niedziela, 18 grudnia 2016

Kumulacja Zła

Góry mówią ....

16 komentarzy:

 1. Panie Darku interesuje się tematem aczkolwiek wiedzę czerpie jedynie z pańskich filmów przyjechać na ten moment nie mam możliwości niestety jakie pozycję tj książki polecilby pan na początek by wejść w temat?

  OdpowiedzUsuń
 2. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wybacz, to przez Pana Darka : ( Ale wykasowane w oczy nie razi wesołych świąt Erudyto

   Usuń
 4. Zagadka na Koniec Odcinka to super Pomysł ... Odpowiedz : Chodzi o Waleczną 16 dywizję Grenadierów SS Reichsfuhrer

  OdpowiedzUsuń
 5. Odpowiedz na zagadkę;Liście dębu nosiło SS

  OdpowiedzUsuń
 6. Panie Darku, czy udało się porobić zdjęcia z drona?
  Jeśli nie to służę pomocą
  PGR

  OdpowiedzUsuń
 7. Witam,w końcu wróciłeś do tematyki bardzo dobry i interesujący materiał ,drąż temat do bólu jest to mega ciekawe ja też czuję te klimaty tak trzymaj brachu pozdro!

  OdpowiedzUsuń
 8. Witam ,znam i widziałem wszystkie miejsca w z kręgami kamiennymi i kurhanami Gotów w Polsce. Żadne nie przypomina to co Pan publikuje. Z czymś takim jak ten murek (podłużny) nigdy się nie spotkałem. To bardzo ciekawe , lecz jeśli nie jest to nowożytna budowla to może być bardzo ciekawym miejscem. Myślę,że archeolodzy winni tym się zainteresować. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 9. Witam, znam i widziałem wszystkie przebadane kamienne kręgi w Polsce, oraz masę kurhanów Gotów. Żadne nie przypominają to co Pan publikuje. Jednak ten podłużny murek z kamieni jest bardzo interesujący i jeśli nie jest czymś nowożytnym to zapewne winien zainteresować archeologów. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 10. Rewellacyjny materiał. Panie Darku cały czas do przodu nie robić kroków w tył ☺

  OdpowiedzUsuń
 11. I o to chodziło !!! Żadnych wycieczek personalnych. Zupełnie inaczej się ogląda myślę ze ci którzy dla właśnie takich filmików odwiedzali kanał oraz bloga będą zadowoleni.

  OdpowiedzUsuń
 12. Witam. Co do geoportalu to tu jest opis jak uruchomić mapy Lidar, czyli widok ziemi pozbawionej roślinności zeskanowanej laserowo. Adres: http://www.archeolot.pl/blog/?p=3830

  OdpowiedzUsuń
 13. Witam. Co do geoportalu to tu jest opis jak uruchomić mapy Lidar, czyli widok ziemi pozbawionej roślinności zeskanowanej laserowo. Adres: http://www.archeolot.pl/blog/?p=3830

  OdpowiedzUsuń
 14. https://youtu.be/dG2HvmzgCbE to cie Darek zainteresuje

  OdpowiedzUsuń
 15. Chciałbym się podzielić z pewną historią ,która jest znaną dla osób ,które w tym temacie mają obeznanie ,lecz przedstawiona w innym sposobie przekazu.
  Mam dostęp do całej powieści pt. Silmarillion ,która właśnie opisuje to co się działo na terenach Europy ,a które wykorzystali tzw. okultyści dla swoich celów,by dopiąć swe pojęcie o świecie w formie mistycznej,pradawnej wiedzy i dać rozruch o tym temacie dzisiaj dla potrzeb wykazania starożytnej kreacji świata w którym następstwie żyjemy. Kto ,chce ,podzielę się.

  OdpowiedzUsuń

Merytorycznie, bez wulgaryzmów, bez ataków ad personam.