wtorek, 16 grudnia 2014

Czapka zgłowy

Darek to był Krwawy Karzeł a nie czerwony, a chodzi o Nikołaja Jeżowa, po nim przyszedł Beria .... jeszcze większa menda na usługach niemców ... To Beria oddał plany ataku Rosii na niemcy w 1940 , a wykorzystał to Nikita Chruszczow  w 1941 ....Na tej mapie nie ma POLSKI za zgoda jej kurewskiej mości ,( kto nie wie o co chodzi to te same mendy co dzisiaj korzystają z naszej siły roboczej ) oraz USA- menów


I jego testament dotyczący  zagłady , zniszczenia Polskiego Rodu , niemcy i rosjanie mieli wytrzeć ze świadomości Europejczyków nazwę POLAND czyli POLSKA , a za wszystko płacili angole i pejsy z za oceanu .

Dzisiaj mamy tego erekcje w postaci milionów polaków zabijających się w świątyniach Mamony , pytam gdzie są Polskie Święta , te nasze bez Indyka i amerykanów , czy wszyscy prawdziwi Polacy wyjechali......

5 komentarzy:

 1. Prawdziwi wyjechali i nieprawdziwi.Życzę Dariuszowi aby płacił więcej podatku ode mnie-ja płacę 5 tyś euro rocznie.Pozdrawiam ze świątyni mamony.

  OdpowiedzUsuń
 2. Witam nie tylko pan Kwiecień myślał o tym że statki powietrzne niemieckie tzw."ufo",mogły startować z wnętrza ziemi.Dowody na tym starym filmie, Pozdrawiam.
  https://www.youtube.com/watch?v=g6UNpHeKngk

  OdpowiedzUsuń
 3. Niedługo nie wejdziecie do lasu, bo właśnie dzisiaj rząd sprzedał lasy państwowe !!! Może ta decyzja rządu spowodowana była przez Dariusza ?
  https://www.youtube.com/watch?v=nk9NOJUsDDU&feature=player_embedded

  OdpowiedzUsuń
 4. Kmicic już nie jest idolem , Skrzetuski to katol a Wołodyjowski homofob . Więc nasze dzieci nie powinne ich czytać . Lepiej oglądać babe z brodą .

  http://www.altermedium.net/pod-szko%C5%82a-lektury-kanon-pan-tadeusz-trylogia/

  OdpowiedzUsuń
 5. widzę Lachy, iż Wy kompletnie nie znacie się na wojaczce, jeśli boicie się LATAJĄCYCH SPODKÓW!!! Nasi Sarmaccy Bracia Czeczeńcy nie boją się UFO, gdyż Prorok Ramzan Achmatowicz powiedział, iż skoro z RPG-7 można niszczyć nie tylko Abramsy, ale też maszyny kroczące i Terminatory trójki, to tym bardziej można zbijać latające tariełki!!! https://www.youtube.com/watch?v=lW75fQXoJpA

  OdpowiedzUsuń

Merytorycznie, bez wulgaryzmów, bez ataków ad personam.