czwartek, 29 grudnia 2011

Relacja świąteczna

święta spędziłem w Głuszycy ,cały czas spędzając w górach oczywiście nie spodobało się to mojej rodzinie jak i miejscowym żydom . Tak jeszcze raz to zaznaczę miejscowym żydom . Moje kroki jako pierwsze skierowałem w miejsce odwiedzin rabina , 20h lasów za pomnik to wygórowana cena , następnie zacząłem filmować groby masowe , małych dzieci , gdy zaczepiła mnie bardzo stara kobieta żądając abym zaniechał swych działań -Ja tylko chcę pokazać żniwo ;grabarza; -odparłem , pani zaczęła mnie zaklinać abym od tego odstąpił . Następnie filmowałem obóz jeńców rosyjskich ,kolejna nagana , bardzo stary pan , znam go od czasu gdy skończyłem 15 lat głuszycki żyd ,-strofował mnie za odkrywanie tego co nikomu już nie jest potrzebne , zgodził się że w zamian opowie mi o tunelach za pierwszym zakładem , przystałem na to .Kolejny rozdział miał miejsce na miejscu kopalni Uranu ,Głuszyca ul Kolejowa , -To ty jesteś tym co kocha Niemców to ty jesteś ich pachołkiem - słowa człowieka , który ledwo łapie powietrze ,ty i twój ojciec jesteście przeklęci ,- a co z moim rodzeństwem spytałem -Tylko ten odmieniec i ty stanowicie problem -on wiedział i widział , tylko ty , ty jesteś problemem .W tym momencie zaczynam się tłumaczyć Straży Leśnej za naruszenie prywatnej własnosci ....Tak poza tym święta były okkk .

7 komentarzy:

  1. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

    OdpowiedzUsuń
  2. Prawdopodobnie z powodu tej wiedzy zmarł na bliżej nie znana chorobę ,wiedze o przeznaczeniu Riese zna bardzo wiele osób np rodzina Kauffmanów . Niedomówienia i brak zakończeń biora się z mojej niewiedzy ,szukam publikuje i nic nowego , tylko wszyscy czekają na jakiś sęsacyjny wątek .Anglicy nie bez powodu utajnili sprawe Riese do 2050 roku ,jednego jestem pewien iż część wiedzy , która przekazuje jest szkodliwa dla Korporacji ING , która to ma rozległe pole wpływów na dolnym ślasku (wiatraki na ślęży).

    OdpowiedzUsuń
  3. ps cała wiedza o Riese mojego ojca pochodzi od OTTO DALMUSA a taką wiedze posiadał prof.Wilczur dr. Mraczek pan Fedorowicz i inni ,rodzi się wiec kolejne pytanie skoro oni te wiedze przekazali dalej to gdzie ona jest ?

    OdpowiedzUsuń
  4. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

    OdpowiedzUsuń
  5. Mało tego on miał być ojcem chrzestnym mojej najstarszej siostry za te nie poprawnie politycznie związki moi rodzice mieli być deportowani , major Plisko dobitnie to wyłożył ojcu ,połamane żebra i wybite zęby , gdy zniknol Dalmus ,nasz dom stał się ostoja wystraszonych co kolwiek to znaczy , a moi rodzice nie mieli łatwego życia .Proszę przeczytać wszystkie relacje tam jest wytłumaczenie ...Zaznaczam iż moja wiedza jest ograniczona wiekszość to domysły i spekulacje .

    OdpowiedzUsuń
  6. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

    OdpowiedzUsuń
  7. Skąd posiada Pan informacje, że Anglicy utajnili wiadomości o Riese?

    OdpowiedzUsuń

Merytorycznie, bez wulgaryzmów, bez ataków ad personam.