wtorek, 25 listopada 2014

Podsumowanie w Rzeczce 5-7 grudnia 2014


 Rzeczka - Łowisko Pstrąga

Serdecznie dziękujemy wszystkim Uczestnikom ostatniego listopadowego spotkania w Rzeczce za przybycie (specjalne pozdrowienia dla kolegi, od którego uciekał aparat ;> ) ! Cieszymy się, że mimo mgieł i niedogodności pogodowych wytrwale towarzyszycie nam w wędrówkach :)
A już teraz zapraszamy na podsumowanie sezonu 2014 oraz przedstawienie planów na 2015 rok, które odbędzie się w Rzeczce w terminie od 5 do 7 grudnia 2014.
Podczas spotkania zaprezentujemy odznaczenia pochodzące z terenów Rzeczki dokumentujące istnienie organizacji Todt oraz prowadzenia przez nią prac, jeszcze przed rokiem 1943.
W programie także wycieczka do Muzeum Broni i Militariów w Witoszowie Dolnym.

Rezerwacji proszę dokonywać przez Ośrodek "RZECZKA":

Ośrodek wypoczynkowy RZECZKA
58-320 Walim, Rzeczka 41
tel./fax 74 845 72 47, kom 695 949 132
rezerwacja@rzeczka.eu

KOSZT: 90zł od osoby za dobę. Kwota obejmuje nocleg ze śniadaniem i kolacją, prelekcje oraz wyjścia w teren uzależnione od pogody.

Organizatorem spotkań jest studio S.W.A (dawniej S.W.D.).
STUDIO SWA Sp. z o.o.
Ul. Błońska 8
61-407 Poznań 

http://sswd.pl/


 ZAPRASZAMY!

1 komentarz:

  1. Hello,Darku dziękuję za fajną atmosferę i poznanie jeszcze nie poznanego,i dla dla wszystkich uczestników z którymi fajnie upływał czas,i dla kolegi który poznał cuda,,,..wiele się dowiedzałem,a tyle jeszcze przed nami,a Darek posiada dużą wiedzę,ale też musimy się przygotować na takie spotkania,chodzi o wiedzę,,,Miłego do zobaczenia,,

    OdpowiedzUsuń

Merytorycznie, bez wulgaryzmów, bez ataków ad personam.