sobota, 30 lipca 2011

Jarecki - dnia dzisiejszego

W 1986 r. podczas jednego z naszych ostatnich spotkań Jarecki bardzo dużo wspominał , można by powiedzieć że mówił o tym ciągle, a mianowicie o Zakonie Baphometa. Bał się powrotu rycerzy zakonu - "Pamietaj to co powiem, Oni tu wrócą, a mówiąc Oni mam na myśli rycerzy spod znaku Thule. Wspominałem Ci wiele razy o czarnej armii.Naziści to tylko ich forma przejściowa.Te ich prace są tylko początkiem. Wielki mistyk (mówił o Himmlerze) mówił o odrodzeniu i powstaniu Nowej Rzeszy w 80`dziesiąt lat po jej upadku. Zapamietaj to co ci powiem , ów zakon jest tu w twoim otoczeniu, nawet może jesteś juz ich członkiem ( spotkanie Argentyńczyka było początkiem mojej aktywności). Lecz to co się teraz dzieje nie jest groźne. Zakon odrodzi się i będzie wpełni sił po Wielkim Misterium ( 15.10.2011- we wszystkich zamkach należących do Thule),Wtedy nastąpi czas odrodzenia i zjednoczenia." Nie rozumiałem tych słów absolutnie, dopiero teraz po wieloletniej analizie znam sens jego słów. Poniżej zamieszczam list z 1999 r. , który pośrdenio odnosi się do słów Jareckiego, a który potwierdza biezace wydarzenia w Europie i na świecie.
oto on:

Towarzystwo Thule zostało założone w Niemczech w 1912 roku i znany początkowo jako niemiecki Zakonu. Niemiecki Order był ściśle związany z zakonem krzyżackim, który został zreformowany przez Baron Von Straussenburg Jaegar, założyciel Wolfshanze, w 1855 roku. Przypuszcza się, że Krzyżacy to całkowitą kontrolę niemieckiego porządku od samego początku. Oczywiście istnieją dowody, że wyżsi oficerowie z Wolfshzanze objął wysokie stanowiska w szeregach zakonu krzyżackiego.

Z niemieckiego Zamówienie pod kontrolą Rudolf von Serbottendorff Towarzystwo Thule urodził. Serbottendorff były szkolone w okultyzm, mistycyzm, islamski, alchemii, adeptem Różokrzyża oraz w Turcji zostało wszczęte w masonerii. Towarzystwo Thule służył jako rekrutacji i froncie politycznym działania niemiecki zamówienia w 1918 roku Towarzystwa stanowiły Pracownicy Politycznych Circle, w celu promowania idei Thule wśród robotników przemysłowych i zrównoważyć rosnące wpływy marksizmu. Serbottendorff stwierdził kiedyś, że "członkowie Thule byli ludzie, którym Hitler najpierw odwrócił się i którzy po raz pierwszy sprzymierzyły się z Hitlerem.

Towarzystwo Thule był głównie odpowiedzialny za obalenie rządu komunistycznego Barvarian i ich wysiłek propagandy wspomagany był przez dziennikarza, poety i okultyzmu ucznia Dietrich Eckart, który był głównym intelektualny wpływ na Hitlera, w pierwszych latach. Flaga ze swastyką, która została przyjęta przez NSDAP Strona została stworzona przez innego Thulist dr Krohn. Wraz ze zwycięstwem partii nazistowskiej, tradycji okultystycznej była prowadzona do III Rzeszy, głównie przez SS, którzy Reichs, Himmler, był zapalonym student okultyzmu. Himmler został członkiem zakonu w 1933 roku. SS okultystycznych działu badań, Ahnernerbe (Ancestral Heritage) powstała w 1935 roku pułkownik SS Wolfram Sievers von jako jej dyrektor. Occult badań naukowców SS wziął na całym świecie, w tym Tybet, Antarktyda, Kanada, Izrael i Afryki Północnej.

Wierzenia Thule było, że nie istniała legendarna wyspa daleko na północ (znanej jako Thule) i był centrum zaginionego, high-tech cywilizacji poziomie. Zniszczenie Thule był przez wybuch wulkanu i zmiany klimatyczne spowodowane przez wojny, która trwała 1000 lat. Nie wszystkie tajemnice, że cywilizacja całkowicie ustąpiły. Te, które pozostały były strzeżone przez starożytnych, istoty, które są podobne do "panów" teozofii lub Białe Bractwo bardzo inteligentny. Aby wierzyli, że wejdzie w tę wiedzę, a które były przeznaczone, aby stać się nowych mistrzów świata. Towarzystwo wyróżniał się na Krzyżaków źródeł, takich jak klęski Rzymian w AD9 przez Arminus, szef plemion Teutonów i pism Tacyta, który mówił bardzo Krzyżaków jako "rasy nieuszkodzone i cnotliwe.

Towarzystwo było skuteczne w interpretacji legendy dla własnej propagandy i stało się to skuteczne narzędzie, zwłaszcza, gdy Hitler doszedł do głosu. Oper Wagnera stała się popularna i Hitler był pod wpływem nauk Houston Chamberlain, koniec 19 wieku filozof, którzy wierzyli w wyższość rasową północnej ludzi Europejskiej znany jako Aryjczyków. Towarzystwo zaawansowane narodu niemieckiego (Volk) jako Aryjczyków i to łatwo indoktrynacji szerszej ludzi.

W 1930 roku, Niemcy Hitlera był jednym z najbardziej zaawansowanych na świecie i nie boją się pokazać. Roczne rajdy norymberskie pokaz siły, zarówno doktrynalnej i wyższości technicznej. Wiece były organizowane przez Towarzystwo Thule oraz Ministerstwa Informacji na czele Franz Leitzer, członek Towarzystwa Thule i Zakonu Krzyżackiego. Zakon krzyżacki stał się instrumentem Himmler założycieli SS. Towarzystwo Thule przyciągnął lojalny oddany i wpływowy po tym Alfred Rosenberg (Żyd, który zasugerował, ostateczne rozwiązanie, pokazując Hitler i Himmler kopię "Protokoły Syjonu"), Rudolf Hess, który został szefem Hitlera Personel (człowiek obsesję na punkcie Templariuszy i Świętego Graala), Hans Frank, filozof i historyk wiodących krzyżackiego; Gottfriend Beobacher, który został Mistrzem Niemiec z SS i Adolfa Hitlera.

W 1938 i 1939, U-booty obsługiwane przez statki powierzchni rozpoczął kompleksowy eksploracji Antarktydy. To był wspierany przez Baron Von Straussenburg Elrich, który stał się Wielkim Mistrzem Zakonu Krzyżackiego w 1938 roku i dowódca 31. Dywizji SS w tym samym roku. Te poszukiwania kontynuowane po wybuchu II wojny światowej, ale niektórzy historycy uważają, że do wybuchu wojny, było co najmniej 4.000 Niemców w Antarktyce. Zarzuca się, że zbudowali bazę, w górach, który był znany jako Thule. Elrich Von Straussenburg wierzono, że odwiedzili bazy po zakończeniu w 1944 roku. Krążą pogłoski, że baza została zbudowana na szczycie innej bazy, zbudowanej w wielkimwyścigu technologii obcych, z którą mogli być związani z starożytni budowniczowie Thule.

Koniec wojny i klęski Niemiec spotkali się pod koniec Towarzystwa Thule. Wielu z jej członków zostali schwytani i sądzony w Norymberdze. Alianci traktowali surowo tych, którzy byli członkami Towarzystwa i wyroki zostały wykonane lub uwięzionych za życia. Doktryna Towarzystwa została zlikwidowana, a celem było palenie książek i innych materiałów związanych z Thule Sowieci byli równie okrutni wobec tych, znaleźli się w NRD mieli podbić. Spalili wszystko co związane z Zakonu istnienia i tego systematycznego usuwania Nauki Thule trwała do 1948 roku. Dopiero w 1949 roku, że polecenie pokrewnych dowiedział się, że bez pracowników z 31 Dywizji SS został pociągnięty do odpowiedzialności za zbrodnie przeciwko ludzkości. I mieli już wiele. Dochodzenie prowadzone przez Dowództwo Sił Sojuszniczych Zawód, rok później śledzono oddział z Bawarii do Austrii, gdzie nagle ślad zniknął. Trzydzieści tysięcy pracowników, z czołgami i artylerią nie można znaleźć. Inne jednostki znane zniknęły, jak również i wiele bogactwa rodziny rodziny Straussenburg Von zniknęły z zamku, który przekroczył Renu.

Towarzystwo Thule nie istnieje już od 1945 roku. To jest nielegalne w Niemczech .Tworzenia lub wspierania idei Towarzystwa Thule jako następuje przez nazistów podczas ich panowania. Chociaż istnieje kilka stron internetowych Towarzystwa Thule, informacja gdzie można dostrzec jakieś zarzuty już nie istnieje. Ale 1990 roku odnotowano ożywienie w nazistowskich ideałów i może to być wpływ Nowego Zakonu Krzyżackiego ", który ponownie założył" w 1977 roku Otto Kruger. Nowy porządek znalazł się w ramach dochodzenia dotyczącego działalności przestępczej na pięciu różnych okazjach w ciągu ostatnich trzech lat, ale nie ma żadnych przekonań. Nowy Zakonn Krzyżaków odnowił wiele zamków na terenie Niemiec, Polski, Bułgaria, Rumuni i krajów bałkańskich. Wśród zarzutów, że władze państwowe które postawiły przed członkami Zakonu, w tym przemyt broni, bunt, morderstwa, podpalenia, antysemickie ideały i akty terroryzmu. W 1998 i na początku tego roku, wielu zagranicznych uchodźców z Turcji i Albanii zostało zabitych przez nacjonalistyczne frakcje i odłamy Uważa się, że zostały utworzone przez starszych członków Nowego Zakonu Krzyżackiego. Niechęć do dużej liczby uchodźców szczególnie z konfliktu na Bałkanach rośnie, a rząd twierdzi, że to był napędzany przez członków Zakonu.

Członek zakonu chwalił się okultyzmem znajomego w październiku 1998 r., że Baron Von Elrich Straussenburg jest Władcą Rzeszy Marshallem Zakonu i że w Zakonie jest najwyższym rangą rycerzem i są członkami Wolfshanze. Ponadto członek Wolfshanze, powiedział, że są bazy w Ameryce Południowej, na Antarktydzie, Kanadzie i Alasce. Członek powiedział, że część 15 oddziałów Wolfshanze, to 15 z 18 znanych oddziałów, o których członek wiedział. Towarzystwo Thule zostało wskrzeszone do pełnienia funkcji nauki, administracji i logistyki do Wolfshanze oraz Knights of the Reich, okrągłego stołu starszych rycerzy zakonu krzyżackiego. Kontakt powiedział również, że w następnej dekadzie będzie ich o wiele więcej.
Listopad 1999 r.

2 komentarze:

  1. Czy nie dało by się jakoś poprawić tego tekstu i zedytować? Z tego co wiem pan Darek tłumaczył go sam, z niemieckiego, jednak to tłumaczenie potrzebuje poprawek beta, bo na prawdę, starałam się, ale nie dociera do mnie nawet ogólny sens.

    OdpowiedzUsuń
  2. Tekst przekopiowany prosto z translatora?

    OdpowiedzUsuń

Merytorycznie, bez wulgaryzmów, bez ataków ad personam.