadka protest przyjęty , chodziło o lekarzy francuskich konkretnie chirurgów szkolących się w Auschwitz , polecam zeszyty Oświęcimskie z lat 1945-47 . Co do Katynia przeciętny Polak nie ma pojęcia że las Katyński to miejsce straceń a nie obóz koncentracyjny , gdy pytam czym były Starobielsk , Ostaszków , Miednoje na sali robi się zupełnie cicho , a kto nas sprzedał w Jałcie i Poczdamie czy nie zaczeło sie oddawanie Polski Rosjanom już w Teheranie czy to nie pieprzeni Alianci nas olali , Ruscy poprosili i Alianci się zgodzili no jakie to słodkie ....

   Usuń
  2. Polecam materiały dotyczące operacji Petsamo-Kirkeneskiej , tereny Północnej Karelii obwód Murmański rejon Pieczengi . Polecam także pamiętniki Odda Antonsena mieszkańca Kirkenes opisuje życie w podziemnym tunelu i setkach jeńców pracujących w nim ... Miłej lektury .

   Usuń
  3. Panie Darku ! Opublikuje pana film w kilku Blogach i Grupach - Wloskich i zobaczymy kto odpowie na pytanie .
   Symbol z piramida i kolem oraz 12 cialami niebieskimi jest z epoki Sumeru. Orginalnal jest w muzeum Berlinskim . Historia dotyczaca ANUNNAKI i Nibiru o Nemezis o Nero Sole - Czarne Slonce ! Ma ? Mysle ze wiecej moze ci opissac Proff.ARCHER ! Bardzo dziwne , ze tego nie zrobil przez 3 ostatnie lata ...kwestia pozwolen ...???? THOR I SELEDYNOWE PLYTY....

   Usuń
  4. Kirkenes zostało zrównane z ziemią - zostało 17 domków, była to główna baza wypadowa Luftwaffe oraz Kriegsmarine - zaopatrzenie dla frontu murmańskiego. Kirkenes było drugim, zaraz po Malcie, najczęściej bombardowanym miejscem w Europie. Fajne wyzwolenie naprawdę, raczej obrócenie w perzynę ;) Zresztą wymieniona operacja skupiała się głównie na działaniach na terytorium Finlandii - wklejam mapkę: http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/4/4b/Kirkness-Petsamo_offensive_plan.jpg

   Elisabetta2004 - znowuż ty i twoje dziwne wpisy? Po pierwsze to ja nie jestem profesorem i nie zajmuję się dziedziną semiologią, po drugie to Sumerowie nie znali 12 planet, a cała ta historia o Nibiru została już dawno obalona. Bardzo mnie frapuje i żenuje jak pół świata uwierzyło bez żadnych dowodów namacalnych oszustowi jakim był Zecharia Sitchin, który nawet nie potrafił odczytać pisma sumeryjskiego. Jak to jest? Głupszy jest ten, kto jest głupkiem, czy ten, kto z nim podąża?

   A na istnienie chrześcijaństwa od wieków na terenach Dolnego Śląska jest tyle namacalnych i ogromnych dowodów, że nie sposób tego negować, co Pan Dariusz z taką pasją czyni. Nagle te wszystkie zamki, wieże rycerskie z motywami religijnymi, stare kościoły czy historie o husytach nie istnieją, tak? Przecież na terenie Riese, zanim jeszcze nie wkroczyli tam Rosjanie, to właśnie ksiądz (ewangelicki zapewne), na mszy świętej 6 maja w niedziele kazał okolicznym wywieszać biała flagi! I to pomimo stacjonujących tam jeszcze band SSmanów. Relację o tym zdarzeniu przytacza Łukasz Kazek. Więc co, nie było chrześcijaństwa w Riese?

   Usuń
  5. Tia, tabliczki z pismem klinowym, gdzie opisano naszą galaktykę tez pewnie Sitchin wymalował.

   Usuń
  6. @Anna Ul - o rany, wy się mnożycie... to ja poproszę o te tabliczki z pismem klinowym - numer zakatalogowania i nazwę muzeum, w którym się znajdują. A jeżeli może chodzi Ci o symbol bóstwa/determinatyw Dingir, to informuję Ciebie, że w historii pisma klinowego występują jego co najmniej dwie, całkowicie odmienne wersje - a ja nie sądzę żeby nasza galaktyka od XXI w.p.n.e do VII w.p.n.e aż tak bardzo się zmieniła że potraciła dwa ramiona.

   Usuń
  7. "Na swej stronie internetowej Michael S. Heiser wylicza najważniejsze sprzeczności pomiędzy twierdzeniami Sitchina, a wiedzą mieszkańców Mezopotamii o planecie nēberu:

   według Sitchina mieszkańcy starożytnej Mezopotamii posiadali wiedzę o wszystkich planetach Układu Słonecznego – analiza tekstów klinowych wskazuje, iż znali oni jedynie pięć planet (Merkurego, Wenus, Marsa, Jowisza i Saturna); za planety uważane też były Słońce i Księżyc;
   według Sitchina w Układzie Słonecznym istnieje nieznana astronomom planeta o nazwie Nibiru – analiza tekstów wskazuje na identyfikację planety nēberu z planetą Jowisz;
   według Sitchina planeta ta obiegać ma Słońce co 3600 lat – analiza tekstów wskazuje, że możliwe były coroczne obserwacje planety nēberu;
   według Sitchina planetę Nibiru zamieszkiwać ma rasa istot zwanych Anunnakami – żaden ze znanych tekstów klinowych nie wiąże planety nēberu z bóstwami Anunnaki; żaden z tekstów nie wspomina o tym, jakoby planeta ta miała być zamieszkana."

   Usuń
  8. Ha Ha ! ! ! ...niema pozwolenia ! Sa! Daleko na tylach postempu pozostalisce ... Pozwolenia sa od conajmniej miesiaca ! Nalezy wyjsc z zacofania za Papierzem Benedyktem i chzcic braci Alieno !
   Pozdrawiam bra. archera
   Ps.... a piszesz ze o tablicach Sumeryjskich ...to ty nic nie wiesz ....ma duzo piszesz podpuszczony ....boooo...

   Usuń
  9. @Elisabetta2004 - ty w ogóle rozumiesz sama siebie, wiesz co chcesz napisać? Potrafisz się posługiwać w ogóle komunikatywnie językiem polskim (gramatykę i ortografię już pomijam)?

   Usuń
 4. A gdzie ja napisałam że Sitchin miał racje? Prace Heisera znam. Nibiru zas w założeniu planety nie interesuje mnie wcale. Trafiles kulą w płot.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To gdzie są te tabliczki ja się pytam? :)

   Usuń
 5. Darku, dziękuję bardzo za uznanie, wiesz, że robię komercję ale tajemnica i odkrywanie jej nigdy mi nie zbrzydnie...
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń

Merytorycznie, bez wulgaryzmów, bez ataków ad personam.