czwartek, 14 listopada 2013

Składamy puzle

Piłsudski odzyskanie niepodległości i pierwszy plan Rasy Panów . Piłsudski - dyktator odgonił kler od cyca , pokarzcie mi chociaż jedno zdjęcie Naczelnika z klechami . Następnie gromimy Moskali  i co dalej kto zabija naczelnika ... Po śmieci Dziadka Klechy wchodzą w dupę każdemu aby POLSKI Watykan był na Wawelu . I tu piącha w ryj plebanom wara od Wawelu .Każdy następny po Piłsudskim to coraz gorsza menda sprzedaje co się da . Plebiscyty , swary , knowania ... To boli iż dzieci Polski to bękarty Anglii i Francji   i gdzie teraz chrzcimy dzieci  od,  prawosławnego   na obczyźnie Kriestamy po Ukraińsku Kriestamu ,  na pewno nie w Polsce bo tu nikt za to nie płci tylko klechy cenniki wystawiają  .
  

Pytanie do gości z intelektem płyty styropianu gdzie jest POLSKA . Ci co Ruskich kcą spalić . PS . Tadeusz Kościuszko skazany przez Polski kler na banicje zmarł na obczyźnie . Kopiec Kościuszki w Krakowie to nie jego mogiła . 
 Pytanie gdzie znajduje się grób Tadeusza Kościuszki i w jakim kraju ponieważ jego rodacy się go wyparli .. I gdzie znajduje się św Góra Kościuszki - tylko Aborygeni  tam składają kwiaty .

2 komentarze:

  1. Proponuję poświęcić wszystkim godzinkę na ten film http://www.youtube.com/watch?v=aC2Emnsgdoc

    OdpowiedzUsuń
  2. Gora Kosciuszki znajduje sie w Australii,kilka lat temu mieli zmienic jej nazwe.Nie wiem czy zmienili,ale mieli problem z jej wymowa:-)

    OdpowiedzUsuń

Merytorycznie, bez wulgaryzmów, bez ataków ad personam.