czwartek, 21 kwietnia 2016

Gdzy sie przemieszczam wiem ze żyję .....

Nie znoszę stagnacji moim życiem rządzi ciekawość i altruizm . Przemierzam Polskę wzdłuż i wszerz szukając odpowiedzi . Na razie co odnajduje w nas Polakach to zazdrość i nienawiść . Przykład Sawiak i Sidor gdybym miał słabszą psychikę to popełnił bym już samobójstwo po przeczytaniu paszkwili tych degeneratów na mój temat . I tu apel do wszystkich hejtowanych nie przejmujcie sie , te cieniasy robią to z  zazdrości i nie maja szans to w Nas jest siła  . Na pewno damy radę a takie zawistne kreatury są były i będą samotne , to co nas łączy to jeden cel i my wiemy jaki . Teraz Bydgoszcz jutro 19 Stara Babcia godzina 19 . Przyszły tydzień Kraków , super się teraz dzieje że nie muszę dawać oficjalnych informacji Sami mnie odnajdujecie . W Londynie na spotkanie zaczyna brakować miejsc , a na spotkanie w Berlinie już nie ma ani jednego wolnego miejsca . Bardzo Wam dziękuję za wsparcie  .

5 komentarzy:

 1. ja zazdrości nie doświadczam może dlatego, że mam mało sukcesów ;-) Wokół mnie natomiast mnóstwo ludzi czymś takim obrywa. Właśnie ci, którym w życiu coś się udało. Pozdrawiam, podziwiam, inspiruję się i życzę Wam wszystkim sukcesów!

  OdpowiedzUsuń
 2. Są jeszcze wolne miejsca w Bydgoszczy ?

  OdpowiedzUsuń
 3. Ciekawa sprawa:

  http://www.gazetalubuska.pl/turystyka/art/7847619,czarownice-himmlera-co-ss-robilo-w-slawskim-palacu,id,t.html

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jest dokładnie tak, jak mówi Pan Darek. Albo będą cię gnoić, albo zamilczać. Zapraszam na mojego bloga.
   http://ostatniaplacowka.blogspot.com/

   Usuń
 4. Darek, nie przejmuj się hejterami- jest ich naprawdę niewielu. Takich osób ja Ty brakuje w tym kraju. Twoje audycje o obozach itp cholernie mnie(60)zainspirowały. W latach 90-tych, gdy prowadziłem własną skromną firmę miałem kilka wizyt z Niemiec od moich kontrahentów. Jednego z nich interesował mój stosunek do Niemiec i tego co się stało w okresie II WŚ. To było szczere z jego strony, natomiast ja nie potrafiłem mu nic odpowiedzieć, ponieważ wstyd powiedzieć nie interesowałem się w ogóle historią. Dopiero Twoje audycje totalnie mnie zmieniły i zainspirowały nie tylko historią, ale mnóstwem innych rzeczy. Zrozumiałem, jednak, że tak ukształtowany i wychowywany, celowo, w komunizmie byłem nie tylko ja ale miliony innych Polaków nie znający własnej historii. Oczywiście, że wiele zależy też od cech osobowościowych. Na marginesie, obecnie w oficjalnym nauczaniu nic lub niewiele się zmieniło a jeśli chodzi o pojmowanie kultury jako zjawiska pozytywnego to jest jeszcze gorzej...Mam przeświadczenie, że 90 % amerykańskich seriali, filmów rysunkowych, muzycznych w naszej telewizji, przeznaczonych dla małych dzieci i młodzieży, ma wyłącznie podłoże i treści satanistyczne, mocno erotyczne. Po prostu nie ma w fabule każdej kreskówki innych treści i postaci niż smoki, węże,walka, wojna, okultyzm, ukryte symbole masońskie, elementy pedofilskie, przemieszczanie między wymiarowe, czarownice, gadające zwierzęta, przemoc, walka z reptalianami, duchami, złymi mocami i energiami itd. Jeśli chcesz prześle Tobie więcej na ten temat- i to nie jest przypadek. Odpal sobie tylko cartoon network od rana do 23... wieczorem.

  OdpowiedzUsuń

Merytorycznie, bez wulgaryzmów, bez ataków ad personam.