środa, 27 kwietnia 2016

2.V.2016 Kraków będę u stóp Smoka Wawelskiego o godzinie 17

Spotkanie w Rzeszowie zaraz po spotkaniu w Arkadii - Noc Świętojańska

7 komentarzy:

 1. Czesc, zapraszam do przeczytania posta ktorego napisalem o tym calym konflikcie: http://myslacsamodzielnie.blogspot.com/2016/04/jak-nabic-10-milionow-na-hejcie.html

  OdpowiedzUsuń
 2. Witam serdecznie, czy wiadomo coś więcej na temat spotkania w Rzeszowie? Prosiłbym o konkrety.
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 3. Witam, czy wiadomo coś więcej o spotkaniu w Rzeszowie?
  Prosiłbym o konkrety dotyczące spotkania.
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 4. Ostatnio znalazłem przez przypadek coś co uwiarygadnia mocno Darka Kwietnia. Obejrzyjcie ten film o Philu Schneiderze. Facet budował "amerykańskie Riese" i zaczął o tym rozpowiadać. Zarówno o skali budowy jak i o technologii. Został zabity podobnie jak jego kolega po fachu. https://www.youtube.com/watch?v=JivFzIc08aQ W 00:44:20 oraz 00:45:06 zaczyna mówić dokładnie to co Darek. Podczas niekontrolowanego spotkania z obcymi wewnątrz ziemi i o niewiarygodnym SMRODZIE jaki się od nich wydobywał. Myślę, że to nie jest zbieg okoliczności. O tym SMRODZIE w Riese, często wspomina Dariusz Kwiecień gdy pojawiają się tam dziwne istoty. Może Niemcy też dokopali się do "obcych". Ogólnie polecam cały film bo pokazuje drugą stronę świata w którym żyjemy. Rocznie technologia wojskowa podczas pokoju, wyprzedza technologię cywilną o 44-45 lat. O ile wyprzedzili ją Niemcy podczas II wojny światowej? 300-400 lat...? Pozdrawiam Darka, robi dobrą robotę.

  OdpowiedzUsuń
 5. Polecam wszystkim filmik o Sonderkommando
  https://youtu.be/6mM18xWhgHY

  OdpowiedzUsuń
 6. Panie Darku niedawno szukałem informacji na temat karabinu STG44 i natrafiłem na zdjęcie zrobione współcześnie w Iraku. Na tym zdjęciu obok faceta z kałachem stoi gość trzymający STG44. To chyba najlepszy dowód na to co Pan mówił o tym, że wielu nazistów po wojnie uciekło na Bliski Wschód, bo jak inaczej ta broń mogła trafić do Iraku. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 7. Kiedy dokładnie spotanie w Rzeszowie ?

  OdpowiedzUsuń

Merytorycznie, bez wulgaryzmów, bez ataków ad personam.