niedziela, 12 czerwca 2016

Audycja LVII -

"Kolekcja Irvinga"- Microform Ltd.East Ardsley , Wakefield Yorkshire , WF3 2JN ,. e-mail: info@microform.co .uk

7 komentarzy:

 1. Z wielką radością i ulgą obejrzałem kolejną audycję. Obawiałem się, że Darek zakończy prowadzenie Bloga, na szczęście jednak nie.

  Darku a czy wrzucisz filmik z ostatniego pobytu w Łodzi????

  Pozdrowienia!

  Piotrek z Łodzi.

  OdpowiedzUsuń
 2. Hehe Pan Profesior kazał Ci wyjść z gabinetu, ciesz się! Mógł kazać przyjść za tydzień na egzamin poprawkowy z historii. Szkoda słów na tych nowo_władnych w wyprasowanych koszulach

  OdpowiedzUsuń
 3. Niema to jak stare dobre aydycje

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie a tak korzystając z okazji trafiła mi się książka co prawda kupiona za 5 zł w biedronce autora Łukasza Gładysiaka pt ZABIJCIE WSZYSTKICH EINSATZGRUPPEN 1938 1941 jestem w trakcie zapoznawania się z tą książkom temat jest dość ciekawy zważywszy że pomija się tą formacje EINSATZGRUPPEN która była jednostką specjalnego przeznaczenia niemieckiej Służby Bezpieczeństwa.
   Książkęo tyle polecam że nie kosztuje ona dużo i materiałów w niej jest sporo.

   Usuń
  2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
 4. Panie Darku ludzie, którzy Pana słuchają chętnie wspomogą tylko nigdzie nie ma informacji jak można to zrobić. Proszę taka informacje zamieścić. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 5. P.Darku dzięki za wszystko.Zawsze z przyjemnością słucham Pańskich opowieści.Przez 20 lat mieszkałem w Gluszycy,mój dziadek przyjechał do tego miast jako jeden z pierwszych mieszkańców był żołnierzem tzw.WOPu.Pamiętam jak opowiadał nam dzieciakom historię o dziwnym włochatym stworzeniu o dużej posturze które podczas patrolu wyskoczyło na nich w okolicach starego cmentarza na Łomnica Ustronie.Może to było jedno z tych stworzeń o których Pan opowiada w filmie przy tunelu.
  Pozdrawiam Tomek D.

  OdpowiedzUsuń

Merytorycznie, bez wulgaryzmów, bez ataków ad personam.