niedziela, 27 kwietnia 2014

Zdjęcia z lasu okolice Malborka


Zdjęcie od góry to jeden z dwóch ocalałych grobowców , miejsc kultu . Na dolnym Śląsku w okolicach Głuszycy jeszcze 10 lat temu było ich cztery . Osobiście znam osobę , która je sprzedała żyją jeszcze jego wspólnicy . Były milicjant z departamentu V, już nie żyje lecz wielu poszukiwaczy panicznie się boi prawdy o nim . Owy grobowiec to miejsce kultu , Seba to być może ostatnia osobą która zna lokalizacje tego miejsca . Płyta po niżej to grób i miejsce pochówku ostatniego Masona z Malborka , takie płyty były jeszcze dwa lata temu w Tucznie Sapetów ,  Baniach Mazurskich , na Ślęży zamek Górka , w Glinnie , zamek Czocha , teraz to tyko wspomnienie ....

Arher jesteś częścią tej łamigłówki nie obrażaj innych i nie bądź narcyzem , masz wiedze , wiec pomóż innym ją pozyskać . Ani Kończyna , ani Ela nie sa twymi wrogami . Szanuje twa wiedze i często się nią podpieram na temat AK dopiero ty wypowiedziałeś się w sposób zrozumiały dla innych .... .

6 komentarzy:

 1. A ja wiem gdzie są te groby, ale nie powiem :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To napewno nie Malbork nie będę pisał gdzie to jest, żeby nie zniknęło

   Usuń
 2. Zdjęcie nr.1-na 100% nie okolice Malborka...

  OdpowiedzUsuń
 3. Tak, bo mnie to można swobodnie wyzywać że jestem na czyichś listach płac czy należę do jakichś bliżej niezidentyfikowanych grup siejących zamęt, gdy po prostu wklejam linki i cytuję sprawdzone historycznie źródła. Pan mówi o jakiejś książce - to ją wypożyczam, czytam i okazuje się coś zupełnie innego, wklejam nawet zdjęcia na dowód żeby nie było, linkuję do dostępnych źródeł - no ale najlepiej powiedzieć że kłamię za pieniądze, prawda Elizabett2004? Jak brak ci argumentów merytorycznych, to proszę nie odpisuj na moje komentarze - ja też się powstrzymam od wycieczek osobistych...

  W skrócie:
  Nie po to mi mama jeść dawała żeby mnie jakaś baba w internecie bezpodstawnie obrażała! Szczególnie, gdy mam dowody na potwierdzenie swoich słów.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Archer jestem z Tobą, szukaj, weryfikuj i pisz jak najwięcej bo nie ma jak konstruktywna krytyka :) Darkowi nie można odmówić jaj, charyzmy i ogromnej wiedzy, aczkolwiek z tą nie zawsze ma racje i czasem ręce opadają zwłaszcza tematach poza Riese... niem mniej trzymam kciuki za Was obu :)

   Usuń
 4. ""Były milicjant z departamentu V, już nie żyje lecz wielu poszukiwaczy panicznie się boi prawdy o nim."" Panie Darku, czym sobie zasłużył ten milicjant że się go boją inni, nawet po jego śmierci. Kim był ??

  OdpowiedzUsuń

Merytorycznie, bez wulgaryzmów, bez ataków ad personam.