środa, 2 maja 2012

Jarecki -stadiony

Nie pamiętam kiedy to było dokładnie jedna z niewielu wycieczek koleją z Jareckim do Wałbrzycha na stadion Górnika Wałbrzych .Uparł się że to musi mi tam opowiedzieć .Gdy staliśmy na koronie stadionu bardzo ożywiony opowiadał o podpalaniu stadionów --Hitler je tylko oświetlał pochodniami i palił na nich książki lecz one zapłoną żywym ogniem .To będzie sygnał to będą stosy ofiarne , wtedy powstanie Germania a Panowie w nowej szacie przyjdą na świat --
  Nigdy nie sądziłem iż te słowa kiedy kol wiek nabiorą sensu , a jednak .
Wielkie niemcy nawołują do bojkotu Euro , ostrzegają ,  nadają rytm czy pod woalką nie kryją drugiej twarzy ? Wiele jest dowodów na powrót np. tereny tzw wysiedlone są w sporej części już w rekach poprzednich właścicieli , niszczenie dowodów z okresu II wojny odbywa się tam w świetle prawa i stosunków dobrosąsiedzkich .
  Czy mamy się czym martwić myśle iż już za późno gdyż jesteśmy w centrum wydarzeń , ja osobiście mam zamiar trzymać się z daleka od Euro chyba że jako żołnierz zostanę skierowany do zabezpieczenia jakiegoś stadionu .

5 komentarzy:

 1. Troche niewiarygodne, jednak cos chyba w tym jest...

  http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2012/02/05/to-nie-jest-zart/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Co za bzdury... Zresztą pożyjemy to zobaczymy. Nic wielkiego się nie wydarzy. Tak jak i pod koniec 2012 roku...

   Usuń
  2. Oczywiście że bzdury zagrożenie na euro oczywiście wzrasta tak jak na każdej dużej imprezie masowej ale nie ma sensu snuć tu jakiś bezpodstawnych teorii

   Usuń
 2. niczego nie można być pewnym...

  OdpowiedzUsuń
 3. Mimo wszystko lepiej unikać pobytu w miastach w których odbywać się będą mecze.
  Ryzyko na takiej imprezie rośnie. Zamach może być wykorzystany do ataku np. na Iran (że niby to ich sprawka) i/lub wprowadzenie bardziej restrykcyjnych ustaw na wzór USA. Trzeba pamiętać, że Euro odwiedzą ludzie z całej europy.

  "Na 20-21 maja zaplanowano szczyt NATO. Następnie, w dniach 21-23 maja odbędą się manewry wojskowe żołnierzy rosyjskich, ćwiczących się w obronie międzynarodowego lotniska w Denver, znanego z tajemniczych podziemi i znajdującej się tam bazy wojskowej… będziemy mieć też chińskich żołnierzy na granicy amerykańsko-meksykańskiej… czy jest jakiś ukryty powód dla którego wszystkie te złowrogie wydarzenia będą miały miejsce zaraz po sobie? (…)

  Początkowo szczyt G8 miał odbyć się w McCormick Place 18 i 19 maja, lecz przeniesiono go na późniejszy termin do Camp David.

  W międzyczasie Putin zapowiedział że nie będzie go na szczycie G8, podczas gdy rosyjscy żołnierze będą ćwiczyć na amerykańskiej ziemi. Dlaczego?"

  "Spotkanie Grupy Bilderberg odbędzie się w USA pomiędzy 31 maja a 3 czerwca"

  Czyli sporo spotkań w jednym czasie, trzeba brać to pod uwagę. Co oni mogą planować?

  Polecam film o lotnisku w Denver http://www.youtube.com/watch?v=tiNtVHDery8 ciekawe miejsce na ćwiczenia.

  I jeszcze reklama Coca-Coli na Euro http://www.youtube.com/watch?v=A4OcOfNhztQ

  OdpowiedzUsuń

Merytorycznie, bez wulgaryzmów, bez ataków ad personam.