wtorek, 26 kwietnia 2016

Ciekawostka -2016

SWIĄTYNIA SZATANA W USA I ANGLII W kwietniu 2016 reprodukcja łuku diabła, który stoi przed świątyni Baala w Palmyra Syria, zostaną wzniesione także na Times Square w Nowym Jorku oraz na Trafalgar Square w Londynie.
Należy zaznaczyć, że dni w kwietniu są to bardzo ważne jako okultystyczne święta i związane są z kultem Baala. 19 kwietnia to pierwszy dzień 13 dniowego okresu znanego jako "krwawe ofiary bestii" a który kończy ważne okultystyczne święto Beltane przypadające na dzień 1 maja. W niektórych częściach świata, Beltane jest znacznie lepiej znany jako "May Day". Również 19 kwietnia jest znany jako "Święto Molocha". "Moloch" jest to starożytny Kananejski bóg, który był wielokrotnie potępiany w Starym Testamencie. Ofiary z dzieci były zaś kluczową cechą tego kultu Molocha. Olbrzymi posąg tego pogańskiego bóstwa jest ustawiony w Bohemian Grove w północnej Kalifornii, gdzie zbierają się członkowie grupy Bilderberg, Iluminaci.
Czy jest to tylko przypadek, że te satanistyczne reprodukcje znajdą się w Nowym Jorku i Londynie i to dokładnie w dni, kiedy święto Molocha jest obchodzone oraz kiedy zaczna się straszna ceremonia zwana "Ofiarą krwi dla Bestii " ? Organizacją odpowiedzialną za tego typu "projekty kulturalne" jest Instytut Archeologii Cyfrowej ang."Institute for Digital Archaeology". Poniższe info pochodzi bezpośrednio z ich strony internetowej ..."W dniu 19 kwietnia 2016 roku, we współpracy z krajowymi i międzynarodowymi organizacjami zachowania dziedzictwa kulturowego, a w połączeniu z World Heritage Week 2016, Instytut Archeologii Digital zainstaluje w monumentalnej skali Triumfalny Łuk z Pamyry na Trafalgar Square. Poprzez ten projekt - i inne, jakie zaplanowano w całym roku 2016 w miastach, zarówno wewnątrz i na zewnątrz Bliskiego Wschodu - ARP ma na celu zapewnienie optymistycznej i konstruktywnej odpowiedźi na bieżące zagrożenia dla historii i dziedzictwa a które zostały wymienione przez prasę w ciągu ostatniego roku. Naszym celem jest zwrócenie uwagi na potencjał triumfu ludzkiej pomysłowości nad przemocą poprzez oferowanie innowacyjnych, opartych na technologii opcji dla gospodarowania obiektami i architekturą z naszej wspólnej przeszłości"
Jak zwykle pokrętne i dyplomatyczne tłumaczenie zła. Czy mamy uwierzyć, że te daty zostały wybrane na chybił trafił? Czy to tylko jakiś dziwny "przypadek", że data przypada na 13 dniowy okres, co jest niezmiernie istotne dla kultu Baala? ...Bowiem "19 kwietnia do 1 maja - to najbardziej krytyczny okres 13 dni. Tzw "ofiara ognia" wymagana jest na 19 kwietnia. 19 kwietnia to pierwszy dzień 13-dniowych satanistycznych rytuałów odnoszących się do ognia. Bóg ognia, Baal albo Moloch / Nimrod (bóg słońca), znany również jako rzymski bóg Saturn czyli szatan / diabeł. W tych dzień składano ofiary z ludzi ze szczególnym naciskiem na ofiary z dzieci !!!
Przykłady uświeceń tych dni w ciągu ostatnich kilku dekad? Może to przypadek a może nie, zaś w Polsce wystarczy samemu wygoglować szukając katastroficznych dat i przy tym bawiąc się w badacza...za trudno ?
19 kwietnia 1993 - Waco masakra: FBI szturm doprowadza do spalenia sekty Gałąź Dawidowa- ginie 76 mężczyzn, kobiet i dzieci.
19 kwietnia 1995 - Zamach terrorystyczny w Oklahoma City - 168 osób zabitych.
20 kwietnia 1999 - Masakra w Columbine High School - 13 osób zamordowanych, 21 rannych.
16 kwietnia 2007 - Masakra w Virginia Tech - 32 zginęło; 17 rannych.
16 kwietnia 2013 - Boston Marathon Wybuch - 3 zabite; 107 rannych.
Chciałem też zwrócić uwagę, że 2016 jest rokiem przestępnym, 20 kwietnia będzie 111 dzień roku, a numery trzyosobowe są uważane za potężne daty w świecie okultyzmu.
Ten okres 13 dni, który rozpoczyna się w dniu 19 kwietnia a zwieńczeniem jego jest 1 maja. Beltane (wymawiane "B'yal-t'n") rozpoczyna się 30 kwietnia o zachodzie słońca i trwa aż do wschodu słońca w dniu 1 maja. Beltane jest przeciwieństwem Halloween na satanistycznym kalendarzu i jako Halloween to czas żniw, a Beltane to czas odrodzenia. To święto jest okazją do świętowania płodności, odrodzenia wiosny i sumeryjskiego Boga Enlil (Baal) skąd pochodzi nazwa "Beltane"i. Wyznawcy w tym czasie zbierali drewno z dziewięciu różnych rodzajów drzew a potem tworzono siatke przez narysowanie kwadratu na ziemi i podzielenie jej na osiem mniejszych kwadratów. Murawę z ośmiu zewnętrznych placów wykopywano pozostawiając dziewiąty plac nienaruszony. Beltane i jej ogień symbolizuje centralney trzon każdej społeczności t.j ogień w centrum wszystkich rzeczy oraz iskrę życia w obrębie ludzkości. Beltane uroczystości były obchodzone nago i z orgiastycznnym seksem, tańcząc nago wokół symboli fallicznych, skacząc przez ogniska i uprawiając seks w lesie przez całą noc – fajnie, nie ?
Po tym jak zmarł, ten starożytny król babiloński, w końcu zaczął być czczony jako bóg słońca: Marduk, Ozyrys, Apollo etc. Wiele tajnych stowarzyszeń i grup okultystycznych wierzy, że pewnego dnia to starożytne bóstwo zostanie "wskrzeszone" i po raz kolejny zajmie miejsce jako władca świata.
JANUSZ

4 komentarze:

 1. Świat z dnia na dzień stacza się w coraz większe bagno.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To bagno trwa od początku stworzenia. ,,...Jak było za dni Noego, tak będzie z przyjściem Syna Człowieczego...''
   Teraz uświadamiamy sobie, że istnieją zupełnie inni ludzie niż my, którzy praktykują głęboki satanizm i są to w większości osoby na stanowiskach.
   Jak pisałem, nie chciałbym być w ich skórze.

   Usuń
  2. Prawdy dowiemy sie jak przyjdzie czas nia !a tak swoja droga to zlo istnialo od poczatkow swiata ,a teraz po wydelegowaniu zlego do bazy jego ,bedzie dla niego obowiazywal zakaz wykonywania zawodu przez 1000 lat a potem po zrestruktutyzacji po staremu .

   Usuń
 2. https://gloria.tv/article/q1ybvMPPQGi zobaczcie co ISIS wyprawia z chrześcijanami w Iraku.

  OdpowiedzUsuń

Merytorycznie, bez wulgaryzmów, bez ataków ad personam.