poniedziałek, 2 lipca 2012

List od - Upadły

Może p.Darku coś takiego .-
 - uwielbia pan chować się pod ziemią , przyjemny chłodek , wody pod dostatkiem , światło z wody -palnik wodorowy .
 - gdy inni się smażą pod promieniami słońca Pan Dariusz dzień spędza pod ziemią , nocami zdobywa żywność .
 - gdy płonie las pod ziemią jest bezpiecznie .
 - to co zapoczątkowali Niemcy mianowicie ucieczka pod ziemię jest faktem
 - czas przebudzenia to prawda , czas świadomości także , dlaczego Amerykanie schodzą pod ziemię proste    ocalenie , ogień z nieba tam nie dotrze , a słońce szykuje kolejne niespodzianki .
 - Riese tak to schron , to ocalenie lecz istnieje mały problem , strażnicy - nawet tacy jakie przedstawia pan Dariusz , co pilnuje podziemi Habarowska ?
  Pan Dariusz przypadkowo odkrył Coś  .........CDN
 PS upały to dopiero początek niech Pan o tym pisze , niech wszyscy wiedzą .
      Upadły

12 komentarzy:

 1. ciekawe, tylko dla kogo te schrony? dla tych co zlecili budowę raczej nie (nie żyją albo mają prawie setkę na karku), no chyba że .... żyją znacznie dłużej niż homosapiens!?! Jak bym miał 90 czy 100 lat to miał bym w dupie czy posiedzę pod ziemią jeszcze 2-5 lat. Czekam na zagadkowe "CDN".

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Co do słońca (znalezione w internecie) 1."Dzisiaj około godziny 10:52 czasu uniwersalnego z okolicy dużej grupy plam oznaczonej numerem 1515 powstał najsilniejszy w ostatnich tygodniach rozbłysk słoneczny. Jego siła była znaczna, bo klasyfikował się, jako M5.6, to bardzo blisko poziomu X."
   2. Parę dni temu padły internetowe strony do podglądania słońca SOHO i SDO (SoHO już działa). Chodzi o obraz z satelity.
   PS. Sobotnia burza która przetoczyła się przez moje miasto odbiegała od wszelkich norm - to nie były rozbłyski ale stroboskop, intensywność rozbłysków przerażająca - mam 40 lat ale takiego czegoś jeszcze nie widziałem.
   Jakoś pod skórą czuje że coś jest na rzeczy.

   Usuń
  2. Co do burzy potwierdzam, w Gorzowie Wlkp była poprostu dyskoteka, a bass grzmotów i ich częstotliwość jeżyła włosy na głowie - przerażające. Czegoś takiego nigdy nie widziałem. Jeśli to wpływ słońca (co jest bardzo prawdopodobne), to co bedzie jak uderzy w nas mocniejszy rozbłysk słoneczny.

   Usuń
 2. Nie wywoluje to we mnie ani zlosci ani przerazenia,a przekonanie ze dla tego piekla nie ma zadnego usprawiedliwienia!

  OdpowiedzUsuń
 3. http://niewiarygodne.pl/kat,1031983,title,Szok-W-amerykanskiej-klinice-produkowali-modyfikowane-genetycznie-dzieci,wid,14730394,wiadomosc.html

  OdpowiedzUsuń
 4. cześć Darek, może nie za bardzo na temat pod tym wpisem, ale gdzieś na niezależnej opowiadałeś o przeżyciach nadnaturalnych, postaciach z pyskiem wilka, szakala... co wiesz na temat postaci Anubisa i egipskiego panteonu bogów stwórców?

  OdpowiedzUsuń
 5. W najbliższym czasie zapadnie decyzja o uznaniu p. Kwietnia za Persona non grata wśród polskich eksploatatorów za rozpowszechnianie mylnych informacji.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No to zaskocz wszystkim jakąś informacją bo rozumiem ze ty wiesz wszystko doskonale :]

   Usuń
  2. Pensosna non grata to chyba dla Was matoły co eksplorujecie i nic z tego nie wynika oraz Pana Wołoszańskiego, który się sprzedał międzynarodowym bandziorom twierdząc,że zamach na WTC zrobili arabowie.

   Pan Darek jest chyba jedynym sensownym człowiekiem. Dla mnie jego opowieści o nadnaturalnych istotach są prawdziwe dlatego, że sam w swoim życiu spotkałem takie istoty.
   Więc zamilcz Realtrue...

   Usuń
  3. On nie zamilknie bo to BURAK ,w nic nie wierzący,nic nie umiący i nic nie mający ,tacy ludzie są biedni,potrafią tylko krytykować wszystkich, za to sami nic nie wnoszą do tematu bo nic im nie pasuje . W wolnej Polsce jednak i tacy jak Darek i tacy jak on mają prawo żyć .Ale jak mu ten blog nie pasuje to niech nie czyta ,są przecież inne ciekawsze ,na cholere wchodzicie na tą stronę !!! Jak wam nie pasuje i się nie podoba ,oglądajcie sobie pornole,tu nie potrzeba nam tych uwag, tu zbierają się ludzie dla których te tematy są interesujące !!!! Ajak macie ochotę i czas na to żeby wypisywać i krytykować to co tu się dzieje bardzo proszę ,ale znajdźcie sobie inne miejsce !!!Tu nikt nie ma ochoty czytać jak jeden któremu się wydaje !!!że jest anonimowy obraża drugiego.

   Usuń
  4. Z tego co wiem Pan Kwiecień nie jest zainteresowany współpracą z żadną grupą ekspoloracyjną polską i zagraniczną bo i takowe oferty pojawiały się , były propozycje udostępniania sprzętu, finansowania prac w zamian za wyłącność na material filmowy lub całkowicie za darmo. Odpowiedź zawsze jest taka sama - sami się finansujemy, nie jesteśmy zainteresowani współpracą , to my decydujemy kto z nami jedzie i co pokazujemy . Z panteonu polskich exploratorów typu Pani Lamparska, Łobos, Pan Cera , czy Zawada świadomie rezygnujemy - oczywista oczywistość . Nie interesuje nas to po prostu , na wyprawach nie zarabiamy , a nawet dopłacamy do interesu . Jedno jest pewne - grupa jest silna i zwarta i nie do kupienia .

   Usuń
 6. Von Lipke trzeba przyznać że dobrze powiedziane trudno z tym dyskutować.

  OdpowiedzUsuń

Merytorycznie, bez wulgaryzmów, bez ataków ad personam.