niedziela, 2 listopada 2014

Audycja XXXIX oraz filmik z Poznania


12 komentarzy:

 1. Śledzę Pańskie audycje i zauważyłam że kolejny raz myli pan wokalistki Abby. Otóż dzieckiem lebensbornu jest ciemnowłosa Frida Lyngstad. Opowiadała ona o swoim trudnym dzieciństwie i prześladowaniu tych dzieci w powojennej Norwegii. Film z jej udziałem emitowany był kilka razy na kanale Planete.

  OdpowiedzUsuń
 2. Już Ci raz kiedyś napisałem, że to nie była blondyneczka z Abby, Tylko brunetka.

  OdpowiedzUsuń
 3. Strona Czesława Białczyńskiego
  http://bialczynski.wordpress.com/

  Przykład baji
  Polska wizja Baji Słowiańskiej
  http://bialczynski.wordpress.com/co-to-za-strony/klan/jerzy-przybyl/polska-wizja-baji-slowianskiej/

  lub
  Rosyjska wizja Baji Słowian – część 1 – w 53 obrazach dwóch malarzy
  http://bialczynski.wordpress.com/krolestwo-sis-i-jego-cuda/sztuka-krolestwa-sis/rosyjska-wizja-baji-slowian-w-obrazach-dwoch-malarzy/

  szukanie w wyszukiwarce
  baja site:http://bialczynski.wordpress.com/
  hasło: Bogowie słowiańscy obrazy

  Bogowie Polscy
  http://www.bogowiepolscy.net/

  Wedy Słowiańsko-Aryjskie
  http://piotrbein.wordpress.com/2013/07/07/wedy-slowiansko-aryjskie/

  Słowianie
  http://www.ffk.org.pl/index.php/slowianie-1

  Nasza Słowiańska Spuścizna
  http://ag.108.pl/index.php/forum/3-forum/16-nasza-sowiaska-spucizna

  Polska, Słowiańszczyzna, polityka
  http://opolczykpl.wordpress.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Witam,
  kolejny interesujący odcinek. Gratuluję. Może w ramach literatury przyda się coś takiego: http://allegro.pl/oswiecim-przeglad-lekarski-tom-39-i-41-1982-1984-i4749913018.html To nie jest moja aukcja (!). Jestem ze Słupska i sam szukam wszelkich historii dotyczących mojego miasta - Stolp i.Pom. do 1945 r. Jeżeli to możliwe poproszę o kontakt - maila. Mam 3 powojenne, POSLKIE wydawnictwa nt. IG Farben. pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 5. Słowianie to Naród Wybrany, Biblia opowiada...naszą historię. Prawdziwa Jerozolima leży w Turcji, ta w Izraelu to syjonistyczne klamstwo wszechczasow. Polecam film w linku i serię artykułów, a także komentarze pod kazdym wpisem.

  http://redoctobermsz.wordpress.com/2014/06/08/1575/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Teoria Jerozolima w Turcji jest kłamstwem. Pan Mariusz Sz. próbował wcisnąć kit, ale nie udało mu się niczego udowodnić.
   Proszę sobie sprawdzić odkrycia archeologiczne p. Don Pattona.
   Jego odkrycia w 100% potwierdzają Biblię i obecną Jerozolimę

   Usuń
 6. Teoria Jerozolima w Turcji jest kłamstwem. Pan Mariusz Sz. próbował wcisnąć kit, ale nie udało mu się niczego udowodnić.
  Proszę sobie sprawdzić odkrycia archeologiczne p. Don Pattona.
  Jego odkrycia w 100% potwierdzają Biblię i obecną Jerozolimę

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tych odkryć niestety nie zweryfikujesz :) A dowody Szczytyńskiego i innych w komentarzach może sprawdzić kazdy, Ty tego nie zrobiles :)

   A to kabalistyczna jerozolima w którą wierzysz :) http://redoctobermsz.wordpress.com/2014/07/19/kabala-w-biblijnej-jerozolimie/

   http://redoctobermsz.wordpress.com/2014/06/29/cuda-izraela-kto-sprawil-ze-pustynia-rozkwitla/

   Usuń
 7. Ku podniesieniu

  „Nie oglądajcie się na nikogo, nie liczcie na pomoc, nie szukajcie niczyjej łaski ani dobrodziejstwa, odrzućcie wszelką jałmużnę. Nikt Wam nic za darmo nie da, nic dla Was nie zrobi.”

  „Nie czekajcie na cuda ani na przypadek. To tylko mieć będziecie, co zdobędziecie w sprawiedliwej walce albo wypracujecie własnymi rękami. Ponad wszystko zachowajcie honor i godność Wam przystojną!”

  Nie cofajcie się przed żadną przeszkodą, nie zrażajcie się żadnym niepowodzeniem. Kto wytrwa do końca, ten swój cel osiągnie!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. mogłeś dopisać jeszcze: "manipulujcie dalej!".

   Usuń
 8. Panie Darku mam prośbę. Nie publikuje Pan komentarzy idiotów od Szczytyńskiego. To są chorzy ludzie. Sieją tylko zamęt swoimi fantazjami. Ka rol to ślepy wyznawca tej nowo powstającej sekty. Pozdrawiam. Jestem stałym czytelnikiem Pana bloga od 3 lat.

  OdpowiedzUsuń
 9. Panie Darku w drodze sprostowania końcowej fazy filmiku , czołgi typu is 2 brały udział w walki o poznań dowodem są na to zdjęcia z okolic ronda Kaponiery powojenne widnieją na nich o ile dobrze pamiętam 2 czołgi tego typu po wonie robiły jakiś czas za słupy reklamowe , a na dodatek zostały rozbite przez jedynego tygrysa w Poznaniu o czym wspominał członek tej załogi Richard Siegert , za co otrzymali butelkę alkoholu w nagrodę .

  OdpowiedzUsuń

Merytorycznie, bez wulgaryzmów, bez ataków ad personam.