wtorek, 10 lipca 2012

Realtrue :

Mam prośbę okaż się z imienia i nazwiska , odsłoń przyłbice , pokaż swą twarz . Przepraszam iż zamieszczam jawną prowokację lecz inaczej nie można . Mam dość prawoślazowych osobowości , czyli ni jakich . Śliskich i żałosnych powiedz kim jesteś i jacy My za tobą stoją może to Wy którzy z taką pasją słuchaliście mych opowieści w Hubercie , jest kilka filmów i około setki zdjęć .

5 komentarzy:

 1. To facet bez jaj ,więc boi (cie)się ujawnić towarzyszu, nie bójcie się,my nie gryziemy ;-)))

  OdpowiedzUsuń
 2. Prosimy o jakiś film z wypraw !!! bo trzeba przerwać ten łańcuszek obelg ,najlepiej jak by się wynieśli Ci którym te tematy nie pasują ,Ale myślę że to nie przeszkadza Ci Darku w pracy ,czekam - ( y ), na nowości i pozdrawiam !!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Gdzieś już czytałem: Świadomość chroni , ignorancja naraża... :)
  Kopernikowi też nikt nie wierzył, więc po co przejmować się docinkami @Realtrue? Skoro ma taki nick to niech zrobi sobie bloga i tam wypisuje swoje najprawdziwsze prawdy. Ten blog to nie religia aby w niego musieć wierzyć... Szanuje p. Wołoszańskiego, czy p. Witkowskiego ale oni też stawiają wiele hipotez i przypuszczeń, a jednak uważani są za "kozaków" w temacie II wojny - dlaczego? Bo są powszechnie znani ? Dlatego mogą być wiarygodni? Nie chcesz nie czytaj i nie komentuj. Zazwyczaj ktoś używający takich obelg ma jaja i "kładzie kawe na ławe". Sądzę iż jesteś jak smarkacz - mocny w grupie a sam na sam uciekasz spuszczając wzrok... dzięki takim realistom negującym wszystko jeszcze długo będziemy w czarnej dupie.... Jednak zza ekranu komputera jest bezpiecznie jechać po kimś. Sorry ale te argumenty świadczą o jednym w d... byłeś i g.... widziałeś....

  OdpowiedzUsuń
 4. Darek jako admin. powinien sprawdzić czy jest jakaś techniczna możliwosc blokowania ludzi jak "Realtrue". Ja wiem, tu każdy ma prawo opisać swoje zdanie ale to co robi użytkownik "Realtrue" to same hejty i obraza. Obojętnie co Darek napisze albo wypowie on jest przeciw i robi z Darka głupka. Tu mogę potwierdzić tylko co u góry napisał użytkownik "von lipke"... CZEKAMY NA DALCZE NEWSY OD DARKA :-) !!!

  OdpowiedzUsuń

Merytorycznie, bez wulgaryzmów, bez ataków ad personam.