czwartek, 16 czerwca 2016

Strażnicy - śpiochy = Werwolf

Zawsze myślałem że strażnikami niemieckich tajemnic z okresu IIWS to jakieś tajemnicze osoby w podeszłym wieku patrolujące dany obszar .Jednak prawda jest bardziej okrutna . Większość tzw śpiochów to ludzie zaufania publicznego . Przede wszystkim politycy , adwokaci , kler , osoby mające wpływ na nasze życie . Bankierzy są na szczycie tej piramidy . Teraz rozumie słowa Jareckiego gdy opowiadał o ludziach w czarnych garniturach , którzy będą strzegli i osłaniali powrót Panów .Ludziach , którzy przekupią miliony , aby tylko zapewnić Panom spokojny powrót . Podczas jednego ze spotkań dał kartkę wyrwaną z Main Kampf , są to fantasmagorie Hitlera na temat podboju świata za pomocą tylko retoryki , a następnie dopiero prochu i stali .Hitler idealnie to wykorzystał w latach 1936-38, Nadrenia , Austria , Czechosłowacja .... Dzisiaj pewne siły robią dokładnie to samo efekt jest podobny .

10 komentarzy:

 1. Definicja słowa STRAŻNIK - osoby pełniące funkcje społeczne począwszy od władz UE poprzez senat władze samorządowe a skończywszy na jednostkach cywilnych w określonym terenie .Zwykle są to potomkowie różnych byłych oficjeli np. hitlerowskich odpowiedzialnych podczas drugiej WŚ za wprowadzanie tajnych projektów .Obecnie ich rola sprowadza się do utrudnianie uniemożliwiania dotarcia postronnym do wyjaśnienia czegokolwiek z tajemnic im powierzonych .

  OdpowiedzUsuń
 2. Darek, kwestia dotycząca „rzucania butelkami z benzyną” i „strzelania z wiatrówki” do turystów. Gdzie i kiedy to zostało napisane? Wskaż ten wpis. Jeżeli wymieniasz źródło i autora, to już chyba nie jest niebywałą tajemnicą (poprzedni filmik).

  OdpowiedzUsuń
 3. Jeszcze jedno.
  Według Twoich przekazów, są różne daty rozpoczęcia II WŚ. Tutaj piszesz że: „Podczas jednego ze spotkań dał kartkę wyrwaną z „Main Kampf” , są to fantasmagorie Hitlera na temat podboju świata za pomocą tylko retoryki , a następnie dopiero prochu i stali .Hitler idealnie to wykorzystał w latach 1936-38, Nadrenia , Austria , Czechosłowacja”.
  Moje pytania:
  1. Kto dał tę kartkę (Jarecki?),
  2. Komu dał tę kartkę,
  3. Czego dotyczyła ta kartka,
  4. Z jakiego rozdziału „Main Kampf” ona była (wskaż bez obawy – już można),
  5. W jakiej wojnie w 1936-38, (Nadrenia , Austria , Czechosłowacja), Hitler brał udział?
  Darek, do boju, daj popalić wszystkim „niewiernym”!!!

  OdpowiedzUsuń
 4. jako komentarz

  https://pracownia4.wordpress.com/2016/06/14/nazistowskie-korzenie-ue/#more-9721

  OdpowiedzUsuń
 5. https://pracownia4.wordpress.com/2016/06/14/nazistowskie-korzenie-ue/#more-9721

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo ciekawe . I jak najbardziej prawdziwe moim zdaniem . Mój już stary bardzo dziadek po 5 obozach pracy miał cholerną rację . Niemcy dale robą ci robili i tylko nieliczni to o widzą.

   Usuń
 6. Oj widzę panie Darku ze zmienia pan profil bloga z po części historycznego na opowiadania fantasy i science fiction

  OdpowiedzUsuń
 7. Czy kiedykolwiek kfiecień odpisał komuś na pytanie? Mam wrażenie że on ma to wszystko gdzieś co się tu pisze.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. a po co wchodzić w polemikę z anonimowymi trollami-volksdeutschami co tylko sieją ferment? wszystko masz na blogu i w filmikach.

   Usuń
 8. http://werwolfcompl.blogspot.com/p/blog-page_2.html

  OdpowiedzUsuń

Merytorycznie, bez wulgaryzmów, bez ataków ad personam.