wtorek, 10 lipca 2012

Realtrue :

Nowy komentarz do posta "Tuczno Płac Sapetów -CD" dodany przez Realtrue :

No skoro tak to przyjedziemy na jeden z waszych popisów przed szerszą publicznością i wyciągniemy wasze prostackie kłamstwa na wierzch
Weżmiemy nagrania w których Kwiecień mówi totalne bzdury o transportach a pózniej sam sobie zaprzecza
udowodnimy że istniał pisarz Lovecraft który wymyślił mitologię Cthulhu - Kwiecień podał to jako fakt kultu na Ślęży kłamstwo , ukradł wymysł pisarza s-f.
Okażemy jakim "potomkiem" jest "hrabia" z Gogołowa
Opowiemy jak było ze skrytką w wieży .
Uzmysłowimy słuchaczom jak bardzo naciągacie swoje teorie. Jak często ich okłamujecie wymyślając zwykłe bzdury. mam nadzieje że po tym niewiele osób kupi od was płyty cd. Takich kłamstw p. Kwietnia i Sawiaka możemy przytoczyć dużo więcej. I to zrobimy. Mieliście szanse ale jej nie wykorzystaliście .Opuszczamy to pseudofachowe forum i nie zamierzamy na nie więcej wracać.Ukażemy jakimi jesteście oszustami w realu.

Autor: Realtrue , blog: Riese - Inna Rzeczywistość, 10 lipca 2012 19:55


Jeszcze maly komentarz: ani forum , ani blog nigdy nie aspirowały do miana fachowych, gromadzą one amatorów z pasją, a nie orędowników jedynie słusznej idei.

4 komentarze:

 1. "Kwiecień" - nie dosyć że jesteś kłamcą i oszustem, zostałeś jeszcze złodziejem ;-) . Poczekać jeszcze kilka dni , a będziesz mordercą .

  OdpowiedzUsuń
 2. Gdzie byłeś Realcośtam jak na harmonii w niedzielę rano robiliśmy trasę po Ślęży dla zainteresowanych ? miałbyś okazję wykazać się znajomością tematu i z Hrabią porozmawiać oko w oko . Pewnie mocny jesteś zza klawiatury , jak większość tych co wysyła nam pogróżki anonimowe , nawet ich nie czytam - szkoda czasu na dziecinadę .

  OdpowiedzUsuń
 3. Niech "Realtrue" udowodni swoją wyższość nad p. Darkiem niech się spotkają na "ringu słów" a może realtru to jakiś potomek strażnika i boi się prawdy .....daję 3 do 1 że Darek z Karolem da mu łupnia.Każdy w klawiaturę klikać może

  OdpowiedzUsuń
 4. Mi sie wydaje ze ten Realtrue to ten blazen co wszystko porownuje do gier komputerowych (raz sie wymadrzal na forum ale Darek wykasowal jego i moje posty bo mu kazali ci z DI) takze panowie ten kolo ma zlansowany mozg przez gry komputerowe nie przejmujcie sie pajacem......

  Z RADOSCIA ZEGNAM PANA realtrue DOWIDZENIA.......

  jak bedzie jakas ustawka to dajcie znac wpadne z mila checia :)

  OdpowiedzUsuń

Merytorycznie, bez wulgaryzmów, bez ataków ad personam.