poniedziałek, 5 maja 2014

10 maja zapraszamy do Poznania na spotkanie połączone ze szkoleniem strzeleckim UWAGA! - osoby decydujące się na szkolenie strzeleckie oraz strzelanie z broni ostrej proszone są o stawiennictwo na strzelnicy o godz 9:00W dniu 10 maja (sobota) od godziny 10.00  zapraszamy do Poznania na kolejne spotkanie poświęcone wspólnemu odkrywaniu historii z dodatkowymi atrakcjami.
Miejsce spotkania:
"Dwór Grunwaldzki" Strzelecki Klub Sportowy - Poznań ul. Grunwaldzka 3, dwa przystanki tramwajem z Dworca Głównego (piechotą 8 minut).
Mapka na stronie: Dwór Grunwaldzki
Program:
Szkolenie strzeleckie. Będzie można zapoznać się z obsługą broni krótkiej, długiej, automatycznej. Poznać zasady jej działania i budowę.
Prelekcja Dariusza Kwietnia - temat wystąpienia:
Tajemnice Riese oraz III Rzesza a współczesność. Po prelekcji ożywiona dyskusja :)
Podczas wystąpienia kawa i herbata + ciasteczka - gratis.
Cena za uczestnictwo 35 PLN. Ilość osób ograniczona do 25.
Każda nadliczbowa wpłata zostanie odesłana.

Dodatkowa atrakcja:
Po spotkaniu chętni mogą skorzystać na preferencyjnych warunkach z pełnej oferty strzelnicy sportowej, oczywiście według zasad i regulaminu jaki tam obowiązuje.
Parking bezpłatny.

Podaną kwotę prosimy wpłacać na konto organizatora
(z dopiskiem "Spotkanie Poznań 2014-Strzelnica DK"):

BZWBK  
22 1090 1463 0000 0001 1930 7598
Studio SWA sp. z o.o.
ul. Błońska 8
61-407 Poznań

Zapraszamy serdecznie!

9 komentarzy:

 1. Jakoś Gall Anonim nie kwapi się z zamieszczeniem naszych maili, więc muszę mu trochę pomóc. A było to tak...

  Ja:
  Jak tam Tomuś, dalej cmokasz palca przed monitorem?
  Od: koniczyna_kon (mniej)
  Do:pinokioriese@gmail.com
  Data:10 kwietnia 2014 21:18
  On: nic.

  Ja:
  Buhehe! Cienias jesteś sidor! Lata ci lecą pomyśl o emeryturze. Buhehe!
  Data:
  15 kwietnia 2014 22:50
  On:
  cieniasem niedługo będziesz ty umysłowa gnido.
  2014-04-15 22:50 GMT+02:00

  Ja:
  Śle ci tępaku na Lipską swoje Buhehe. I dzięki za dobrą zabawę twoim kosztem. Powieszę twoje zdjęcie obok poroży jJeleni. Łosia jeszcze nie miałem, a teraz mam. Hahahehe...
  Data:
  15 kwietnia 2014 23:28

  On:
  Produkuj się zjebie dalej, do czasu.
  2014-04-15 23:28 GMT+02:00

  Ja:
  Obok Łosia powieszę zdjęcie Osła, w skórzanych śmierdzących zapewne portkach. Do zobaczenia na blogu u Darka. Hehohuhiha prymitywie.
  Data:15 kwietnia 2014 23:59
  On:nic

  W międzyczasie Darek Kwiecień zamieścił w dniu 21 kwietnia swoją 27 audycję.

  Ja:
  Dobrze że nie pomyliłeś kolejności - najpierw ufo relacje, potem pinokio riese, a w międzyczasie przerwa czasowa. Oszukiwać możesz siebie i swoje pacynki, ale nie mnie. Piszesz że wczoraj straciłeś sześć godzin a prawda jest dla ciebie taka że całe życie. Buhaha! I dobrze ci tak patałachu z Lipskiej!
  Data:22 kwietnia 2014 18:53

  On:
  odpierdol się pojebany zjebie i zamknij ten skurwiały chamski pysk.
  Data:22 kwietnia 2014 19:38

  Ja:
  Jaki jest szczyt hipokryzji? Życzenia Świąteczne od twojej mikroskopijnej osobowości. Jeszcze wpadnę nieraz na "kawę" do ciebie i nawet ochroniarze, Policja i twoje tomusiu przyciski antywłamaniówki nie ochronią twojej marnej postaci przede mną. Stawiaj czajnik z gwizdkiem, stary dziwolągu społeczny.Buhehe! Działaj dalej, masz moje błogosławieństwo.
  Data:22 kwietnia 2014 19:52

  On:
  ja ci śmieciu radzę odpierdol się.
  Data:22 kwietnia 2014 19:53

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja:
  Może inni odpuścili, ale nie ja. szykuj się na długą "kawę"...
  Data:22 kwietnia 2014 20:00

  On:
  skurwysynu co ty jebańcu mi tu pierdolisz od rzeczy nachlałeś się jak kwiecień piszesz mi tu jakieś debilizmy niezrozumiałe. Ja ci radze zamknij ten skurwiały parszywy pysk.
  Data:22 kwietnia 2014 20:12

  Ja:
  Jednej rzeczy możesz być pewien: już po tobie. Działaj dalej kutafonie.
  Data:22 kwietnia 2014 21:18

  On:
  jesteś nikim, zerem, śmieciem, jak się syn dowie i jego matka jakiego mają jebniętego ojca to podzielisz los kwietnia. I nie groź mi skurwysynu bo możesz się przejechać i nie wiesz do kogo to mówisz. I nie pisz do mnie skurwiała mendo bo będziesz tego żałował.
  Data:22 kwietnia 2014 21:27

  Ja:
  Mam pierdolniku dwóch synów a ty zgraję pacynek. I dobrze ci tak. Każdy ma to, na co zasłużył. Koniec wizyty, włącz alarm. Jak będziesz lunatykował, to cię odpowiednie służby odprowadzą. Szczere i serdeczne Buhaha TFUrco ufologiczny...
  Data:22 kwietnia 2014 22:19

  On:
  CO TY PIERDOLISZ JAKIEŚ BZDURY DEBILU TY JESTEŚ TAK SAMO JEBNIĘTY JAK KWIECIEŃ, KTÓRY TEŻ O JAKIŚ SŁUŻBACH MI PISAŁ I STRASZYŁ NIMI W TELEFONACH.Ty się zgłoś też do psychologa bo widzę, że i za tobą jak i za kwietniem stoją jakieś służby i 10 prokuratorów pewnie. Ja zawsze wiedziałem, że jesteś ciężkim zdebem, ale teraz widzę, że jesteś równie ciężkim co kwiecień. Produkuj się kretynie dalej ja to wszystko opublikuję.
  Data:22 kwietnia 2014 22:26

  Ja:
  Jesteś debilem na poziomie podstawówki. Nie masz jaj i dlatego pewnie jesteś sam eunuchu. Jedyne co mi możesz zrobić znawco chmur to... (ciekawe co mi możesz zrobić?) Hehehe! Moi synkowie niedługo cię przeskoczą intelektualnie a ty dalej zostaniesz na swoim poziomie. Oby tak dalej.
  Data:22 kwietnia 2014 22:39

  On:
  No ty najwięcej wiesz jakie ja mam wykształcenie! Za to ty masz taaaakie jaja, że pyskujesz na odległość. I twój poziom jest równy docinkom jakie mi do tej pory wysyłałeś.
  Ja ci nic nie chcę zrobić coś sobie uroiłeś nieudolny prostacki prowokatorze. Ale widzę, że żyjesz w strachu i obawie. No cóż jak każdy paranoik.
  Twoi synowie? niech ci będzie synowie... ja im szczerze życzę by mnie kiedyś intelektualnie przeskoczyli, im prędzej tym gorzej dla ciebie bo będzie im łatwiej niż mnie i pewnie szybciej zobaczyć i zrozumieć jakiego zjeba mają za ojca ha, ha.
  I jeszcze raz ci mówię radzę odpierdol się ode mnie i nie pisz do mnie bo nie jesteś dla mnie zawodnikiem do dyskusji ty potłuczony kopiuj wklej. twój idol od wilkołaków skompromitował się, że chyba sam to widzisz mimo swej głupoty, która do tej pory pozwalała ci tego nie zauważać i lansować się na jego blogu.
  a teraz won szczurze.
  Data:22 kwietnia 2014 23:20

  Ja:
  Co tam tomuś z tobą? Kwiecień pisze a ty nic? Pacynki czekają! Nie chcesz chyba żeby pomyślały że ci rura mięknie! Raz, raz wio sieroto do klawiatury!
  Data:24 kwietnia 2014 22:23

  On:nic. pojawił się post na Pinokio Riese:sobota, 26 kwietnia 2014
  Nadrabiamy zaległości Kwietniowych bzdur opowiadanych w kwietniu

  Ja:
  Nie chce ci się komentować nowego postu Kwietnia? Czyżby zaczynała cię dopadać demencja starcza? MATOLE DO KLAWIATURY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Data:28 kwietnia 2014 22:17


  On:
  Ty skurwysynu mówisz do mnie matole? Ty kurwo moralna gorsza niż kwiecień znów dajesz swój pijacki upust w prowokowaniu mnie? A może sam skurwysynu coś napiszesz w obronie tej swojej encyklopedii wiedzy innej? Bo jak widzę pysk ci zatyka za każdym razem gdy ta twoja wzorcowa szmata moralności napisze kolejną bzdurę. Ty śmieciu pozwalasz sobie bo myślisz, że z daleka możesz wszystko?
  Data:29 kwietnia 2014 0:17

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja:
  Jak tam? Pornole na długi majowy weekend już masz gotowe? Inni będą się bawić na majówce a ty solo z fredem. Żałosny singiel z ciebie patałachu.
  Data:29 kwietnia 2014 20:11

  On:
  Masz docinki na poziomie zboczonego przygłupa dewiancie psychiczny. Nie stać cię skurwysynu na coś bardziej na poziomie? Współczuję żonie, że musi na co dzień znosić takiego zjeba jak ty .
  Data:29 kwietnia 2014 20:15

  Ja:
  Ciekawe jak to jest być pasożytem społecznym? Spełniasz pacanie wszelkie warunki. Bryndzluj się dalej...
  Data:30 kwietnia 2014 17:28

  On:nic.

  Ja:
  Miały być plakaty, pikiety itd, a jest twój blamaż. Cykor jesteś i fantasta. Dobrze że dałeś namiary na pinokia i forum. Niech jak największa ilość osób dowie się jaki z ciebie BUFON. Wspominałeś coś o poziomie- na wyższy nie zasługujesz stary onanisto. Dobrze ci tak. Buhehe.
  Data:30 kwietnia 2014 21:53

  On:
  To, że ty jesteś dureń i nie czytasz ze zrozumieniem tego co napisaliśmy na blogu to twój problem kretynie. Nie pojąłeś sytuacji bo masz zakuty łeb. Nie ma tu żadnego okurwiały nudny przygłupie żadnego blamażu tylko SZACUNEK dla Pana Romana Plocha i Pani Moniki Żywot, którzy dali do zrozumienia, że są w niezręcznej sytuacji starając się z niej z twarzą wybrnąć. I to jest powód durniu powstrzymania tej akcji. No, ale ty tego nie pojmujesz boś zwyczajny głąb.
  Poza tym po raz kolejny dajesz popis swej dennej i prostackiej retoryce używając epitetów "onanisto", które mogą przyjść na myśl tylko idiocie nie mającemu argumentów na poziomie normalnego człowieka.
  Po czym poznajesz we mnie tego onanistę? Chyba masz takie same urojenia na temat czyjejś seksualności co Kwiecień na temat swoich wilkołaków.
  A ja ci łajzo mówię, że cała twoja rodzina wkrótce dowie się jakiego poziomu mailami mnie tu zasypujesz i dopilnuję, żeby każde z nich wstydziło się takiej mendy w domu.
  Bądź tego pewny ja ci to przysięgam.
  Skurwysynu, a teraz paszoł won i kop w d...
  Data:30 kwietnia 2014 22:20

  Ja:
  Pamiętaj kretynie że czas płynie na twoją niekorzyść. Dla mnie jesteś totalnym dnem, miernoto warszawska. Wstydzić powinieneś się ty, ale przecież nie masz przed kim i w tym jest twój problem. Działaj dalej, tak jak do tej pory. Sam sobie gola strzelasz i jak tego nie widzisz to już twój problem.
  Jesteś lepszy niż niejeden kabaret. Buhehehehehehehehehehehehehhehehehehheheheheheheheheh!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Data:30 kwietnia 2014 22:37

  On:
  Na to co piszesz nie masz żadnych argumentów. Na jaka moja idioto niekorzyść? Wyjaśnij bo trudno cię zrozumieć skurwysynu bełkocący coś o mojej niekorzyści. Jak na razie odwalam kawał cholernie dobrej roboty a ty parszywy śmieciu nie masz nic kompletnie nic na obronę kwietnia i swoich prostackich wizji.
  Ja się niby śmieciu czego mam wstydzić? Tego, że pokazuje prawdę już nie tylko o tym twoim idolu od mutacji, ale i o takich jak ty, którzy posługują się zamiast argumentem prostackimi określeniami i pustą retoryką?
  A gola to ja tobie łachudro strzele i to wkrótce i to takiego, że stracisz szacunek wszędzie i w domu i poza bo ty skurwysynu za te emaile do mnie i prostackie teksty pod moim adresem zasługujesz tylko na to by najbliższym pokazać prawdę o tobie. I ja ci szmato obiecuję, że już niedługo twoje imię i nazwisko wraz z wizytówką jaka są treści słane do mnie będzie w całym internecie. Skoro szmato nie dociera do ciebie, ze nie mam z tobą przyjemności polemizować to sam się o to prosisz prowokując no to będziesz miał dokładnie to samo co kwiecień.

  w realu dostał byś w ten głupi pysk i na całe życie stałbyś się klientem poradni dentystycznej bo takich jak ty upierdliwych internetowych dręczycieli trzeba lać w gębę i patrzeć czy równo puchnie. Tobie się cały czas wydaje, że nikt nie wie kim i skąd jesteś i dla tego śmieciu prowokujesz przekonany o swej bezkarności. Twoje doczekanie.
  I POWTARZAM RAZ JESZCZE ODPIERDOL SIĘ SKURWYSYNU ODE MNIE I NIE WYPISUJ DO MNIE ŻADNYCH BZDUR BO JESTEŚ DOKŁADNIE NA TAKIM SAMYM PSYCHICZNYM POZIOMIE CO KWIECIEŃ WYDZWANIAJĄCY DO MNIE TELEFONAMI.
  Data:30 kwietnia 2014 23:38


  OdpowiedzUsuń
 4. Ja:
  Tomuś, zostałem wyrzucony z forum Ufo-Mutacje! Zrób coś! Pacynki cierpią!!!!!!!!!!!!!!! Buhahahah!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Data:1 maja 2014 21:21

  On:
  piszesz szmato pod złym adresem, a mutacje to ty we łbie będziesz miał i to niedługo.
  Data:1 maja 2014 22:19

  Ja:
  Wiem dobrze do kogo piszę kutafonie. Jesteś dla mnie nikim i robisz mi tylko reklamę. Ufo debilizmy nadal nie działają. Postaraj się panocku żydowski z Lipskiej! Buhehehehe!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Data:1 maja 2014 22:54

  On:
  Pędź śmieciu i czekaj na swoją kolej. Tylko na tyle cie szmato stać by wyżyć się w emailu prostaku.A SIDOR MA TYLE WSPÓLNEGO Z ŻYDAMI CO PIERNIK Z WIATRAKIEM. To raczej po mordzie twojego idola Kwietnia można typować żydowskie korzenie.
  Jeszcze raz ci mówię stul pysk bo srogo tego będziesz żałował.
  Data:1 maja 2014 23:06
  Ja:
  Boli serce Tomusia i to bardzo. Kwiecień się bawi, ja się bawię a ty? Rzygasz swoimi wymiocinami. Tak na marginesie, jeszcze się nie splugawiłem, jakimkolwiek komentarzem na twoim (pinokio)blogu. Dla mnie jesteś szmatą którą nawet Zagórski wytrze sobie dupę. Buhaha!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Data:1 maja 2014 23:20

  On:
  Poziom twojej produkcji emailowej świadczy, że musisz sam mieć ból i to mózgu.
  "rzygasz swoimi wymiocinami"???
  Co za argument ci do tego pustego łba przyszedł? Skąd to wiesz, widzisz to w swoich chorych wizjach? ze też ci zjebie tego typu docinki do głowy przychodzą.
  "Dla mnie jesteś szmatą którą nawet Zagórski wytrze sobie dupę."
  Ty dla mnie też jesteś szmatą i to w dodatku kłamliwą bo nie dopuściłem wielu twoich parszywych komentarzy na moim blogu bo widzę po IP, że to ty śmieciu je pisałeś. I możesz se okurwieńcu kłamać i się wyżywać w tych postach i emailach do mnie, ale to niczego nie zmieni, że pokazujesz cały czas poziom taki sam jaki reprezentuje Kwiecień.
  I może mi powiesz w jaki niby sposób zagórski ma sobie mną wytrzeć dupę? No widzę, że dobierasz teksty równe poziomowi rynsztokowego prostaczka.
  wyżywaj się dalej i dawaj upust swej schizofrenicznej frustracji bo już tylko to ci zostało bo na argumenty nie ma miejsca w obliczu porażki kwietnia.
  Data:2 maja 2014 0:07

  Ja:
  Zamiast tracić czas na pisanie ze mną ratuj swoje forum. Dupa jesteś a nie badacz UFO. Witkowski przegonił cię i to o wiele lat świetlnych. Możesz mi skoczyć...
  Data:2 maja 2014 0:28

  On:
  frustracie cieciu won widzę, że masz problem z psychiką.
  Data:2 maja 2014 0:31

  Ja:
  Między nami jest taka różnica że ja wiem jak cię znaleźć. Licz się z tym. Stawiaj wodę na kawę, wizyta nieunikniona pacynko...
  Data:2 maja 2014 0:39

  On:nic.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja:
  Ojojoj, ale stary dziadzio się spłakał, ojojoj! Tyle zachodu, telefonów, chrząkań i nic z tego. Musi bardzo boleć i dobrze. Tyle wazeliny i nic. Widziałem że wrzuciłeś maile z naszej prywatnej konwersacji. Mam pytanie: czy pozostałe maile ty masz opublikować, czy też zbyt wiele czasu zajmuje ci pasożytnictwo i ja mam to zrobić? A tak na marginesie: pewna część osób może wtedy dojść do wniosku po odpowiedziach na moje maile że Pinokio i Sidor to ta sama osoba. I wtedy ty nie masz swojej misji a ja kabaretu. Jakie jest twoje Sidorze zdanie. Traktuj to jako ultimatum-czas do jutra. BUHEHEHEHE!!!!!!!!!!!!!!!!
  Data:3 maja 2014 21:08

  On:
  zjebie produkuj się dalej.
  Data:3 maja 2014 21:26

  Ja:
  A czas płynie banalnie tik tak, powtórka z rozrywki, a jak!
  Data:3 maja 2014 21:37

  On:
  ulżyłeś se prostaczyno żałosny.
  Data:3 maja 2014 21:40 Ja:
  Jaki jest szczyt twojej hipokryzji? Stwierdzenie:"w emailach i w rozmowie telefonicznej jaka przeprowadziłem z zachowaniem najwyższej uprzejmości/"Buheheheheh!!!!!!
  Data:3 maja 2014 21:48

  On:
  A CO DEBILU MOŻE NIE BYŁEM UPRZEJMY? idź kretynie się naucz czym jest grzeczność.
  Data:3 maja 2014 21:51

  Ja:
  Byłeś Tomaszu bardzo uprzejmy. Powiem nawet więcej podziwiałem cię że mogłeś tak opanować nerwy. Ja pewnie tak bym nie potrafił i dlatego nie dzwoniłem. Osobiście nie lubię wulgaryzmów.
  Data:3 maja 2014 21:58

  On:
  chłopie jesteś pierdolnięty tak samo jak kwiecień i ja ci gwarantuję, że będziesz się z tego co mi wypisujesz wstydził w domu.
  Data:3 maja 2014 22:02

  Ja:
  Wcześniejsze ultimatum, do jutra, do godziny osiemnastej. Byłeś bardzo uprzejmy i dałeś się złapać. Teraz życzę spokojnej nocy. Pa Tomaszu Sidorze vel prestissimoLIVE vel Pinokio vel pacynki. Pozdrawiam. HEHEHE BAŁWANIE HEHEHE!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Data:3 maja 2014 22:10

  On:
  wiesz gdzie se wsadź swoje ultimatum?
  przygłupie.
  Data:3 maja 2014 22:13

  Ja:
  Zobaczymy kto więcej straci. Ja kabaret, czy ty swoją misję. A podcierać się tobą będzie wiele osób. Sam na to zapracowałeś. Jesteś nie dziadzio, ale dzidzio...
  Data:3 maja 2014 22:21

  On:
  dodaję ten twój mail do spamu i flitowania więcej nic od ciebie zjebie do mnie nie dojdzie. Jesteś psychicznie chorym pojebem jakich mało.
  Data:3 maja 2014 22:24

  JA:
  A dodawaj sobie gdzie chcesz. Ufo Demencja u mnie działa. Jutro osiemnasta, pamiętaj. Więcej ty możesz stracić. Bez odbioru.
  Data:3 maja 2014 22:29


  Jak to lubi mawiać Tomasz Sidor: kochani, była to moja przygoda mailowa z Gallem Anonimem. Jakby ktoś miał wątpliwości kim jest Anonim, to kluczowe frazy zaznaczyłem dużymi literami. A z Tomusiem na pewno się spotkam. Darku pozdrawiam. Za pewien czas skasuję ten komentarz żeby nie robić tu śmietnika.Jakby ktoś chciał obejrzeć "skany" odsyłam do badacza trójkątów. Może da się namówić. Pozdrawiam. Miłej zabawy na jego kabarecie jednego aktora.

  OdpowiedzUsuń
 6. Wszystko tak daleko od Bydgoszczy :p
  A u nas jest duzo dziwnych rzeczy :p
  Sam ostatn io spotkalem nawiedzona kobiete zaczolem z nia gadac i temat sszedl na lebensborn i jej odbilo :P

  OdpowiedzUsuń
 7. Darku nie wciągaj się w dyskusję z prymitywem a sprawa o nękanie wygrana.

  OdpowiedzUsuń
 8. Potwierdzam Tomasz Sidor to kompletny idiota i intelektualny karzeł . Człowiek który marzył aby zostać ZOMO- wcem i nawet tam go nie chcieli .... Teraz opłaca go i Swiaka Kay Muller syn Klausa Mullera , niemcy maja kasę i wykorzystują Polską Tępotę oraz chciwość takich marnych kreatur . Nie jestem tępym dzidem lecz realnie myślącym Polakiem takie zagrywki nie robią na mnie wrażenia . W stylu Sawiaka i Sidora .

  OdpowiedzUsuń
 9. Darek zabezpiecz lepiej tę stronę, bo ktoś kasuje Twoje posty

  OdpowiedzUsuń

Merytorycznie, bez wulgaryzmów, bez ataków ad personam.