niedziela, 22 lipca 2012

הַר מְגִדּוֹ

- "Płonące lasy i miasta, temperatura nocą przekracza 30 stopni C, straż pożarna nie jest w stanie nic zdziałać, ludzie w obawie przed ogniem, przez tereny nieprzepalone przekraczają granicę ognia i szukają schronienia na terenach wypalonych. Tu brakuje wszystkiego. Powietrze jest skażone, jak woda i żywność. Pozostali przy życiu walczą ze sobą, nie wiadomo o co i z jakiego powodu. Po kilku dniach przychodzą ulewne deszcze, niszczą to, czego nie strawił ogień".
      Jest to fragment jednego z maili jakie dostaję od Was. Było ich kilkanaście, jednak ten fragment jest najbardziej wymowny. Przytoczę jeszcze jeden:
- "Od wiecznej zmarzliny odrywa się połać lodu wielkości Szwecji, zmierza ku morzu północnemu. Spiętrzenie wody powoduje wystąpienie z brzegów mórz wokół Norwegii jak i kanału La Manche i Morza Bałtyckiego. Ludzie, którzy uciekają przed ogniem wpadają na ścianę wody". 
      Podobne relacje słyszałem już jako dziecko, między innymi Jarecki wspominał o podobnym scenariuszu. Nie potrafił tego umieścić  w czasie i przestrzeni, lecz kilka razy powiedział, że tego dożyję. Takich "szalonych" listów i telefonów dostaję dziesiątki. Najlepszym weryfikatorem tych relacji jest telewizja i internet. Wszystko się potwierdza. Niespotykane do tej pory opady deszczu na całym globie, jak i  dryfująca wielka połać lodu. Najbliższe prognozy mówią o wzroście temperatury w ciągu najbliższych trzech tygodni, nawet do 38 stopni C.
     Będąc ostatnio w Sudetach rozmawiałem z człowiekiem, który otwarcie potwierdza tezę iż wszystkie te budowle podziemne miały być schronem. Jego teoria oparta na wspomnieniach jego ojca jak i starszych mieszkańców Wałbrzycha brzmi: " Niemcy wiedzieli o spadającym żarze z nieba, nie byli w stanie jednak sprecyzować kiedy to nastąpi. Jeden z pracowników organizacji Todt (sąsiad mojego rozmówcy) wspominał często o kataklizmie związanym z ogniem. Wszyscy łączyli to z Wunderwaffe. Jednak chyba chodziło o cykl dłuższy, dotyczący zmian pogodowych na Ziemi. Wspomniał o  projekcie amerykańskim, chińskim i rosyjskim mającym na celu przeniesienie całych miast pod ziemię".
   W niemieckich zapiskach pochodzących z okresu II Wojny Światowej często trafiam na wzmianki dotyczące 'armageddonu' (Hebrajski: הַר מְגִדּוֹ‎, Har Megiddo, lit. Mount Megiddo; Starogrecki: Ἁρμαγεδών Harmagedōn, Późna Łacina: Armagedōn) - tak zwanego "otwarcia wrót". Muszę zaznaczyć, że program Ahnenerbe i Lebensborn nie dotyczyły tylko znanych nam nazwisk przywódców III Rzeszy lecz dziesiątek tysięcy naukowców, inżynierów oraz innych pracowników na usługach III Rzeszy.
     Organizacja Delta (odłam Stille Hilfe) , jak nigdy dotąd ożywiła swoją działalność na Dolnym  Śląsku, czego doświadczyłem podczas ostatniego pobytu.
     Polecam obserwacje pogody na całym globie, to daje do myślenia.

65 komentarzy:

 1. Szanowny Panie Dariuszu i wszyscy Forumowicze,

  z wielkim zainteresowaniem przeczytalem zamieszczony post, jest na tyle irytujacy ze nie moglem obojetnie pozostawic go bez komentarza, komentarza oczywicie "teoretyka" ktory nie bral udzialu w wyprawach do tajemnych sztolni lub warownych umocnien typu RIESE lub MRU,to chyba najbardziej znane przyklady.

  Ale fakt iz zmienia sie klimat na ziemi,gwaltownie bo sami Panstwo widzicie co sie dzieje za oknem lub z wiadomosci telewizyjnych. Boje sie ze obawy autora w/w posta sa w 100% zasadne i niebedzie chyba innego alternatywnego zakonczenia obecnosci istoty ludzkiej na tej planecie.

  Mysle i wierze podarzajac tropem istniejacych zjawisk meteo iz jeszcze w tym piecioleciu dosiegnie nas prawdziwy armagedon lecz moze takze przy udziale samego czlowieka.

  Wojna swiatowa jest juz tuz tuz i wszystkie znaki na niebie i ziemi to potwierdzaja, suma wszytkich konfliktow zbrojnych osiagnela juz chyba szczyt.

  Otoz na naszych oczach zabijani sa nasi bracia ludzie (matki,kobiety,dzieci) w SYRII,CZECZENII,SUDANIE. Tocza sie regionalne konflikty w Ameryce Pld a na calym swieci ofiary handlu narkotykami.

  Wiec coz Nam pozostaje - czekac czy uciekac?

  Na to pytanie nie potrafie odpowiedziec oba rozwiazania sa skazane na niepowodzenie, a moze Ci ktorzy rozpoczeli budowy podziemnych baz i tuneli wiedzieli i wiedza cos co pozwoli im przetrwac ten Dzien Sadu Ostatecznego?

  Czy ma to sens? Nie wiem.....

  Ja sklaniam sie ku teorii Islamu gdyz racjonalnie tlumaczy to co nas czeka:

  Bóg pośle swojego proroka Jezusa (Isa, العربية) na ziemię, gdzie ten pokona Antychrysta i jego naśladowców w bitwie Armagedonu. Grzesznicy zostaną potępieni i skazani na całkowitą zagładę. Tradycja muzułmańska wyjawia, że wśród czcicieli Antychrysta będzie 70 000 Żydów. Wojna ta jest nazywana po arabsku "Al-Malhama Al-Kubra"(العربية), czyli Największa bitwa. Według Koranu towarzyszyć jej będą spektakularne katastrofy naturalne i kosmiczne.


  Prosze o wybaczenie jesli popelnilem blad lub obrazilem czyjes Swiatopoglad lu Wyznanie ale nie mialem takich intencji.


  Pozdrawiam Wszystkich i Trzymam Kciuki!

  Max

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. nie tylko muzułmanie czekaja na Mesjasza.Paruzja czyli powrót Jezusa na ziemie ma się odbyc tuż tuż po IIIWŚ i tzw. Ostrzeżeniu,3 dniach ciemności i panowaniu Antrychrysta który wprowadzi pokój na ziemi, znamię bestii, wspólną walutę i zostanie zwyciężony przez powracajacego Chrystusa. Tak twierdzą min. objawienia katolickie http://ostrzezenie.wordpress.com/

   Usuń
  2. Witaj Max.Chcesz tym samym powiedzieć że osiągnęliśmy coś w rodzaju masy krytycznej tych zjawisk? Dobrze,to Twój pogląd.Jednak zechciej zauważyć iż kataklizmy na ziemi już się zdarzały niejednokrotnie.Piszesz o skali ale czy my możemy wyobrazić sobie skalę tego co było tak dawno? Nikogo z nas wówczas nie było.Bardziej skłaniam się do poglądu że to rodzaj cykli które przychodzą po sobie w jakichś odstępach czasu.Zgoda że wiele rzeczy jest w stanie nas zabić ale czy to będzie globalne ocieplenie czy jakiekolwiek inne zjawisko tylko czas to ukaże.Pozdrawiam Max.

   Usuń
 2. A ja myślę, że ten artykuł wiele wyjaśnia: http://www.ahistoria.pl/index.php/2012/07/hitlerowskie-czary-mary/

  OdpowiedzUsuń
 3. A swoja drogą czytając posty Darka, mam wrażenie, że próbuje on naprowadzić Nas na myślenie kategoriami w których podziemia Dolnego Śląska miały być schronieniem dla Niemców przed Armagedonem. Ta hipoteza zapewne sprawdziła by się w różnych sytuacjach, jednak uważam, że podziemia nie sprawdziły by się w przypadku powodzi. Woda prędzej czy później dostała by się różnymi szybami i kanałami do wnętrza podziemi i zalała by znajdujących się w środku ludzi. Tak czy owak zalegała by w sztolniach odcinając dostęp powietrza oraz uniemożliwiając wyjście na zewnątrz.
  Sztolnie miały skrywać wojsko i produkcję, przed nalotami aliantów (m.in. bomba Tallboy).
  Mam wrażenie, że to wszystko to takie mistycyzowanie pewnych budowli podobnie jak temat „Nowej Szwabii - „Iron Sky”” która w rzeczywistości miała być stacją wielorybniczą dostarczającą III Rzeszy tłuszczu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. to idź i zobacz bunkier na Sajdaku już bez peryskopów i hermetycznych drzwi. W Riese nie było żadnej produkcji i zgodnie z zeznaniami było/jest "podziemne miasto".

   Usuń
 4. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 5. W związku z tym że biblia i historia to moja działka mam dla nich przykrą wiadomość...takie miejsce jak Armagedon nie istnieje, nigdy nie istniało...to błąd językowy, do tego grecki... Całość tej opowieści to kopia zwojów wojennych z Qumran...inaczej ta bitwa już była...i w większości to literatura żydowska...nie religijny thriller...Była to bitwa o wzgórze świątynne a to słowo "Armagedon" jest fikcyjne w 100% Grecy nie potrafili wymawiać dwu-dźwięcznych spółgłosek hebrajskich. Bitwa już BYŁA. A w originale słowo odpowiadające (trudne do wymówienia) nie oznacza Har Megiddo - to fikcja wynikła z błędów. Polecam wykłady dr Mike'a Heisera. To samo dotyczy mitu Atychrysta...kopia zwojów wojennych...bolesne ale prawdziwe.

  I jak tu nie cenić Heisera a jego wykłady przetłumaczyliśmy.

  Schrony podziemne buduje się do dzisiaj na całym świecie i robią to USA, Japonia, Norwegia, Niemcy. Nie sądzę aby to były podziemne schrony bo nie spełniają tych wymagań ani logistycznie, ani technicznie, jak Darek zapewne wie. Podziemne budowle nie są budowane z "ludzkich potrzeb" Kiedy patrzy się liniowo na CZAS to tak może to wyglądać, ale wszelkie informacje które do mnie docierają mówią że są dwie wersje związane z Czasem w projektach MILAB. Sądzę że zejście pod ziemię nie będzie wiązało się z "ocaleniem" tylko z gromadzeniem "zapasów" ale tymi zapasami będą ludzie. Niestety tutaj wkraczam w tematykę która jest bardzo skomplikowana.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. proszę rozwiń temat ludzi jako zapasów! dla kogo? po co? i jak?

   Usuń
  2. Drogi Kamilos,

   Jezeli pozolisz to zaproponuje Tobie ciekawy material dotyczacy Projekt MILAB Dr. Helmuta Lammera.

   Jest zbyt obszerny by zamieszczac go na forum,ale warto poczytac.

   Link: http://niniwa2.cba.pl/K1.HTM

   Max

   Usuń
  3. dzięki, niezłe .....

   Usuń
  4. O MILAB to mamy specjalny dział nawet

   http://davidicke.pl/forum/milab-uprowadzenia-f78.html

   Usuń
  5. proszę rozwiń temat ludzi jako zapasów! dla kogo? po co? i jak?...

   To bardzo trudne i to tylko teoria, ale potwierdzona i związane jest to z kultem Saturna.

   http://davidicke.pl/index.php/artykuly/74-kult-mierci-saturna-.html

   Mniej więcej i co potwierdzają inne badania. Tzw samo osadzające się serce słońca (układ pól magnetycznych) Żadna działalność pasożytnicza nie może się odbywać w świetle słońca. Serce ludzkie w stanie miłości i błogości ma identyczną kaskadę samoosadzajacych się pól magnetycznych będąc swoistym atraktorem grawitacyjnym. To ma związek z czarnymi meta technologiami projektów MILAB. Istoty pasożytujące boją się słońca, słońce się zmienia i być może ta zmiana sprawi że muszą dokonać wyborów. Dotyczy to też absorpcji plazmy słonecznej i fraktalności natury. Nie widzę sensu schronienia się pod ziemią ...aby żyć jak robak czy pasożyt...to nieludzkie zachowanie niezgodne z naszą naturą. Straszą nas zniszczeniami ...i tym wszystkim...ludzie schronią się pod ziemią...a skoro "jedzenie" samo zejdzie do podziemi to trudno nie nazwać tego "zapasami". Kto wtedy przetrwa ? MY czy ONI ?

   Usuń
  6. Przychodzi mi na myśl "Wehikuł czasu" – powieść fantastyczna autorstwa Herberta George Wellsa.

   Usuń
  7. kolego redmuluc za dużo pseudonaukowego słownictwa, nie wiem dla kogo zrozumiałego.

   Usuń
  8. Wprost przeciwnie, skonsultowane i przetłumaczone przez nas wykłady Dana Wintera. To bardzo zaawansowana wiedza. Opatentowane urządzenia do pomiarów kaskad fal harmonicznych. Mówię niestety z innego trochę poziomu który przerabiałem i czasem o tym zapominam.

   http://davidicke.pl/index.php/filmy/49-dan-winter.html

   Usuń
  9. no to wytłumacz mi jak mam zrozumieć cyt"kaskadę samoosadzajacych się pól magnetycznych będąc swoistym atraktorem grawitacyjnym". kaskada czyli wiele źródeł pól magnetycznych ustawionych jedno nad drugim czy tak? co znaczy samoosadzajacych się? czy to znaczy sprzężonych? atraktor grawitacyjny to punt który "ściąga " masę ze swojego otoczenia, czyli kaskada sprzężonych pól magnetycznych ściąga masę z otoczenia? No nie może bo pole magnetyczne oddziaływuje tylko z ferromagnetykami i paramagnetykami przyciągająco a odpychająco z diamagnetykami.jak wiec bardzo słabe pole serca zakładając istnienie jakiejś kaskady pól może przyciągać materię para i feromagnetyczną? spróbuj wywołać kaskadę pól magnetycznych w swoim sercu i przyciągnąc żelazny gwódź!!!!Co to jest absorpcja plazmy słonecznej,plazma słoneczna jest odpychana przez ziemskie pole magnetyczne stąd burze słoneczne zorze itp,Co z tą fraktalnoscią natury? poza tym raz piszesz kaskady pół magnetycznych a raz kaskady fal harmonicznych o co kaman?Kto wam to tłumaczył, zawodowy fizyk czy domorosły pseudonaukowiec?przecież to bełkot pseudonakowy!

   Usuń
  10. Nie wytrzymam. Redmuluc to są absurdalne bzdury. Tu zgadzam się w pełni z Kamilosem.

   Usuń
  11. prestissimoLIVE uważasz się za naukowca ? Absurdalne bzdury ? Dan jest twórcą nowej teorii grawitacji, rozpracował mechanizm funkcjonowania DNA i wielu innych zaawansowanych teorii. Jest fizykiem, matematykiem, chemikiem, genetykiem, metalurgiem i informatykiem oraz psychofizjologiem i muzykiem w jednym... trzeba było się uczyć a nie szpanować. Materiały są dostępne... po prostu jesteś tylko zwykłym żałosnym szpanerem który udaje że coś wie.

   Teoria powstawania pisma hebrajskiego jako rzut trójwymiarowej fali wpisanej w Tetrahedron...kody magnetyczne. Chcesz wiedzy proszę bardzo...

   przy okazji inteligenciku od łopaty...Wiktor Schauberger szedł tym samym tropem co Dan Winter, ale tego nie wiesz ...faktycznie tylko udajesz

   Usuń
  12. kamilos

   to dotyczy nowego modelu grawitacji która jest wynikiem powstawania najprostszego trójwymiarowego fraktala.

   co jest końcowym wynikiem jego badań

   http://davidicke.pl/index.php/filmy/49-dan-winter/136-grawitacja.html

   http://www.goldenmean.info/goldenproof/

   model przyjęty z ogromnym zainteresowaniem przez świat nauki, zgodny z nowym modelem budowy atomu i teorii jednolitego pola Nassima Harameina oraz teorii równowagi próżni.

   Reszta na stronie kolegi gdzie są nasze tłumaczenia także. http://swietageometria.info/

   Co do plazmy słonecznej to podam ci źródła naukowe potem bo muszę poszukac.

   Teoria Wintera wyjaśnia całkowicie wszelkie technologie wiru, konkretnie chodzi o harmoniczne sprzężenie fal gdzie następuje samo osadzanie się torsyjnych pól magnetycznych które przez to że są samo-podobne jak fraktal zaczynają implodować. Dotyczy to wszelkich zjawisk w przyrodzie i we wszechświecie... np

   http://www.youtube.com/watch?v=WwJr_VheneE&feature=player_embedded

   dodatkowo jeszcze o Winterze Może jeszcze kilka słów o Danie Winterze:
   Ukończył z najwyższym wyróżnieniem Uniwersytet w Detroit,uczy psychologii i językoznawstwa, oprócz działalności akademickiej pracował w IBM
   jako projektant systemów, oraz jako przemysłowy metalurg i krystalograf.
   Ukończył wile kierunków, od fizyki kwantowej do modelowania przy laboratorium MIT
   wczesnego prototypu urządzenia do biologicznego sprzężenia zwrotnego którego jest wynalazcą. (testowaliśmy)Jest niezwykle utalentowany muzycznie. Lista jego umiejętności i osiągnięć jest naprawdę bardzo długa.
   Aktualnie pracuje jako ekspert z dziedziny tworzenia wirtualnej rzeczywistości."

   Usuń
  13. Rogala! To co piszesz to jeden wielki absurdalny bełkot oparty na jeszcze większym nieudowadnianym i nie popartym w żadnym calu, ani naukowymi obliczeniami, ani praktycznymi doświadczeniami, ani obserwowalnymi zjawiskami. To wszytko tego Twojego Dana Wintera to teoria inteligentnego paranoika, który w praktyce nie jest wstanie wpasować tych swoich teorii w ramy zdrowej i prawdziwej rzeczywistości. Siejesz pseudo naukowy zamęt u laików bo naukowcy nawet na poziomie podstawowej wiedzy, a nawet zwykli fizycy podstawowi tych bzdur jakie głosisz nie zrozumieli by.
   To co piszesz, że Dan rozpracował mechanizm funkcjonowania DNA to absurd dla ludzi o skłonnościach do schizofrenii. W audycji Zagórskiego plotłeś że obce istoty to tzw. istoty wyższe i, że tym istotom chodzi o to, że poprzez te zaawansowane meta technologie i manipulacje genetyczne złe istoty programują dusze ludzi. Rogala twierdzi przy tym, że nasze DNA jest anteną krystaliczną umożliwiającą kontakt i połączenie pomiędzy dwoma światami czyli nadawanie i odbieranie stanów emocjonalnych i nie tylko.
   Stary to jest zwykły absurd oparty na teoriach tego Twojego Dana.

   Piszesz też mi tu, że Dan Winter jest twórcą nowej teorii grawitacji. Już samo czytanie tych jego wypocin na ten temat skutkuje typową dla racjonalisty irytacja połączoną z niedowierzaniem, że coś tak absurdalnego można wciskać ludziom.
   Właśnie pisze na ten temat artykuł na forum już od jakis 3 tygodni. Tylko tych bzdur jest tyle do, których należy się odnieść , że szybko nie skończę.

   Rogala uprawiasz pseudo naukową dezinformację jak choćby tym co zacytuję poniżej, a co czytając już wydaje się absurdalnie niezrozumiałym bełkotem:

   „”””Teoria powstawania pisma hebrajskiego jako rzut trójwymiarowej fali wpisanej w Tetrahedron...kody magnetyczne.””””

   Co to ma być??? Ty by…ś w polemice na argumenty nawet nie umiał wyjaśnić co to w ogóle jest tylko umiał byś podawać linki i powoływać się na stopnie naukowe i wykształcenie takich jak ten Twój Dan Winter. To jest Twoja metoda przekonywania.

   Albo to: to już w ogóle zakrawa na paranoję cytuję Ciebie”

   „””Teoria Wintera wyjaśnia całkowicie wszelkie technologie wiru, konkretnie chodzi o harmoniczne sprzężenie fal gdzie następuje samo osadzanie się torsyjnych pól magnetycznych które przez to że są samo-podobne jak fraktal zaczynają implodować. „”””


   Rogala siadamy do stołu i bez żadnych pomocy ja zadaję Ci pytania dotyczące takich tekstów i leżysz. Nie umiał byś tego logicznie wytłumaczyć i wyszło by, że tylko „torsyjnie” powielasz bzdury tych pseudo naukowców wklejając gdzie popadnie cytaty z ich materiałów.

   A to, że Winter ma jakieś wyższe wykształcenie nie jest żadnym argumentem przemawiającym za jego racjami. Z resztą sposób w jaki się wypowiada, rozwlekle, nudno i nieprecyzyjnie świadczy, że ma dużo do powiedzenia tylko bezwartościowych wizji ubranych w naukowe formuły zbełkocone własnymi modyfikacjami.

   Usuń
 6. Obejrzyjcie materiał odnośnie "Muchołapki" chłopak zrobił kawał dobrej roboty i ma to sens.Ciekawi mnie wasze zdanie.
  Link: http://www.youtube.com/watch?v=NtPMYdL18ug&feature=youtube_gdata_player

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

   Usuń
  2. No proszę ! Ten film jednoznacznie potwierdził zastosowanie muchołaplki jako chłodni kominowej. Czemu Igor Witkowski wprowadza wszystkich w błąd twierdząc, że testowano tam pojazdy pionowego startu?

   Usuń
  3. Dodatkowo facet wskazuje na dwa tunele niedaleko chłodni kominowej, które mogły być podłączone do niej celem chłodzenia urządzeń-prawdopodobnie reaktorów. Te tunele mogą być ważnym tropem prowadzącym do nieodkrytych poziomów....prowadzą prawdopodobnie 500 metów w dół.

   Usuń
  4. ....500 m?...nie za dużo?...tu podaje film z exploracji...w opisie współrzędne miejsca...
   http://www.youtube.com/watch?feature=endscreen&NR=1&v=K5PsHs7B7KI

   Usuń
  5. ha ha ha, a mi to się zawsze kojarzyło z chłodnią kominową, to moja działka jako inż chemik i dobrze znam te sprzęty z praktyk i ze studiów, także mogę potwierdzić że to podstawa pod chłodnie kominową. Nie czytałem książek Witkowskiego ale jeżeli to on stwierdził że to do testowania die Glocke to strzelił niezłego babola!!!

   Usuń
 7. Drogi Slawku,

  CHLODNIA DLA SILOWNII:

  dla mnie osobiscie wyglada to jak czesc kompleksu - urzadzenia wrecz zaskakujacego rozmiarem i poziomem zaawansowania technicznego, wymagajacego olbrzymich podziemnych tuneli tak jak wspolczeny:

  Wielki Zderzacz Hadronów, LHC (z ang. Large Hadron Collider) – największy na świecie akcelerator cząstek (hadronów), znajdujący się w Europejskim Ośrodku Badań Jądrowych CERN w pobliżu Genewy. LHC jest położony na terenie Francji oraz Szwajcarii.

  Wielki Zderzacz Hadronów jest największą maszyną świata. Jego zasadnicze elementy są umieszczone w tunelu w kształcie torusa o długości około 27 km[2], położonym na głębokości od 50 do 175 m pod ziemią[3]. Wyniki zderzeń rejestrowane są przez dwa duże detektory cząstek elementarnych: ATLAS i CMS, dwa mniejsze ALICE i LHCb oraz trzy małe: TOTEM, LHCf i MoEDAL.

  Urządzenie od 2008 r. miało zderzać dwie przeciwbieżne wiązki protonów. Energia zderzeń miała wynosić 14 TeV[4].


  Uwaga: dzis naukowcy twierdza ze badaja czastke pramaterii - "big bang" ale co naprawde sie dzieje gdy to urzadzenie dziala? Podobno uruchomienie na chwile zmienia pole magnetyczne oraz zakrzywia czasoprzestrzen......

  Nie jestem fizikiem ale moze to tak dziala?

  Czy otieraja sie portale do innego wymiaru lub moze sa to "gwiezdne wrota" - nie wiem?


  MAX

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tego typu konstrukcje jak cyklotrony czy akceleratory mają jedna zasadniczą cechę, tworzą wiry pola magnetycznego. Cząstki są "rozpędzane" szybko przełączającymi się zsynchronizowanymi potężnymi elektromagnesami...technologia wirów. Podobna była technologia wiman gdzie rozpędzano rtęć w podobny sposób...

   Druga sprawa Duncan O'Finioan mowił w audycji na OffPlanet że LHC słuzyć może do otwarcia "Bramy do Piekła" i że istnieją rozkazy wydane dla jednostek specjalnych które mówią że w razie czego mają wkroczyć do takich ośrodków i wybić do nogi okultystyczny personel. Jeżeli dojdzie do takiego przejęcia. Co się dalej okazuje, temat ten miałem poruszyć na 16 UFO Forum ale tego nie robiłem, tego typu urządzenia jak cyklotrony cz akceleratory są "dziwnie" budowane. Bo dokładnie w takich samych miejscach naturalnych wirów jak Piramidy, Stonehenge czy kręgi kamienne, pałac Husseina, Statua Wolności (te największe)satanistyczne świątynie Templariuszy podobnie, wszelkie święte miejsca okultystyczne czy satanistyczne zamki w . Nazywa się to Harmoniczną Siatką i jest do tego specjalny program. Korzystają z tej siatki UFO które pojawia się w jej punktach przecięcia i znikają. http://www.worldgrid.net/

   a to zaledwie początek tej historii

   Usuń
 8. Może. Wiem na pewno, że to co oficjalnie o LHC wiadomo, nawet nie jest czubkiem góry lodowej. Znajomy fizyk pracował tam na kontrakcie 2 lata całkowicie pod ziemią, oczywiście pod klauzulą tajności za konkretną sumę. Jest też grupa pracowników tego obiektu, których kontrakt obowiązuje do dożywotniego pozostania pod ziemią, jest to bardzo dobrze płatne i na tyle fascynujące zajęcie, że są chętni na takie poświęcenie.

  OdpowiedzUsuń
 9. „W kwietniu 1945 r. Hitler kazał zamordować 62 naukowców projektu dzwon” (http://www.youtube.com/watch?v=vj8d_9dOKiM)
  „Niemcy przyjechali z Norymbergii z uczelni z fizyki kwantowej, konkretni im chodziło aby w to miejsce pojechać, ich to interesowało, pojechaliśmy. Rozłożyli sprzęt, wszystko fotografowali, każdy szczegół. Próbki brali ziemi, kroili metal – mieli piłę do metalu. To byli studenci i profesor z fizyki kwantowej z Norymbergii z uczelni.
  dr inż. Marek Scholz – kierownik Oddziału Plazmy w Polu Magnetycznym, Instytut Fizyki Plazmy i Laserowej Mikrosyntezy: Jak wynika z niemieckich badań ten fragment zbrojenie mógł zostać naświetlony strumieniem neutronów o natężeniu 10 do 18 neutonów na cm2 i do tej pory obserwujemy słabą bo słabą ale po tylu latach promieniotwórczość. Nie sądzę by w tych latach 40 Niemcy dysponowali akceleratorem plazmowym ponieważ to jest historia lat 50, pierwsze konstrukcje powstały w latach 50. Musiał być to inny sposób generacji takiego dużego strumienia neutronów – jeśli te badania się potwierdzą strumień neutronów jak na owe lata jest bardzo, bardzo duży”. „Tajemnice Gór Sowich” (http://www.youtube.com/watch?v=BwkEWhsuSiA&feature=related)

  Autorzy filmu UFOH - Nazi UFOs są przekonani, że dzwon faktycznie testowano w Muchołapce. (http://www.youtube.com/watch?v=7Rsgwubriwk&feature=relmfu)

  Panowie czy znalazło by się wśród Was kilku chętnych na spotkanie się na terenie Muchołapki tego lata w jakimś terminie. Mogli byśmy zorganizować Pierwszy zlot tego typu poświęcony tajemnicom tego miejsca. Zaprosili byśmy m.in. Igora Witkowskiego i wysłuchali tego co ma do powiedzenia. Myślę ,że ciekawy wykład mógłby przedstawić Dariusz Kwiecień. Mogli byśmy zaprosić także NTV. Całe spotkanie odbywało by się w środku Muchołapki i tam też spędzili byśmy noc. Program jest otwarty więc czy są jacyś chętni ?

  Miejsce: Muchołapka Ludwikowice Kłodzkie
  Termin: Do ustalenia

  Dariusz, czy zgodził byś się na udział w Zlocie?

  Zaprojektowałem nawet wstępny plakat: (http://lc77.dyskietka.pl/Plakat.jpg)

  Lista:
  1. Lucjusz z Oleśnicy
  2…

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ustal termin, i jestem chętny

   Usuń
  2. zakładam, że dam radę się stawić

   Usuń
  3. No to jest Nas 4 – Super, co do terminów to proponuję:
   Sierpień: 11- 12, 18-19, 25-26
   Wrzesień: 1-2, itd.
   Podajcie terminy które Wam pasują i wybierzemy jeden dogodny dla wszystkich.

   Wstępny plan:

   Sobota : przyjazd na miejsce, sprawy organizacyjne, przygotowanie ogniska, wystąpienie prelegentów, dyskusje, obserwacje nieba …

   Niedziela: Wyprawa na okoliczne wzniesienia – poglądowa eksploracja okolicznych bunkrów i fortyfikacji. Powrót na obiad, sprawy organizacyjne, zakończenie zlotu.
   Plan jest otwarty i czekam na Wasze propozycje:

   Usuń
  4. Termin 11-12.08 brzmi w tej chwili realnie dla mnie.

   Usuń
 10. Nastepne miejsce do przepadania lokalne wladze Walimia nie zainteresowaly sie zbytnio tematem facet bedac na grzybach znalazl przysypane kamieniami jakies buty i kosci cos musialo sie dziac w okolicy tego miejsca.
  Link: http://www.youtube.com/watch?v=QOOhsu52bhY&feature=related

  OdpowiedzUsuń
 11. ...a dzisiaj nie potrzeba Armagedonu dziś mamy ekonomię.
  Pamiętacie co wywołało kryzys w USA? Pękniecie spekulacyjnej bańki kredytów mieszkaniowych. Możecie mi wierzyć że to jest niczym w porównaniu do tego co wkrótce pęknie...kiedy zapadnie się rynek mieszkaniowy w Chinach.

  http://davidicke.pl/forum/viewtopic.php?f=5&t=10601

  12 milionowych miast w Chinach ...miasta widma. Puste...to nasz Armagedon...

  Nowe miasta dla milionów mieszkańców oraz nowiutkie i puste wielkie dzielnice w starych miastach

  http://www.youtube.com/watch?v=rPILhiTJv7E&feature=player_embedded

  OdpowiedzUsuń
 12. Wiem, że filmy to fikcja ale coś z prawdy w nich jest. W Men In Black 3 bohaterowie latają „Dzwonami”
  http://www.mib3.org/wp-content/uploads/2011/05/mib-3-filming-5.jpg

  OdpowiedzUsuń
 13. Od kiedy na blogu coraz liczniej goszczą osoby z forum Deivid Icke coraz więcej niedorzecznych teorii się tu pojawia i pseudonaukowego bełkotu, którego nie do końca rozumieją nawet osoby które to metodą "kopiuj-wklej" piszą swoje posty .
  Jedyną osobą która kieruje się zdrowym rozsądkiem jest Kamilos , który mimo że jest naukowcem pisze językiem zrozumiałym dla wszystkich i nie łyka wszystkich bredni jak pelikan . Od pewnego czasu obserwuję, że poważni exploratorzy nie uczestniczą w dyskusjach, za to licznie wypowiadają się osoby których badania ograniczają się do czytania pseudonaukowych stron w sieci .
  Stąd też wartość merytoryczna tych dyskusji jest znikoma .

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wiktor Schauberger szedł tym samym tropem ale brakło mu wiedzy na temat fraktali. I nie kopiuj wklej bo to moje tłumaczenia z bratem i lata naszej ciężkiej pracy. Chcesz wiedzieć po co potrzebowali fachowców żydowskich od kabały pisma hebrajskiego ? Po artykule Wintera który ujawnił te tajemnice musiał uciekać z USA. Masę spraw już rozpracowaliśmy i to tych które wy nadal uważacie za cholera wie jakie tajemnice. Skoro nie masz pojęcia z czym masz doczynienia to przynajmniej nie okazuj swojej ignorancji. I to my w tym kraju od samego początku współpracujemy popularyzując prace Wintera i to my go tłumaczymy tak samo jak Harameina czy Liptona i to jest niesamowita nauka która daje rozwiązania, ta nauka uwodniła że nie możliwe jest stworzenie idealnego genetycznego człowieka.

   Według niego fraktalna (niedestrukcyjna, oparta na złotym podziale) kompresja ładunku elektrycznego jest podstawową symetrią i przyczyną powstawania:
   - masy
   - grawitacji
   - biologicznego życia
   - leczenia
   - samo-organizowanie się chaosu D
   - powstawanie symboli i alfabetów (hebrajski, sanskryt, łacina)

   aktualnie Dan pracuje nad modelami częstotliwościowymi pierwiastków, przygotowuje dla niego kompleksowe zapytanie dotyczące atamentaryzacji rtęci, dzięki jego modelowi jest w stanie rozpracować potencjalne zastosowanie tej mieszanki.

   Jedyne co obserwuje to bezgraniczna bufonada "poważnych exploratorów" którzy myślą że łopatą wykopią wszystkie tajemnice. Nawet jak wykopiesz ...to i tak nie będziesz miał zielonego pojęcia co wykopałeś.

   Dokąd to nas zaprowadziło ?

   Obejrzzyj 20 minutową prezentacja przeznaczona raczej dla profesjonalistów zainteresowanych wyjaśnieniem zjawiska grawitacji przy pomocy pojęć takich jak Złota Proporcja oraz Długość i Czas Plancka, które organizują m.in. wewnętrzną budowę pierwiastka wodoru...

   http://www.youtube.com/v/PSCIkhia4ms&hl=pl&fs=1

   jak to rozumiesz ....to potem pogadamy na merytoryczną wartością tej dyskusji,

   przy okazji nawet jak wykopiesz "dzwon" to raczej po to aby zrobić sobie z nim fotkę...i móc dalej się tym pysznić jaki to nie jesteś wspaniały, czytasz o wirach poiomych...skąd one są ? zmyślone ? bełkot psudonaukowy ? napluj Darkowi w twarz. Jesteś wystarczająco arogancki aby to zrobić...czemu tego nie zrobisz ? Może weź saperkę i wykop sobie ten wir...przybij gwoździem...

   Faktycznie jesteś żywym dowodem na to że "poważny explorator" to zwykły nieuk i bufon który ubiera się w mundury z demobilu i kreuje na bohatera umieszajac filmiki na YT jak łazi jak bezmyślny leming po korytarzach w poszukiwaniu Wunderwaffe...(zamierzona szydera)Bo tak was widzę...patrząc na te posty.
   Szukaj wiedzy a nie bajek które tylko łechtają wybujałe ego. O wiele cenniejsza jest informacja a nie kilku przebierańców kreujących się na "poważnych odkrywców" patrzących bezmyślne w beton jak burek w budzie...daruj sobie wartościowanie tego co jest merytoryczne a co nie.

   Usuń
  2. Drogi Panie Krzysztofie 10.08.2012 bedzie czas na wyjasnienie wszystkich nurtujacych kwestii (seminaria i wyklady) podczas "TURNUSU TAJEMNIC" (Palac Sapetow):

   - OGNISKA,BIESIADY
   - NOCNE OBSERWACJE NIEBA
   - KONKURS STRZELECKI
   - RELAX I WYPOCZYNEK

   Pozdrawiam

   MAX

   Usuń
  3. Rogala odpowiadasz Sawiakowi, że nie kopiuj wklej, a sam piszesz, że to wasze tłumaczenia tych nie waszych prac, więc wpierw musiałeś je przetłumaczyć/bez zrozumienia/ a potem powklejać ten pseudo naukowy bełkot tu na bloga. A więc jednak kopiuj wklej.

   Piszesz, że Winter, Harmein i Lipton udowodnili, że nie da się stworzyć idealnie genetycznego człowieka? A co to ma do rzeczy w dążeniu do tworzenia ludzi nie doskonałych genetycznie, ale nieco poprawionych co i tak już jest sukcesem?

   I teraz Cię zacytuję:

   """
   Według niego fraktalna (niedestrukcyjna, oparta na złotym podziale) kompresja ładunku elektrycznego jest podstawową symetrią i przyczyną powstawania:
   - masy
   - grawitacji
   - biologicznego życia
   - leczenia
   - samo-organizowanie się chaosu D
   - powstawanie symboli i alfabetów (hebrajski, sanskryt, łacina)
   """

   Wszystko to bzdury i nic z tego co w cytacie nie odnajduje się w realnej rzeczywistości.
   Co więcej!
   To tylko teorie umysłowo papierowe. Nawet nie maja matematycznych podstaw nie mówiąc o fizycznych. Nie da się tego co napisałeś wpasować we wzory matematyczne, a fizycznie to jest zwyczajnie nielogiczne.

   każdy wie, że w naturze -natura dąży do geometrycznej harmonii i ładu, ale to jest wynik równomiernie działających sił fizycznych działających w przyrodzie, a nie na odwrót.

   Ja wiem jedno. Garstka nawiedzonych i zmistycyzowanych naukowo i paranaukowo ludzi na świecie może łyknie te wasze teorie. Bez większej szkody dla racjonalnej wiedzy i pojmowania rzeczywistości większości ogółu.

   Usuń
  4. I jeszcze jedno Rogala.
   Lansujesz nieprawdopodobną ilość pojęć skonstruowanych w sposób niezrozumiały dla przeciętnego człowieka w, których mieszasz pojęcia geometryczne na przykład z grawitacyjnymi itd.
   Przykładów mógłbym Ci wyłapać z Twoich tłumaczonych tekstów kilkadziesiąt.

   Nie jestem specem od psychiatrii, ale to ma na pewno jaką nazwę. To jest szpanowanie przed innymi i szastanie przed innymi pojęciami o podłożu naukowym w, które wpasowane są własne wizje i subiektywne wrażenia oraz teorie, w celu zaimponowania innym pseudo wiedzą i rozległą znajomością wielu dla ogółu nieznanych i niepojętych tematów.
   Robisz to jak Ci na, których się wzorujesz wyłącznie z chęci wywyższenia się na polu intelektualnym gmatwając i komplikując wiedzę znaną z nieznaną i wymyśloną przez takich jak Twoi idole pseudo naukowi.

   Niestety wielu ludzi w kontakcie z takimi jak Ty z początku jest pod wrażeniem wiedzy i znajomości tematu i łapie się na to przystając do przyjaźni i kumplostwa chcąc mieć obok takiego "dużo wiedzącego niesamowitego gościa!"
   Ale po dłuższej znajomości gdy ktoś wgryzie się w te tematy i lepiej pozna autorów ich na szczęście dochodzi do wniosku, że to wszystko jest nielogiczne i kupy się nie trzyma. Co więcej nawet w wielu kwestiach trudno z nimi polemizować bo sa tak "nie powiązane" ze sobą, że trudno je powiązać.

   To tak jak byśmy chcieli wyjaśnić naturę płynącej wody w oparciu o analizę gibkości płomienia i jego chaotycznej falistości.

   W każdym razie Rogala jeśli myślisz, że komukolwiek zaimponujesz na dłuższą metę tymi absurdami to się mylisz.

   I idę o zakład, że i sam Darek Kwiecień wkrótce dojdzie do wniosku, że temat Riese na forum DI jest ostatnim miejscem w jakim powinien być.

   I może zamiast bloga Riese-paranormalno-fraktalno-święto geometryczno-wirowo-strukturowym bełkocie będzie mowa w komentarza stricte o odkryciach i racjonalnych faktach.

   Usuń
  5. Tutaj pierwszy raz muszę zgodzić się w pełni co do tego co napisał Pan PrestissimolLive .

   Usuń
  6. KaroluSawiaku zapewniam Cię, że gdybyś lepiej zapoznał się z moim zdaniem na temat takich ludzi jak Krzysztof Rogala, Janusz Zagórski i masa innych paranormalno absurdalnych twórców niesprawdzalnych teorii rodem z innej gęstości czy wymiaru to częściej zgodziłbyś się ze mną.

   Zapewniam Cię też, że jeszcze przyjdzie czas o ile masz olej we łbie, że sam stwierdzisz, że mam i miałem racjonalna rację piszą to wszystko co do tej pory.

   Z resztą sam teraz od kilku postów wykazujesz dokładnie te samo racjonalne zdziwienie na teksty Rogali co ja od bardzo dawna.

   Ale nic, poczekamy kilka tygodni i jak łykniesz co nieco z umysłowych tworów Krzysia Rogali to sam stwierdzisz, że lepiej być w drużynie co pęknięcia luster w ciemnych lochach tłumaczą zmianami temperatury i fizycznymi czynnikami niż siłami nieczystymi albo demoniczno-paranormalno-wyższymi :)))

   Usuń
  7. PrestisimoLive - ja w rzeczy niewyjaśnione wierzę, nawet w Ufo, czy radiestezję , a może i duchy ? 99% tych rzeczy da się wyjaśnić , pozostaje ten 1% który mnie najbardziej interesuje .
   Jednak jak ktoś co drugi dzień widzi UFO , lansuje zdjęcie D.Tuska z podpisem Replitanin , i wciska kit o jakimś wirze energetycznym w co drugiej sztolni, która miała być fabryką Vrilów to oczywista oczywistość że nie wierzę . Takie przypadki z powodzeniem leczy współczesna farmakologia .
   Trzeba odróżnić kit jakimi karmią nas ściamniacze od zjawisk jakim naprawdę warto poświęcać czas , a takowe istnieją i czekają na szczegułowe zbadanie .

   Usuń
  8. Karol tylko jest pewien problem, chociaż mogę zgodzić się z tonem Twojej wypowiedzi.
   Problem polega, że na ten 1% może przypadać wcale nie siła nadnaturalna tylko nieznana technologia i ktoś komu zależy by oszukiwać ludzi tym 1% rzekomych zjawisk.

   Ja pisałem o czyichś mistyfikacjach w celu podtrzymania w społeczeństwie przekonania i istnieniu zjawisk boskich, paranormalnych i nadnaturalnych. Nie bierzesz tego wcale pod uwagę???

   Usuń
  9. Więc...wyjaśnij mi dlaczego w materiałach dotyczących projektów kontroli umysłów MILAB używa się takich terminów jak Demiurg, Archon, Horus-Ra, Ialtobaoth, w połączeniu z optogenetką ? I dlaczego Kontolerzy i Programatorzy używają niemieckiego ? Dlaczego w programach MK-Ultra podstawą są satanistyczne rytuały ? Dlaczego ofiary MK-Ultra widzą Fleur de Lis? w połączeniu z symboliką znaną od Sumeru ? Dlaczego to wszystko jest wykonane w zgodzie z geometrią Kabały ?

   Wiem że nie masz nawet w przybliżeniu mglistego pojęcia ani o zjawiskach paranormalnych, religii, historii, nauce, czy aktualnym stanie wiedzy na te tematy które już dekady temu zostały wprowadzone do technik wywiadowczych,które już dekady temu zostały zbadane i uznane Tylko skończony ignorant wierzy że wywiad nie zainteresował się technikami które dają nad wszystkimi gigantyczną przewagę. 1% to dokładnie stan twojej wiedzy i nikłego doświadczenia na tym polu które starasz się ukryć pod swoją agresją udając mądrzejszego. To stara technika manipulacji, kpina, drwina, wyzwiska, arogancja, negowanie wszystkiego...bo tak jest najłatwiej. W naszym chorym społeczeństwie istnieje mylne pojęcie że człowiek który krytykuje zajadle wszystkich i wszystko jest mądry i ma wiedzę...to psychologiczna zagrywka znana od dawna, ludzie o mniejszej wiedzy i pewności siebie odbierają to w ten sposób..."...no tak taka krytyka jest wynikiem pewnie jego większej wiedzy, jest "mądry" zadaje słuszne wątpliwości"...To tylko gra...bo za tym NIGDY nie idzie w parze wiedza...tylko ignorancja przykrywką egotycznego zacietrzewienia i braku poczucia własnej wartości. Ignoranci zawsze są wszechstronni, zawsze mają odpowiedź na każde pytanie, które składa się z negowania, zbijania pytań żądając niemożliwych odpowiedzi... Jak mówił Giordano Bruno "Ignorancja i arogancja to dwie nierozłączne siostrzyce." Negowanie...to nie jest przejaw wiedzy...to tylko pustka która chce stać się wiedzą. Wybrałem inną drogę...trudniejszą, nie patrząc na to dokąd mnie zaprowadzi, nie oczekując wyjaśnienia, nie oczekując zrozumienia.

   I na zakończenie naszej "znajomości" prestissimoLIVE cytat Caldwella "Wielka wiedza czyni skromnym, mała wiedza czyni zarozumiałym. Puste kłosy dumnie wznoszą się w kierunku nieba, kłosy pełne ziarna w pokorze pochylają się ku ziemi."

   Twoje środowisko ufologiczne zostawiam takim jak ty, wycofałem się całkowicie z życia publicznego, bo mi nie zależy, skupiam się tylko na dalszych poszukiwaniach w spokoju. I jeszcze jedno, zaszczytem dla mnie jest dyskusja z Winterem, czy Harameinem, Ickiem...bo to wspaniali skromni ludzie. Nie dam ci żadnych wyjaśnień i nikomu ich nie dam, nie mam zamiaru przekonywać nikogo aby mi wierzył w cokolwiek nigdy tego nie oczekiwałem i nie oczekuję. Czy mam rację... nie wiem, ale jak nie mam racji to ...co z tego ?

   Usuń
 14. Piąteczka Karolu :) Wszyscy oczywiście mają wolność wypowiadania się, a zdrowy rozsądek jest najlepszą miarą wartości takiej wypowiedzi. Dlatego często wolę "lurkować" zamiast tu dyskutować, bo jestem osobą czynu i wszelkie przepychanki słowne nie są dla mnie. A dyskusja też nie polega na okopywaniu się na swojej pozycji i rzucaniu ciosów na przeciwnika, tylko na wymianie rzeczowych argumentów. To, że różnie myślimy, nie musi znaczyć, że nie można dojść do konkluzji.

  OdpowiedzUsuń
 15. miałem 3 sny o wielkiej wodzie zalewającej wszystko.

  OdpowiedzUsuń
 16. MorningSky - radzę udać się z tym albo do lekarza, albo spać w pampersie .
  Sądzisz że Twoje sny mają globalne znaczenie niczym sny Nostardamusa . Mi śniły się trzy razy wielkie piersi i czy muszę to opisywać innym ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ich bin dafur noch einmal

   Usuń
 17. W celu zakończenia tej ponętnej intelektualnie dyskusji niniejszym proszę Rogalę aby spróbował utworzyć słownik zwrotów używanych w swoich publikacjach po to by stworzyć wspólny poziom semantyczny gwarantujący przebieg jakjejkolwiek wymiany myśli, bez tego ani rusz dalej bo zacznę pisać po chińsku i mnie tak zrozumiecie jak ja Rogalę

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zadam pytanie po co? Są dobrze opisane i matematycznie udowodnione teorie odnoszące się do wymienionych wyżej aspektów, które może każdy strawić jeśli poczuje potrzebę. Po co na blogu o Riese pisać o "złotym podziale i kompresji ładunku elektrycznego". Pan Rogala ma dużo do powiedzenia (pamiętam ciekawy cykl wykładów o agendzie reptiliańskiej)jednak moim zdaniem lepiej będzie dla tematu Riese na tym blogu, gdy wiązany będzie z łażeniem po tunelach i kopaniem łopatą.

   Usuń
  2. z przyjemnością z tobą podyskutuję i taki słownik już jest napisz mi maila na redmuluc@aim.com możemy też porozmawiać na skypie gdzie krok po kroku wszystko ci wyjaśnię i odpowiem na twoje pytania. Od tego mamy dwa fora internetowe, blog Riese dotyczy Riese

   Usuń
 18. No, ale wracając do tematu wpisu Pana Darka. W wieczornych wiadomościach (oglądałem lokalne z Gdańska) można było usłyszeć o ogromnych pożarach i tysiącach ludzi uciekających w popłochu....

  OdpowiedzUsuń
 19. @spryciak, błędnie założyłem, że tunele mają głębokość szybu Walther. Dzięki za materiał filmowy.

  OdpowiedzUsuń
 20. Panowie spotkajmy się wszyscy na Zlocie na terenie Muchołapki w któryś weekend (Sierpień: 11- 12, 18-19, 25-26) i spędźmy miło czas razem na rozmowach i dyskusjach – rozwiejemy wszystkie wątpliwości.
  http://lc77.dyskietka.pl/Plakat.jpg

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Koledze PB25 pasuje 11-12 sierpnia, mi też a Tobie MorningSky?

   Hej prestissimoLIVE odwiedził byś Nas z kamerą, a KarolSawiak w niedzielę wspierał by eksplorację.

   Usuń
  2. Cześć - jedyne wyjazdy jakie wspieram to swoje własne , lub z Darkiem , ale dzięki za zaproszenie . W temacie chłodni kominowej powiedziano i odkryto właściwie wszystko , ale miłej zabawy życzę .

   Usuń
  3. Masz rację, wszystko już wiemy o napromieniowanej chłodni kominowej i o technologii która to zrobiła, więc integracje i eksploracje są zbędne.
   Pozdrawiam

   Usuń
 21. "Merytorycznie, bez wulgaryzmów, bez ataków ad personam." może i kiedyś było, ale teraz już tak widzę nie jest.

  Panowie, Wasze dyskusje przenieście sobie do wiadomości prywatnych, taka mała propozycja, gdyż wątpię, że to co wzajemnie na siebie wypisujecie interesuje kogokolwiek poza Wami...

  Panie Darku, proszę zrobić tutaj porządek, bo blog traci wiele przez takie formy dyskusji jak powyżej.

  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 22. Jest już gra o RIESE :Call of Duty: Black Ops Zombie Labs Rezurrection: DER RIESE FACTORY

  http://www.youtube.com/watch?v=XhUC34G04Ts

  OdpowiedzUsuń