piątek, 17 czerwca 2016

24 III 1938 Sudety

Konrad Henleinem otrzymuje od Hitlera 24 III 1938 roku rozkaz rozpoczęcia działań dywersyjnych w Sudetach celem zdestabilizowania i rozerwania tzw Czechosłowackiej Linii Maginota . Henleinem przywódca Partii Niemców Sudeckich . Zwerbowany w 1935 przez Canarisa przeszedł w Abwehrze szkolenie dywersyjne . Wśród 3 200 000 niemców sudeckich rozbudował silną partię polityczną oczywiście nazistowską . To miedzy innymi  za jego sprawą Czechosłowacja padła bez jednego wystrzału . Okupacja niemiecka umocniła i na trwałe osadziła wielu faszystów w Sudetach .Po 1945 gdy Dolny Śląsk przypadł Polsce jego ludzie mieli za zadanie przygotować powstanie Czechów sudeckich przeciw tej decyzji . Historia powojenna nie ujawnia nam konfliktu jaki istniał na tym terenie . Współpraca Czechów tzw niemców sudeckich ukazuje nam jak wspólnie fałszowali historię . Faktem jest iż Czesi wykonywali rożnego rodzaju prace w okolicach Wałbrzycha jak i Głuszycy w latach 1939 - 45 .W ich archiwach można znaleźć dokumenty świadczące o tym fakcie . Nie trzeba daleko szukać tylko udać się do podziemnej fabryki czołgów , piękna trasa turystyczna .
Moim zdaniem i kilku kolegów z Czech kompleks Riese jest częścią potężnego projektu który realizowano w Czechach . Podziemne fabryki i kopalnie czeskie miały być połączone systemem kopalnianym z polskimi , a połączenie takowe miało znajdować się w Górach Rybnickich ...

4 komentarze:

 1. Darek masz racje Riese i kompleks Czeski to jest jeden kompleks z tym że podzielony na połowę .Po naszej stronie produkowano i magazynowano gazy bojowe oraz linie technologiczne do wytrącania osocza z krwi skrzypłocza ,potrzebne to było do faszerowania hybryd o których pisał bartnik hitlerowcy szybko się połapali że skrzypłocz jest dla nich trudny do pozyskania i jego krew zamieniono na ludzką [więźniowie] z niej zaczęto wytrącać ALBUMINĘ LUDZKĄ [koncern BAYER] stosowaną do dzisiaj w ratowaniu ludzi, podawana jest za pomocą pompy LIMFATYCZNEJ.Kiedy odessano całą krew z więźnia zwłoki magazynowano w sztolniach,po pewnym czasie wydzielały się PŁYNY LIMFATYCZNE one to reagując głównie z kośćmi wytwarzały potworny odór [KAZEINA] CDN.

  OdpowiedzUsuń
 2. Dzien Dobry
  Odbiegam od tematu ale komuś moze sie przyda ... Polaczylem system LiDAR z Górami Sowimi i to co sie ukazało jest bardzo ciekawe można tez prześwietlić sztuczne zalewy itp...
  Próbowałem skontaktować sie z Darkiem email ale bez odzewu. Poniżej podam link jak to ogarnąć krok po kroku
  Życzę dobrej zabawy i mam nadzieje ze cos uda sie znales i udostępnić
  Ps: ja ustawiam przezroczystośc na 0%
  http://www.archeolot.pl/blog/?p=3830

  Pozdrawiam
  Rafał Immach

  OdpowiedzUsuń
 3. Dzien Dobry
  Odbiegne od tematu ale moze sie przyda a mianowicie polaczylem system LiDAR z Górami Sowimi i wyszły bardzo ciekawe zeczy !
  Można przeszukiwać sztuczne zbiorniki itp ...
  Pytałem email Darka czy próbował tego systemu ale bez odzewu .
  Poniżej podam linka jak to zrobic krok po kroku .
  Życzę dobrej zabawy i pozdrawiam
  Rafał Immach
  Ps : ja ustawiam przezroczystośc na 0%

  OdpowiedzUsuń
 4. http://www.archeolot.pl/blog/?p=3830

  O to linka do LiDAR

  OdpowiedzUsuń

Merytorycznie, bez wulgaryzmów, bez ataków ad personam.