poniedziałek, 25 kwietnia 2016

To nie jest ważna informacja z Głuszycy - Serce Riese8 komentarzy:

 1. zainteresuj się tematem "taran hydrauliczny" (https://pl.wikipedia.org/wiki/Taran_hydrauliczny), na youtube "ram pomp"

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie widzę zastosowania. Przykro mi mylisz się. byłem w tej okolicy nie ma tam opcji zastosowania.

   Usuń
 2. Wniosek jeden ktoś czuwa nad sztolniami

  OdpowiedzUsuń
 3. Panie Darku 24-04- 2016 o 5 rano czasu europejskjego na dwie + godziny zostaly Otwarte Wrota Magnetosfery Ziemi .Sito di NASA donosi o calcowitej zapasci powlok ochronnych Magnetosfery . Przez 2 godziny zostalismy wystawieni na promieniowanie kosmiczne ..... Komplimenti

  OdpowiedzUsuń
 4. Pięknie pokazana Głuszyca, z tych skał wyraźnie widać nienaturalne ukształtowania oraz podziemne schrony. Biegacz ewidentnie był Twoim ogonem. Pewnie podsłuchiwał co nagrywasz. Do tych, którzy ukrywają prawdę, napiszę że nie wyobrażam sobie być w waszej skórze, podczas dnia sądu ostatecznego.

  OdpowiedzUsuń
 5. Jezeli aż tak pilnowali i śledzili to mozliwe ze gdzies w tym rejonie tej rory i licznika jest wejście do podziemi.
  Jeżeli to krety to maly eksperyment, zapamietac twarze i sylwetki i wrucic tam za pare dni, jezeli znowu zbieg okolicznosci ich tam zesle na bieganie to z pewnoscia nie robia kondycjii.
  Pozdrawiam.
  Radoslaw F.

  OdpowiedzUsuń
 6. Byłem z Darkiem kawałek od tego miejsca w styczniu. Nie jestem naiwny ale to co widziałem jest autentyczne. Tu mamy namacalny dowód na to że ktoś sobie chce zmierzyć kubaturę sztolni(kompleksu) bez wchodzenia do niego. Moim zdaniem są to tzw szacunki wstępne które dla matematyków niosą tylko liczby wymierne. Metody takich badań nie są nowością i przeprowadza się je tylko w szczególnie niebezpiecznych strefach. Jeśli to tylko pomiar wody opadowej to gratuluję pomysłu. Nie mogę powiedzieć zbyt wiele ale... Do zobaczenia Darku pomysł mi się nasunął. Pozdrawiam Mecenas PTG-BLACKSHEEP Głogów

  OdpowiedzUsuń

Merytorycznie, bez wulgaryzmów, bez ataków ad personam.