niedziela, 17 kwietnia 2016

Pisane w drodze ...

Jadąc pociągiem naszła mnie taka refleksja , po co to wszystko i tak niedługo cały ten system runie , emigranci zapoczątkują wielka rewolucje w europie . Skoro niemcy już przerzucają czołgi na włoską granice to znaczy ze boja się fali ciapactwa .Europa straciła nad nimi kontrole nikt juz nie jest w stanie powstrzymać fali przestępstw i gwałtów dokonywanych na białych kobietach w takich krajach jak Szwecja czy Grecja o Hadesie Tureckim nie wspomnę . Dlaczego akurat teraz gdy wypełniają się proroctwa , gdy nadchodzi czas Wielkiego Otwarcia Wrót zalewa Europe fala zbrodni ze wschodu . Czy nie tak Nostradamus ostrzega ,  fala ognia ze wschodu odwróci uwagę od gniewu ziemi i powstaną upadli i nastaną czarne dni . Czy to nie Sybilla ostrzega przed czarnym połamanym krzyżem który na nowo zanurzy się w krwi niewinnych . Teraz bardzo dużo podróżuje odwiedzam miejsca kultu SS , na terenie Polski byłem chyba we wszystkich . Pozostało jeszcze kilka chyba tych tych najważniejszych ukrytych głęboko w lasach i wiejskich ostępach . Kilkanaście kapliczek pod którymi kryją się krypty i katakumby . Prusy Wschodnie bagniste i niedostępne kryją jeszcze kilka takich miejsc . Himmler odkrył coś co przerosło niemców w latach 40 jednak dało im siłę na ponowne odrodzenie . Jednak teraz potęga jaką dysponują zaczyna im się wymykać Panowie żądają ofiar . Coraz częściej w mas mediach słyszymy o scenariuszu o którym pisze od lat . Jednak jest jeszcze nadzieja na ratunek na pewno nie milionów ale tysięcy na pewno. Wielu już przejrzało na oczy zaczyna się jednoczyć np  https://www.youtube.com/watch?v=BR9koNWCgq8 . Edek gromadzi w okuł siebie ludzi i takich ludzi jest coraz więcej . Znam w całej Europie podobnych . Byłem teraz na spotkaniu z podobnymi ludźmi , którzy wyhamowali w tym pedzie ku samozagładzie. Możemy dać radę lecz nigdy w pojedynkę tylko w grupie , nie o podwalinach religijnych czy partyjnych lecz opartych na współpracy pozbawionych ideologii lecz w oparciu o prawa natury . Himmler to zrozumiał wiedział , lecz ludobójstwo , depopulacja i wiara w boskość za życia doprowadziły go do upadku . Lecz ideologia i takie jego grupy przetrwały i żądzą Europą system idealny małe hermetyczne środowiska rządzące masami . Przypuszczam jestem pewny to jest właśnie Wunderwaffe ....

9 komentarzy:

 1. Panie Darku,
  bardzo Pana szanuję lubię i podzielam pańskie zdanie w wielu wielu sprawach,a nawet jak się nie zgadzam z Panem,to i tak lubię posłuchać,ale apeluje do rozsądku, https://www.youtube.com/watch?v=BR9koNWCgq8 ale to jest poniżej pasa.Ten człowiek to oszołom i szaleniec.Dziwię się że Pan popiera głoszenie takich strasznych bredni.To co on głosi to jeden bełkot,niemający nic wspólnego z prawdą.
  Pozdrawiam!
  To tylko moje zdanie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Można się z pewnymi faktami zgadzać lub nie, ale im więcej używa się swojego rozumu, tym bardziej widzi się potwierdzenie wielu faktów z tego co tu jest pisane i na podobnych stronach. Może te wrota to legenda, ale i w Indianie Jonsie było już o SS i ich magicznych rytuałach... I dlaczego mnie tak przyciąga Dolny Śląsk i jego Magia :)

  OdpowiedzUsuń
 3. A ty kim jestes czlowieku ,ze jestes chamem wyzywajac kogos kogonie znasz od szalencow i oszolomow !! Czy ty wogole skonczyles szkole,czytasz ksiazki,czy tylko siedzisz przed tv i internetem. Zycze ci z calego serca duzo dobrego, ale nie masz prawa uzywac takich okreslen...jestes biedny wspolczuje ci ...Slawa

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To że głosisz szalone,bzdurne,wydumane i chore teorie,można wywnioskować z twoich filmów.
   Włączam film i już widzę że coś z tobą nie jest w porządku.Ty nawet gadając te brednie nie wyglądasz jakbyś sam w nie wierzył,gadasz bo gadasz i tyle.Częste właściwe ciągłe powtórzenia, tzw."lanie wody" bezmyślne monotonne wałkowanie czegoś co było w poprzednim filmie.Dane oszukane zmanipulowane i bez pokrycia w faktach.
   " Czy ty wogole skonczyles szkole,czytasz ksiazki,czy tylko siedzisz przed tv i internetem"
   I ty mi o szkole mówisz...To jest jakiś żart?
   Lubię wilkołaki Darka,uwielbiam te opowieści,lubię i godzinami mogę słuchać opowieści o podziemnym świecie,o pracach eugenicznych,o okultyzmie SS,lubię te tematy te historie,ale między innymi dlatego że Darek ciekawie je opowiada.I trochę mam słabość do tych wilkołaków.Ale twój przekaz jest b e ł k o t e m którego słuchać nie sposób.Zero zero zero wartości merytorycznej.
   Twoje filmy można wykorzystać przy praniu mózgu,ale nie dla normalnych ludzi.
   To tylko moje prywatne zdanie,choć wielu by się ze mną zgodziło.
   Mam nadzieję Darek że mi tego komentarza nie zablokujesz.

   Usuń
 4. Koleś z filmu to typowy przypadek osoby pozostającej pod wpływem propagandy spod znaku GRU a właściwie jeszcze starszej bo z czasów Ochrany. Panslawizm, rodzimowierstwo, pseudo uberpatriotyzm, do tego pierwiastek mistycyzmu i symbolika, która większości kojarzy się z hitleryzmem. Na końcu z takiego "głęboko zatroskanego patrioty" Ruscy inżynierowie dusz będą mogli zrobić typowego Polaka faszystę i oddzielić nas od pomocy cywilizacji. Taki gameplan. Proszę nie propagować takich ludzi, bo to nieważne, czy intencjonalnie, czy nie, szkodzi Polakom.

  My się przed islamską zawieruchą obronimy z łatwością. Dlatego Niemiaszki się tak pultają, że nie chcemy wziąć do siebie tego wirusa. Gorzej z wujkiem Władymirem, który chce wykorzystać lata zamętu do odbudowy bufora strategicznego. Tu jest realne zagrożenie.

  OdpowiedzUsuń
 5. Kazimierz Pulaski,Kosciuszko,Bem jezeli to jest fikcja to kim ty jestes oszolomie,napewno nie Polakiem

  OdpowiedzUsuń
 6. W tym filmiku nie zauważyłem niczego, co mogłoby zaszkodzić Polsce i Prawdziwym Polakom. Nie widzę też popierania rosji, czy zsrr, nawet jeśli ktoś mógłby być oszołomem, to nie wam to oceniać. Nawet nie potraficie się pokazać, tylko kogoś potraficie anonimowo obrażać. W którym momencie filmu jest jakoby kłamstwo? - wszystko co powiedział jest dla trzeźwo myślącego realisty od dawna wiadome. Dotyczy to i zdrajców Polski, pseudokatolików, i dzisiejszych wrogów Polski, nazywających się "Polakami". To właśnie tacy mówią o tych co upubliczniają prawdę, pomagają innym - oszołomy... Sami nimi jesteście, ale kończy się :) bo Polacy to nie ciemnogród ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Polska staje się nową trasą przerzutową broni dla ISIS?

  http://kontr-wywiad.blogspot.com/2016/04/polska-staje-sie-nowa-trasa-przerzutowa.html

  OdpowiedzUsuń
 8. Ja, żołnierz Wojska Polskiego
  przysięgam
  służyć wiernie Rzeczypospolitej Polskiej,
  bronić jej niepodległości i granic.
  Stać na straży Konstytucji,
  strzec honoru żołnierza polskiego,
  sztandaru wojskowego bronić.
  Za sprawę mojej Ojczyzny w potrzebie,
  krwi własnej ani życia nie szczędzić.
  Tak mi dopomóż Bóg.Tyle co mogę powiedzieć.

  OdpowiedzUsuń

Merytorycznie, bez wulgaryzmów, bez ataków ad personam.