niedziela, 22 kwietnia 2012

Wakun

Co pewien czas poddawano więźniów eksperymentom w podziemiach .Schodziło się w dół z któregoś z końcowych pomieszczeń linii produkcyjnej w okolicach sprawdzalni szczelności .Każdy więzień był umieszczany w szklanej klatce zwanej ;wakum; .Byli poddawani działaniu gazu efekty obserwowano przez szkło .Eksperyment trwał sekundę nie wszyscy go przeżywali .Później nieprzytomnych i martwych wyciągano za nogi i dawano jakieś zastrzyki . Zdzisław Wrzosek przeżył tę sekundę więc został poddany owemu badaniu jeszcze dwa razy za każdym razem badanie trwało coraz dłużej .
mat źr Bogusław Wróbel -
  Podobne opisy z podaniem nr obozowego istnieją w arch Gross Rosen oraz IPN .Zastanawiające jest milczenie badaczy , czy wyniki tych eksperymentów są tak tajne ? , czy może efektem jest tajemnicza szczepionka przywracająca życie ? Czy pokłosiem tych badań nie jest amerykański program  Blood of God ?
Istnieje około 120 opisów takich eksperymentów , przeprowadzano je miedzy innymi w dzielnicy Wałbrzycha  - Szczawno Zdr-. Może opisy szklanych trumien z Głuszycy i innych miejsc odnoszą się właśnie do owych szklanych klatek zwanych -Wakun- .

3 komentarze:

 1. Wakum, z niemieckiego Vacum a po polsku pompa próżniowa, jest pompą wytwarzającą podciśnienie w zamkniętej przestrzeni poprzez usunięcie z niej gazów.

  OdpowiedzUsuń
 2. Witam.Ogladalem wczoraj jeden z tych filmow na YT o tej tematyce i odnioslem wrazenie ,ze ludzie we wladzch wroclawia i nie tylko sa nieprzypadkowi.Caly czas sprawuja kontrole,dawkuja wiedze itp..A moze po prostu sie myle? "FALSZYWA WIEDZA JEST O WIELE GROZNIEJSZA OD BRAKU WIEDZY"

  OdpowiedzUsuń
 3. Witam serdecznie !

  Nie tak dawno przeczytałem interesującą notatkę prasową :

  http://www.techwench.com/scientists-invent-oxygen-particle-that-if-injected-allows-you-to-live-without-breathing/

  Polskie portale internetowe donosiły o "odkryciu" troszkę wcześniej bo na początku lipca. Ponieważ - dosłownie kilka dni wcześniej - przeczytałem powyższy wpis Darka, narzuciło mi się nieodparte skojarzenie tych dwóch osobliwości...

  NASA i jej program kosmiczny to kontynuacja prac ekipy von Brauna ( sprawdźcie, kto zakładał NASA ), broń atomowa, program eugeniczny, klonowanie,etc. to przejęty "dorobek nazistów" wraz z ekipą naukowców - to i inne przykłady jednoznacznie wskazują na to, iż "amerykańskie wynalazki" to nic innego jak efekty badań nazistowskich speców publikowane ze opóźnieniem.

  OdpowiedzUsuń

Merytorycznie, bez wulgaryzmów, bez ataków ad personam.