czwartek, 15 maja 2014

16 . 08 . Festiwal Osobliwosci Książ

Właśnie wyszedłem ze spotkania na Zamku Książ i się okazało iż jestem gościem specjalnym jednego z organizatorów . Będę miał prelekcje oraz co cokolwiek to znaczy briefing .
Każdy cyrk musi mieć clowna  i padło na Karola Sawiaka oraz jego gościa specjalnego Tomasza Sidora . Ja miałem ubaw po pachy , gdy inni odwiedzili strony Sawiaka i Sidora oznajmili jedno debile , ale zabawa będzie przednia . Zapraszam wszystkich chętnych poznać talent oratorski sawiaka  oraz umiejętności zabijania oraz sztuk walki 15lat doświadczenia  Tomasza Sidora , który z racji swojego doświadczenia zadba o bezpieczeństwo uczestników .

To wszystko firmuje i promuje swojego przyjaciela jak to opisuje Karol Sawiak --- Joanna Lamparska przyjaciółka Tomasza Sidora oraz  mgr Karol Sawiaka  właściciela CT- Komina Z Zielonej Góry Słowa pisane przez Tomasza Sidora -Karol jest zaproszony przez Panią Lamparską na Dolnośląski Festiwal Tajemnic zamku Książ za kilka tygodni. Kwiecień i tak się tam nie pokaże bo środowisko ludzi jakie tam zawita ma Kwietnia za idiotę z tymi jego banialukami. Będą to naukowcy i badacze i grupy eksploracyjne posiadające jakiś status prawny, a Grupa Karola jest tam zaproszona ze względu na dużą wiedzę dotyczącą Masywu Ślęży. Karol wraz z jego grupą będą tam mieli wykład na temat eksploracji Ślęży o czym Karol obszernie napisze na swoim blogu po tej imprezie.
Sądzę też, że Karol poświęci kilka minut na omówienie problemu nieodpowiedzialnych eksploratorów i pseudo eksploratorów chcący w łatwy i tani sposób wyrobić swój fałszywy wizerunek i autorytet na taniej i wymyślonej sensacji o Ślęży. Przypomnę o tych mnichach, których jakoby kiedyś w nocy widział Kwiecień na Ślęży w jakimś pół śnie.
A pani Lamparska to o Kwietniu ma takie samo zdanie jak my wszyscy. Ponieważ widziała kilka postów tego słynnego eksploratora na swój temat. Kwiecień nie raz wyrażał się o niej bardzo negatywnie i niepochlebnie oraz wysyłał do swoich znajomych esemesy pełne oszczerstw na jej temat, które ona widziała, a których ze względu na szacunek do niej nie będziemy publikować.Sidor przyjaciel wszystkich tak pisze o przyjaźni  Sawiaka i  Joanny Lamparskiej . Wszystko skopiowane i dostarczone do odpowiednich organów .

Tak się debile składa  że właśnie o sidorze teraz rozmawialiśmy , sawiak to tylko potomek Ukraińskiego nacjonalisty mordującego Polaków , Zapytajcie Sawiaka o jego dziadka nie tego żydowskiego pokurcza Sidora .
PS . czy to nie Sidor I Sawiak publikowali informacje iż Joanna Lamparska jest żydówką ...... 
Dlaczego Sawiak zmienił nazwę swej grupy ... ponieważ prawowici  założyciele podali go o zagrabienie nazwy teraz ukradł inną nazwę , ZGE karola sawiaka juz nie istnieje .

1 komentarz:

  1. Witam Panie Darku.Można prosic o jakis skrócony program Festiwalu.Godzine rozpoczęcia itp. itd.. Jestem z pod Wałbrzycha i wraz ze znajomymi chętnie wybierzemy sie na ten festiwal.Pozdrawiam i dalszych sukcesów życzę.

    OdpowiedzUsuń

Merytorycznie, bez wulgaryzmów, bez ataków ad personam.