niedziela, 8 kwietnia 2012

Upadek

Z pamiętnika 1984 - Jarecki -Rogowiec .
  Jak zwykle gdy nie miałem nic do roboty włóczyłem się po okolicy , jak magnez przyciągał mnie Rogowiec .Tym bardziej teraz gdy znaleziono tam te trupy .Spotkałem Jareckiego przy ujęciu wody dla Głuszycy w Grzmiącej , stał zapatrzony w taflę wody  - to takie proste jeden pojemnik i wszyscy nie żyją już raz tak zrobili wielu mieszkańców wtedy zmarło - faktycznie w 1944 miało miejsce zatrucie wody zmarło przeszło 250 osób ,  winą obarczono polskich bandytów .- był coraz bardziej wyniszczony zapadnięty w sobie .Gdy ruszył w kierunku szczytu ruszyłem za nim za plecami mieliśmy panoramę Riese .Zatrzymaliśmy się w miejscu gdzie teoretycznie Amerykanie przejęli akta i plany podziemnego miasta .Czołgi por Allana zatrzymały się w Mezi Mesti czyli 11km od Riese .Wśrod nich był mój ojciec to tak na marginesie .
    -Zobaczysz ,  ponieważ dożyjesz mnie już nie będzie , a oni tu powrócą . Ich plan to 75-80 lat letargu jednak nie bezczynności ich trole wykonają całą robotę . Przygotują misterium , zrealizują ich plany gospodarcze i militarne . Zniszczą struktury społeczne nikt nie będzie słuchał starszych i nikt nie będzie korzystał z ich doświadczenia . Wielki budowniczy to zaplanował i pozostawił testament oraz dokładne plany , wasale i sługi już go realizują .Kościół odgrywa w tym planie nadrzędną rolę .Zobaczysz upadek pyszałków ,  marionetek w ich rękach , opowiadałem ci o fałszywym złocie o planie pogoni za kosztownosciami odwracającymi uwagę od Nich .Chciwość to ich największy oręż , zobaczysz jak zbrodniarze zostają bohaterami (Mengele został okrzyknięty w Pasadenie ojcem eugeniki i zapłodnień pozaustrojowych nikt  nie wierzy tam w jego zbrodnie ) , . Pod pozorem zjednoczenia powstanie Germania , wielka i silna narzuci wolę i plan  , odbuduje to co zaniechano w 1945 . Zobaczysz upadek , wtedy już będzie za późno to nastanie czas płaczu i trwogi gorszego niż ten ostatni .
 Jak zwykle nic nie rozumiałem dopiero po latach gdy na nowo czytam pamiętniki wracam myślami w tamte czasy ogarnia mnie zdziwienie i zaduma kim był i jaki był cel jego bytowania w moim życiu i rodzi się pytanie -w jaki sposób był w stanie opowiadać o rzeczach , które teraz się dzieją ?

8 komentarzy:

 1. Obecnie brak nam autorytetów, a jeśli są to skutecznie kompromitowane o ile same się nie kompromitują, odwieczna zasada jest nadal żywa- Dziel i rządź. Tak więc wszystko możliwe.

  OdpowiedzUsuń
 2. " -Zobaczysz , ponieważ dożyjesz mnie już nie będzie , a oni tu powrócą . Ich plan to 75-80 lat letargu jednak nie bezczynności ich trole wykonają całą robotę . Przygotują misterium , zrealizują ich plany gospodarcze i militarne . Zniszczą struktury społeczne nikt nie będzie słuchał starszych i nikt nie będzie korzystał z ich doświadczenia . Wielki budowniczy to zaplanował i pozostawił testament oraz dokładne plany , wasale i sługi już go realizują ."

  Jesli ktos twierdzi ze tak sie nie dzieje w Europie to musi byc wielkim ignorantem.

  Wielkie Niemcy "Germania" powstana tak jak to zaplanowano i zapowiedziano,

  wszystkie te budowle i tajemnice nie byly bez sensu tworzone ale mialy byc przygotowane na przyszle czasy,czasy ktore juz nadchodza.

  Unia Europejska - przeksztalci sie w GERMANIE,i juz chyba nikt nie ma watpliwosci ze plan sie powiedzie....?

  Szkoda tylko ze my ludzie potrafimy sie tylko klocic i myslec o wlasnych korzysciach,zaslugach i przywilejach,jestesmy zaslepieni - zlotem,

  Czas natchodzi...

  mat.video:Badacze Tajemnic - Narodziny IV Rzeszy

  http://www.youtube.com/watch?v=npP4H2wr7gE&feature=related

  OdpowiedzUsuń
 3. NAZISTOWSKIE KORZENIE BRUKSELSKIEJ UN, to tytuł książki którą w całości można znależc tu http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=6066.0

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziekuje za ciekawe,wazne zrodlo wiedzy i informacji.

  NAZISTOWSKIE KORZENIE „BRUKSELSKIEJ UE”

  http://www.relay-of-life.org/pl/pdf-files/relay-pl-chapter00.pdf

  http://www.relay-of-life.org/pl/pdf-files/relay-pl-chapter01.pdf

  http://www.relay-of-life.org/pl/pdf-files/relay-pl-chapter02.pdf

  http://www.relay-of-life.org/pl/pdf-files/relay-pl-chapter03b.pdf

  http://www.relay-of-life.org/pl/pdf-files/relay-pl-chapter04.pdf

  http://www.relay-of-life.org/pl/pdf-files/relay-pl-chapter05.pdf

  http://www.relay-of-life.org/pl/pdf-files/relay-pl-chapter06.pdf

  http://www.relay-of-life.org/pl/pdf-files/relay-pl-chapter07.pdf

  OdpowiedzUsuń
 5. Max dzięki za podrzucenie tytułu.

  OdpowiedzUsuń
 6. A tu z Bundesarchiwum zdjęcia z 1938 z wyprawy Schafera do Tybetu, niestety nie 7000 tylko ponad 1750 ale warto

  http://www.v-like-vintage.net/en/discover_photos/?tag=&location=&picturetype=all&yearstart=1870&yearend=2000&page=1&sort=newest&logical=False&searchoptions=255&categories=&search=tibet

  OdpowiedzUsuń
 7. BYć może pojawią się nowe dokumenty powiązane z tematami na Twoim blogu Dariuszu
  http://www.tvn24.pl/-1,1741197,0,1,ponad-milion-dokumentow-o-holokauscie-w-sieci,wiadomosc.html

  OdpowiedzUsuń
 8. Dziś otrzymałam e-mail . Dziękuję. Te 17 min uświadamia jak poważna jest sytuacja w jakiej się znajdujemy

  “Dwukrotnie w historii tego miasta na Europę i świat rozprzestrzeniło się niewyobrażalne cierpienie. Dziś wieczór mówimy do decydentów politycznych z berlińskiego Urzędu Kancelerza i Reinchstagu: To się nie powtórzy! Nie z nami!…

  Ze swojej strony powiem: Dr. Rath trzymam Pana za słowo....

  Proszę o kopiowanie i rozpowszechnianie tego materiału.
  Wezwanie Dr. Ratha do mieszkańców Niemiec, Europy i całego świata, Berlin 13.03.2012

  http://nnka.wordpress.com/2012/04/13/wezwanie-dr-ratha-do-mieszkancow-niemiec-europy-i-calego-swiata-berlin-13-03-2012/

  OdpowiedzUsuń

Merytorycznie, bez wulgaryzmów, bez ataków ad personam.