wtorek, 16 października 2012

dlaczego Soboń

Ciekawostką jest zainteresowanie wielkich poszukiwaczy , byłego bezrobotnego bądź gościa  od opłatków ,którzy kilka lat temu nie mieli pojęcia o Riese jeden z nich błądząc po Soboniu dzwonił co chwile gdzie jest , potem za sprawa pieniędzy które im załatwiłem założyli coś na wzór GP .Teraz są wraz z innymi ex pertami , tylko kto jako jedyny kilkoma koparkami przeorał Rzeczkę , no chyba ja są filmy w necie , a kto przekopał kuchnie na Osówce i znalazł szczątki ludzkie , no znowuż ja , a kto w kamieniołomach znalazł kości znowuż ludzkie , to robi sie przykre . Nie mam żony w TVN 24 czy układów z lokalnymi radnymi , ale mam wspomnienia i listy świadków to jest tylko kwestia czasu , gdy nasze prace w GS wyjdą na jaw  , a kości ludzkie będą ludzkie  a nie wieprzowe .Przepraszam panie Wiesławie lecz inaczej nie moge .
  PS skok ze stratosfery to nic innego jak ----
---- zobaczcie jak łatwo wyniesć broń jądrowa na orbitę i to za darmo ----
   małe ale balon jest chyba wykonany z nanortęci czyli atramentyzacja rtęci to chyba fakt , no jestem szalony na całego .......

6 komentarzy:

 1. Ciekawy blog,. znalazłam do w sieci dopiero dzisiaj, ale okolice Głuszycy znam ponieważ długo mieszkałam w Wałbrzychu....
  będę tutaj częstym gościem
  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Z czego zrobiony jest balon Felixa Baumgartnera?
  Balon jest wykonany z prawie przeźroczystych pasów polietylenu (tego samego materiału, z którego robi się torebki foliowe). Połączono je ze sobą za pomocą zgrzewania.

  OdpowiedzUsuń
 3. WITAM.ROZKLAD PANSTWA POLSKIEGO JUZ SIE KONCZY,MECZ DZISIEJSZY JEST TEGO DOWODEM,JEDEN Z WIELU ASPEKTOW DZIALALNOSCI PROIZRAELSKICH.POLSKA JEST W SERCACH,NIE MA PRZYSZLOSCI ALE JEST NADZIEJA W KRZYKU SIE RODZI A W CISZY UMIERA!!!.JESTEM OBIEKTYWNY W TEJ KWESTI ZE WZGLEDU NA BRAK PRZEKONAN RELIGIJNYCH.W KRAJU DZIE SIE URODZILEM I WYCHOWALEM KOCHAM LUDZI I ZWIERZETA TAM ZAMIESZKALE,TAM JEST MOJ DOM I MOJA WLKA O LEPSZE JUTRO.POZFDRAWIAM WSZYSTKICH Z PASJA ,ULOMNOSCIAMI SERCEM PELNYCH MILOSCI I PIESCIAMI JAK M.ALI.

  OdpowiedzUsuń
 4. "Material: It is constructed of strips of high-performance polyethylene (plastic) film that is only 0.0008 inches thick. In total, these strips would cover 40 acres if they were laid flat. Polyester-fibre reinforced load tapes are incorporated to do the weight bearing." - nic tam nie ma o rtęci. Ponadto chyba w wyniku atramentyzacji rtęć ma być rzekomo kulkami a nie nanorurkami?

  Nie wiem, co Pan się tak podnieca Felixem. Proszę się zapoznać z polskimi projektami stratosferycznimi, całym polskim programem badań i wysyłania udanego ogromnych balonów na skraj kosmosu przed II wojną światową, w kraju gdzie na wschodzie dróg nie było bitych i chłopi boso przeważnie chodzili. Jak Polska tak mogła przed 1939 roku i miała bardzo ambitny i REALIZOWANY plan lotów balonowych w stratosferę, to już bez przesady - O rany, co za wyczyn w XXI wieku posłać człowieka? A jak dawno był lot Kittingera? A loty na Księżyc jak dawno się skończyły?

  Wyniesienie zamiast kapsuły, bomby atomowej nic nie da. wystarczy zapoznać się z trajektorią lotu rakiet balistycznych, tak to by wypadła z kapsuły i poleciała w dół, spadając prosto na głowy tych, co ją wypuścili. Rakieta z bardzo ciężką głowicą, której taki balon ani by nie dźwignął ani by nie był odporny nawet na strzał z pistoletu, a co dopiero na namierzenie radarem takiego giganta, głowicą musi nabrać pędu, leci po łuku z taką prędkością że spada szybciej od dźwięku. Ja też mogę napisać pierdołę, że Piłsudski kazał w polskich balonach stratosferycznych beczki z iperytem, tylko kuźwa po co? Głowicę atomową może by podniósł 2x większy balon, podniesie ciężki dźwig, 100 chłopa - ale po CO JAK SĄ RAKIETY?!

  OdpowiedzUsuń
 5. Panie Dariuszu.....

  Czym jest nanortec?

  Prosze o wzor chemiczny tego zwiazku chemicznego?


  Ale do sedna sprawy:

  1. Rtec jest wysoce toksycznym metalem!
  2. Nie moze byc powszechnie stosowana w przemysle lotniczym z uwagi iz jest "wrogiem" lekkich stopow takich jak aluminium.

  Uwaga: Podczas II WS polski ruch oporu - przymusowi robotnicy w fabrykach lotniczych stosowali prosta a skuteczna metode - sabotaz:

  wpuszczali krople rteci do swiezo odlanych korpusoW/blokow silnikow wykonanych ze stopow aluminium i cynku samolotow powodujac tym samym natychmiastowa KOROZJE metalu!

  Prosze zapytac chemikow, czy to prawda!


  TAK WIEC RTEC JEST WROGIEM LOTNICTWA KONWENCJONALNEGO!


  Jesli Balon bylby wykonany z nano rteci lub pochodnej tego zwiazku chemicznego to w kontakcie z woda, wilgocia w atmosfesze doprowadziloby to do "przepalenia - przezarcia" powloki balonu i smierc pasazera w wyniku upadku z b.duzej wysokosci.


  Rtęć (łac. Hydrargyrum, stąd symbol Hg) w temperaturze pokojowej jest płynna. Ma gęstość 13.534 g/cm3, wrze w temperaturze 356.9°C, topi się w temperaturze -38.83°C. Ma własności diamagnetyczne. W temperaturze około 4 K wykazuje właściwości nadprzewodzące. Rozpuszcza się w kwasie azotowym i stężonym kwasie siarkowym. Tworzy z większością metali nieżelaznych stopy zwane amalgamatami.


  Prosze o poczytac prace naukowe:

  Prof. dr hab. ZBIGNIEW PAWEŁ ZAGÓRSKI pracuje w Instytucie Chemii i Techniki Jądrowej w Warszawie.  Pozdrawiam


  MAX

  OdpowiedzUsuń
 6. W naszym Państwie jest źle od dłuższego czasu a kiedy było dobrze? Nie pamiętam...??
  Tak samo jest z Riese wszystko jest pod ziemią,ale nikomu nie opłaca się tego wydobyć,odkryć itp.

  OdpowiedzUsuń

Merytorycznie, bez wulgaryzmów, bez ataków ad personam.