niedziela, 14 grudnia 2014

Poraz kolejny umysłowe karły

 Czerwony Karzeł, znamienna postać ZSRR jakże wymowna i rzeczywista. Kilka postaci lub kilkanaście z rządów UE odpowiada tym standardom. Każdy żołnierz który przyjechał z misji doświadczył dobrodziejstwa wyżartych polityków, oraz rozpasanego kleru od biskupa w górę. Karzdy ponirzony rzołnież który teraz nie ma środków na życie zostanie w pewnym momencie powołany pod ostrzał i nastawianie swojej własnej piersi gdy taka menda jak polityk i kardynał uzna za stosowne. Gardzę i nienawidzę takimi ludźmi którzy w imię zabezpieczenia swoich tyłów są w stanie poświęcić każdego mężczyznę, kobietę i dziecko nie pomijając starców i kalek, czyli są gotowi na takie poświęcenie, aby bez wachania poświęcić lub złożyć na stosie Ciebie i mnie. 
 Tak działa ten świat spaczony przez hierarchów kościołów polityków wszelkiej maści oraz każdego dorobkiewicza czyli polskich biznesmenów. Dzisiaj, wczoraj i jutro byliśmy jesteśmy i będziemy sami, pozostaje nam to co zawsze Honor Polaka jego waleczność, umiłowanie Ojczyzny oraz umieranie Polaków za wolność naszą i waszą. Wieżę iż Polacy nie ulegną naporowi konsumpcjonizmu i nigdy nie zapomną o słowach które dla nas są ważne.   
"Bóg", Honor, Ojczyzna

P.S.
 Nie kojarzcie mnie z chorą partią jednego z braci który okradł by i nawet księżyc. 

5 komentarzy:

 1. Wykorzystują i wspomagają, jesteś na usługach chociaż o tym nie wiesz. Dla wspólnego dobra oby jak najmniej ludzi naśladowało takich jak ty.

  OdpowiedzUsuń
 2. Panie Darku za przeproszeniem BŁĘDY! ortografia się kłania, a w zasadzie leży i kwiczy "Karzdy ponirzony Wieżę iż"
  pozdrawiam
  Piotr

  OdpowiedzUsuń
 3. Darek to był Krwawy Karzeł a nie czerwony, a chodzi o Nikołaja Jeżowa, po nim przyszedł Beria.

  OdpowiedzUsuń
 4. Panie Darku tyle osób Pana czyta, na prawdę przydałaby się lekcja gramatyki, bo aż w oczy kole jak mocno "wieży" "karzdy" "ponirzony"(przystaje -póki co,choć coraz mniej- przy twierdzeniu, że posty pisze za Pana kto inny)....za dużo błędów na tak popularnym blogu. Nie piszę tego aby upublicznił Pan ten komentarz a jedynie do wiadomości.

  OdpowiedzUsuń
 5. Nikt nie zauwazyl słowa "rzolniez" tak były zolnierz nie mozem pomylić!

  OdpowiedzUsuń

Merytorycznie, bez wulgaryzmów, bez ataków ad personam.