piątek, 27 lipca 2012

rok 1943

-  Woda została zatruta , wszyscy zginiemy --- cytat z ITS ALORSEN  dotyczące DS w odwecie rozstrzelano 45 Polskich bandytów .
   ---- Dlaczego my to doglądamy nie mamy prawa o tym wiedzieć , Oni nas zabiją . Co gorsza zmienia nas w NICH . Nie chcę tego , uciekajmy nawet na Sybir byle jak najdalej .Nawet SS nam nie pomoże , my i SS jesteśmy tylko człowieczym pomiotem . Boję się nie śmieci nie chcę być taka jak Oni , strzał w skroń nie załatwia sprawy trzeba trafić w odpowiedni cel .----
     Helga Messner mieszkanka Głuszycy ewakuowana w 1947 do Magdeburga , ......
     Dlaczego ja mam dostarczać dowodów , osoba autentyczna w necie jej nie ma , ale w Alorsen jest trochę trudu i cierpliwości a do jej zeznań dotrzecie ............
   Ps . dowodów szukajcie sami .

10 komentarzy:

 1. Co gorsza zmienia nas w NICH...
  Czyli w kogo w szaraki?
  W rasę Panów
  Coraz więcej pytań a tak mało odpowiedzi

  OdpowiedzUsuń
 2. Na temat rasy Panów, czy to żydowskiej nacji, czy germańskiej, myślę, że to oszustwo, jakiemu poddały się grupy (elity) tych narodów, w jakimś swoim czasie. Wygląda na to, że Żydzi w czasach babilońskich, gdy powstał Talmud i został zredagowany Stary Testament, a Germanie tak jakoś blisko, począwszy od Iluminatów bawarskich w górę linii czasu aż do naszych. Źródłem oszustwa są istoty z innych wymiarów, które same siebie nazywają Panami. I tu się kłania ufologia, ale i fizyka i matematyka z odkrywaną wiedzą o innych wymiarach i czasoprzestrzeniach.
  Oszustwo polegało na tym, że jakiś człowiek u władzy zostawał zwiedziony, skuszony wizją nieśmiertelności, np. wiecznego pobytu w 4 wymiarze.
  Nie wiem czy akurat w wypadku Niemców był nim Hitler. Choć miał rozdęte wspaniałe ego, za którym krył się potężny kompleks niższości. To pewnie wcześniej się stało.
  Te zwiedzione jednostki, obdarowane statusem i władzą, często w hierarchii masońskiej i ukrytej, sterują wydarzeniami na różnych szczeblach, nawet nie mając świadomości, że działają na własną szkodę i są wykorzystywane aż po swój straszliwy koniec. Germanie padli ofiarą tego oszustwa, tak samo jak żydzi.
  Dlatego obietnica zmienienia się w nich, w Panów, wcale nie oznacza w Niemców, w przedstawiciela narodu wybranego, w boga-człowieka, ale jest daniem nadziei komuś, że stanie się tak potężny i świadomy jak owi Panowie. W zamian za współpracę i ochłapy z pańskiego stołu. Oczywiście doczesne, bo koniec jest ich pewnie w jakimś piekle.
  W gnozie zwie się owych Panów (tak m i się w wizjach przedstawili) Archontami.

  Ponieważ mam pewne zdolności para-psychiczne mogę powiedzieć, że każde muśnięcie choćby w stanie transu i wizji ich bytu i świadomości napełnia mnie grozą po czubek głowy, od stóp po końce włosów. Są bezgranicznie źli i amoralni. I zapełniają wszechświat jak pasożyty.
  Pochłaniając planetę po planecie. Teraz żerują na naszej.

  Tyle chyba można powiedzieć o próbie zrozumienia owego powiedzenia o zmienianiu nas (ludzi) w nich (Panów).
  Można polecić filmy, a jakże, uświadamiające i obrazujące lepiej problem i różne pytania.
  Np.
  http://pracownia4.wordpress.com/2012/07/26/ufo-obcy-i-kwestia-kontaktu/#more-5861
  albo bardziej matematycznie:
  http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=lY-Zv7hpsm0

  Pozdrawiam,
  Ewa S.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. DOBRE!BYT RODZI SWIADOMOSC.Zastanowcie sie ile was jest w sobie?.czy wasze mysli sa wasze ,czy tylko powtarzacie czyjes mysli?.Jest czas przebudzenia i stare struktury sie wala.Niezatrzymasz tego.Brud wychodzi zpod dywanu i jest czas na sprzatanie .Nie zrobia to za nas kosmici,sami musimy to zrobic.Dzielac sie oddalamy sie tylko w czasie,bo to co nieuniknione to i tak przyjdzie.To ze sie nie zna zasad ruchu drogowego, nie znaczy ze Ciebie nie obowiazuje.

   Usuń
 3. I chodzi chyba o ITS Arolsen, literówka się wkradła. http://pl.wikipedia.org/wiki/Bad_Arolsen, ES

  OdpowiedzUsuń
 4. Racja, już poprawione. Dzięki za zwrócenie uwagi.

  OdpowiedzUsuń
 5. Można by dodać, nieco o wątku olbrzymów, na których natknęli się żydzi w swej starotestamentowej historii, czyli Nefilimowie, którzy przeżyli potop, występujący potem jako Anakici i Refaici. Prawdopodobnie, kiedy uczeni rabini zamieszkali w Babilonie i zyskali dostęp do zgromadzonych tam zapisów starożytnych, odkryli coś, co doprowadziło do kontaktu z tą pańską rasą. Pozostawiła ona jakieś artefakty, zapewne bardzo potężne i "zmieniające", ukryte w jakichś konkretnych miejscach. Być może taki artefakt odkryli templariusze, być może Niemcy w Górach Sowich, coś jest także ukryte na terenie Rennes-le-Chateau we Francji. Wszystkiego strzeże potworna klątwa, jak warto zauważyć.
  Pozdrawiam, ES

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witam

   Polecam Ksiazke williama cooper`a `behold a pale horse`.
   Jest tam duzo informacji na temat tego co zostalo przekazane przez niemcow amerykanom i pozniejsze tego konsekwencje, oraz wzmianki o olbrzymach czy gigantach.
   Polecam Rowniez Proroctwa Henocha i tam opis aniolow ktorzy sie zbuntowali przeciwko Bogu a nastepnie zstapili na ziemie zeby pobrac sobie corki ludzkie i miec z nimi potomstwo rownierz w zamian za tehnologie...
   Rowniez taka mam mysl co by sie stalo gdyby ludzie uwierzyli w istnienie upadlych aniolow , demonow ?.
   Mysle ze automatycznie musieli by przyjac w wiare w Boga i Jego syna Jezusa Chrystusa.
   Pozdrawiam.

   Usuń
 6. Ale kim była Helge Messner? Zwykłą mieszkanką czy też miała większą świadomość tego co się dzieje w jej okolicy? A może w jakiejś części brała udział w projektach badawczych?

  OdpowiedzUsuń

Merytorycznie, bez wulgaryzmów, bez ataków ad personam.