środa, 29 czerwca 2016

Brexit wg Dariusza Kwietnia


4 komentarze:

 1. W pełni się zgadzam z Darkiem. Rozpad UE i ewentualne wycofanie kapitału z Polski oznacza dla nas katastrofę.
  W rękach obcego kapitału są wszystkie duże sieci handlowe, banki, fabryki (sorki - montownie).
  Rozprzedaliśmy cały swój przemysł. Powiem na przykładzie łodzi, bo to moje podwórko. Jeszcze jak chodziłem do podstawówki w łodzi było kilkanaście zakładów zatrudniających powyżej 10 000 pracowników - jako całość była to własność Skarbu Państwa. Obecnie mamy montownie siemensa, Dell- a i inne, które w ciągu tygodnia mogą się zawinąć zostawiając puste hale. nie wiem jak w innych miastach ale w Łodzi poupadały małe zwykłe sklepiki, papiernie, hydrauliczne, elektryczne - nie ma żadnych takich sklepików, po wszystko trzeba jechać do Castoramy i innych takich, które też mogą się zawinąć z Polski w ciągu tygodnia....

  W tym kraju niestety nie ma nic naszego Polskiego - dziękujemy wszystkim reformatorom po okrągłym stole.


  Piotrek Z łodzi

  Ps - Darek nie chcę się narzucać ale ciągle się przypominam o filmik z Łodzi z ostatniej wizyty - wrzuć go proszę bardzo mi na tym zależy.

  OdpowiedzUsuń
 2. Daru co to za stronka Pana Gardy,chetnie zagladne.

  OdpowiedzUsuń
 3. Będzie co będzie dopuki lud się nie postawi g.bedzie wielkie i dalej będą nam mówić jak mamy żyć . Urodziłem się za komuny . Ledwo pamiętam to i tamto ale k..wa nikt nie kazał nam płacić za wodę z własnej studni itd itd. Każdy miał dostęp do darmowej nauki i była praca. Mylę się ?

  OdpowiedzUsuń

Merytorycznie, bez wulgaryzmów, bez ataków ad personam.