wtorek, 13 marca 2012

Złoto

Ostatnio otrzymałem propozycję odkopania pociągu ze złotem ,gdy w Książu z grobowca księżnej Daysy przebijałem się do tuneli ponoć prowadzących do starego zamku , jeden z obecnych tzw starych poszukiwaczy liczył już kasę ze sprzedaży BK .Gdy zapraszam do penetracji podziemi Wrocławia ,wtedy była jeszcze możliwość byliśmy pod dworcem ,nie zgłasza się nikt .Teraz dostanie się do schronów jest nie możliwe chyba ze ktoś zna lokalizację wejścia przy dworcu Swiebodzkim. Zaproszenie do penetracji zalanych korytarzy Sobótki -browar nie przynosi efektu ponieważ nie obiecuje skarbów .Następnie  grupa związana z lokalnym politykiem  rzuca hasło tam jest złoto Wrocławia  i te same osoby ,które mnie zignorowały teraz ryją jak krety i wydaja kasę na nurków . Soboń 2011 lipiec jest sponsor odkryjemy szyb windowy -warunek złoto schowane na Soboniu w 100% należy do sponsora .
    Aby rozwiać wątpliwości ------ Gardzę takimi ludźmi od zawsze ----- nigdy nie zwiążę z takimi odkrywcami , raz zaufałem i bardzo tego żałuję .
    Osoby które traktują zawodowo to co my nazywamy pasją nie są godni zaufania , mają jeden cel pieniadze i sława . Ja pracuje jako kamieniarz i z tego finansuje moje wycieczki nie z drapanego jak mi to kilka osób zarzuca .I jako człowiek posiadający jakiś zasób wiedzy śmiem twierdzić iż złoto to tylko wabik , który zresztą jest wątpliwy , mający na celu skłócić i poróżnić poszukiwaczy jak i normalnych ludzi -
    - Chciwość to najlepszy strażnik gdy zobaczą błysk złota to nie poczują smrodu rozkładających sie ciał i nawet dym z krematorium im nie przeszkodzi -cyt H. Himmler 1944

19 komentarzy:

 1. Złoto to tylko metal ,posiadanie go nie jest niczym złym , złym jest chciwość ,a są rzeczy cenniejsze od złota ,skarbów - TO WIEDZA .
  Byc może gdzieś tam są jakieś ilości złota ale to pryszcz w porównaniu do wielkości rabunku , osobiście uważam ,że zostało ono wywiezione z terenów Europy . Lub zdeponowane w bezpiecznych ,neutralnych krajach.Dlaczego Hitler nie anektował Szwajcarii ? Watykanu ? Co takiego jest w Riese ,że do końca tam fedrowali . I na pewno nie jest to złoto .

  OdpowiedzUsuń
 2. aj a ci mówię to jest złoto i nie złoto zarazem, niedługo się dowiesz.

  OdpowiedzUsuń
 3. Niemcy nie pozostawiliby zrabowanego złota, ani nic tak naprawdę cennego na terenach nie swoich/okupowanych tylko u siebie. Scenariusz przegranej wojny był rozważany od początku po mimo zwycięstw i dla tego jedynym logicznym miejscem na składowanie skradzionego złota był Berlin i podziemia bunkra Hitlera, które dzisiaj są zasypane i stoi nad nim osiedle mieszkaniowe. Hitler nie był durniem i to co było najcenniejsze na 100% kazał zwozić do siebie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "Hitler nie był durniem" - hahaha Dobre!

   Usuń
  2. Oczywiście, że nie był. Był psychopatą, łajdakiem, zbrodniarzem, bandytą, świrem itd, ale durniem na pewno nie.

   Usuń
 4. Panowie Badacze, czas pokarze kto ma racje...,lepiej samemu szukac niz komus cos zarzucac,

  OdpowiedzUsuń
 5. Droga Jest Celem . Napotkani i poznani podczas wycieczek ludzie , przygody większe i mniejsze , poznanie nieznanego . Reszta mniej ważna , to dlatego nie szukam już wykrywaczem bo fanty mnie przestały interesować . Podczas wypraw znajdujemy coś bardziej cennego i nieuchwytnego . Dla każdego jest to coś innego,ale to coś łączy dociekliwych ludzi którzy nie boją się stawić czoła wyzwaniom .

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie wszystko złoto co się świeci. Nie każdy to rozumie. Ludzie zawsze byli chciwi i nic tego nie zmieni. Takie zachowania mogą wywołać ogólną frustrację jednak jest to tylko sygnałem komu tak naprawde zależy na odkryciu tajemnic Riese...

  OdpowiedzUsuń
 7. Złoto w Riese !!

  Kurcze, po co mieli by chować taki skarb pod ziemią, a potem go zasypać. Szwajcaria, to był i jest mega ich bank. "Ręka, rękę myje". U nas,(Dolny Śląsk) ale nie w Riese, na pewno są zasypane, jakieś depozyty. Bo wszystkiego nie zabrali ze sobą - mieli tego za dużo.
  Czytając bloog i stare forun(dobrze że istnieje) można wywnioskować że nie o złoto tu chodzi. Jest to temat zastępczy dla Riese, aby odwrócić uwagę do tego co powstało,a zostało ukryte tam pod ziemią, Pan Darek wielokrotnie pisze o ty.

  Szwajcaria i jej złota tajemnica: http://www.youtube.com/watch?v=ZtGogzLVTA4&feature=related 3części

  Polskie poszukiwania: http://www.youtube.com/watch?v=qcrOV4ocmkY&feature=related 4części

  OdpowiedzUsuń
 8. Darku bardzo trafiony artykuł niestety 95% dzisiejszych poszukiwaczy/eksploratorów to właśnie ludzie szukający tylko zarobku niejednokrotnie po trupach dla tego też powinieneś bacznie obserwować kto chce uzyskać od ciebie informację wiesz dobrze że hieny nie śpią

  OdpowiedzUsuń
 9. Byla taka fikcyjna postac - archeologa,idealisty Indiana Jones,

  krotki watek video:

  http://www.youtube.com/watch?v=5pNlMgH2p-Y

  OdpowiedzUsuń
 10. K..rwa ja pie...le jest 20:48 kanał Discovery Historia rosyjskie badania nad hybrydami ludzko-szympańsimi z lat 30 tych, oni to zrobili !!! prof. Iwanow : hybrydy były usłuszne, potulne i miały niepochamowany apetyt seksualny!! miały byc dawcami narządów.

  OdpowiedzUsuń
 11. i co najciekawsze bardzo szybko rosły i dojrzewały !!! skojarzenie moje -jak te hybrydy psopodobne z Gór Sowich

  OdpowiedzUsuń
 12. Pisze o tym w jednej z książek Wiktor Suworow.

  OdpowiedzUsuń
 13. przepraszam za partykuły wzmacniające ale zdębiałem w trakcie tego programu i moja żona również. To znaczy że książki od biologi kłamią mówiąc że hybrydy międzygatunkowe są niemożliwe bo natura sama zadbała i ludzkie jajeczko może być tylko zapłodnione przez ludzki plemnik. No chyba że odkryli sposób jak przechytrzyć naturę.. dzięki za Suworowa to w Akwarium czy innej książce?

  OdpowiedzUsuń
 14. Niestety nie pamiętam w której to było-nie mogę teraz sprawdzić ponieważ "robię" za bibliotekę i Suworowa mam u "ludzi". Z tego co pamiętam Były opisywane prace nad tymi hybrydami, nazwiska uczonych, oraz coś o wyciągu z jąder młodych małp?wstrzykiwanym oficjelom, którzy odzyskiwali wigor-oczywiście chwilowo.Jak tylko skojarzę to dam znać.

  OdpowiedzUsuń
 15. W każdym razie szukał bym Lodołamaczu,Dzień M lub Żołnierze wolności.Wiem rozrzut duży-warto przeczytać wszystkie.Może inni forumowicze pomogą.

  OdpowiedzUsuń
 16. Taka ciekawostka:http://www.kciuk.pl/Lesmian-chcial-przeszczepic-sobie-jadra-malpy-r87583

  OdpowiedzUsuń
 17. nie atakował Watykanu i szwajcari bo po swoich i swoj sejf mial atakowac?:-)

  OdpowiedzUsuń

Merytorycznie, bez wulgaryzmów, bez ataków ad personam.