czwartek, 11 sierpnia 2011

Plan Trzech Wojen Światowych

Podczas ostatniego pobytu w TUCZNIE osobiscie poznałem wnuczkę dr.Ernsta Schafera. Podczas obiadu usiadła na przeciwko mnie leciwa staruszka i nieustannie się we mnie wpatrywała , w pewnym momencie rozpoznałem jej twarz i zapytałem czy czasem tak sie nie nazywa. Owa Pani była z tłumaczką ,a jednym ze swiadków tego spotkania byl wlaściciel pałacu Sapetów oraz uczestnicy mojej prelekcji. Na wszystkie pytania Pani odpowiedziała twierdząco. Przedstawiła się jako wnuczka jednego z największych archeologów Himmlera, także potwierdzona tożsamość jest nie podawżalna.
Na moje pytanie dlaczego doszło do naszego spotkania (gdyz napewno to nie był przypadek) odpowiedziała kolokfialnie : " Chciałam zobaczyć jak aktualnie wyglądasz " -W trakcie dalszej rozmowy podkresliła znaczenie "planu trzech wojen światowych ",pytając jednocześnie dlaczego pomijam ten temat , że to jest moim obowiązkiem dzielić się tą informacja także.
Mazzini i Pike pojmowali ,że zjednoczenie całej Europy pod sztandarem Illuminizmu będzie skrajnie trudne, jeżeli nie niemozliwe. Duch narodowy przenika mocno dusze ludzką i jest trudny do wykorzenienia zwłaszcza na kontynencie targanym wojnami przez wiele stuleci. Dlatego zaczeli Oni pracować nad swoim największym planem, tak dalekosiężnym, że tylko czytelnik obeznany z wielką potęgą tajnych towarzystw mógłby w to uwierzyc.
W 1871 r. Mazzini wydał list , w którym nakreslił trzy czesciowy plan docelowy Illuminatów. Ich wielki projekt uwolnienia nie tylko Europy , ale i całego świata od Chrześcijaństwa i poddania ich oświeconej ( Illuminowanej) dyktaturze lucyferanizmu. Ten godny uwagi list był przez wiele lat wystawiany w bibliotece Muzeum Brytyjskiego w Londynie.
Mazzini planował serie wojen swiatowych.
Wojny te miały wpędzić każdy naród w konflikt tak krwawy i chaotyczny, by ostatecznie każdyn naród zrzekł się swej suwerennosci narodowej na rzecz rządu międzynarodowego ( Liga Narodów, ONZ,Unia Europejska) celem zapobieżenia kolejnemu globalnemu rozwlewowi krwi.
Pierwsza z tych wojen światowych miała zgodnie z ich nadziejmi obalić rząd Carski w Rosji i ustanowić dyktature illuminacka- nowy stopień w gamie środków kontroli społeczeństw.
Druga wojna światowa miała pozwolić nowej Rosji Sowieckiej na zdobycie Europy- lub jak sie okazało jej połowe.
Trzecia wojna światowa miała wybuchnąć na bliskim wschodzie, pomiędzy muzułmanami , a żydami i spowodować biblijny Armagedon.
Przed końcem trzeciej wojny światowej zmęczone narody miałybyc gotowe do zaakceptowania jakiegokolwiek planu przynoszącego możliwie najdłuższy pokój, a jednoczącego cały świat pod zgubnym sztandarem LUCYFERAŃSKIEGO PORZĄDKU ŚWIATA ( o tym samym wspomina himmler w swoich opracowaniach.Zafascynowany jest praca Karola Marksa z 1848 r.,"ŻE SŁOWIAŃSKA CHOŁOTA, CZYLI ROSJANIE, A TAKŻE CZESI I CHORWCI SĄ ZACOFANYMI RASAMI, KTRYCH JEDYNA ROLĄ W PRZYSZŁEJ HISTORII ŚWIATA BĘDZIE ROLA MIĘSA ARMATNIEGO").
Fryderyk Engels : " Ostatnia wojna światowa spowoduje zniknięcie z powierzchni całych narodów reakcyjnych.To także bedzie postep.Lecz bez gwałtu i bez braku litości nie da się w historii osiągnąć niczego.".....
Niedawno w Izraelskim Knesecie jeden z ministrów wręcz krzyczał,że jeśli ONZ na spotkaniu we Wrzesniu uzna suwerenność Palestyny, to wybuchnie krwawa wojna i ,że szykują ją muzułmanie.

5 komentarzy:

 1. widziałeś? http://www.tvn24.pl/-1,1717125,0,1,olbrzym-odkryl-kolejna-tajemnice,wiadomosc.html

  OdpowiedzUsuń
 2. A skąd pan wiedział jak wygląda wnuczka Schafera?
  I dlaczego chciała zobaczyć jak pan obecnie wygląda?

  OdpowiedzUsuń
 3. Drogi Panie Darku,
  wykonuje pan bardzo cenną pracę publikując SWOJE relacje i wywiady ze świadkami. Ale publikując tekst o 3 wojnach odbiera Pan sobie wiarygodność. Kto to Panu podsunął?
  Wystarczy godzina przy komputerze żeby wiedzieć skąd pochodzi "plan trzech wojen światowych" i rzekomy list. Plan został zmyślony w 1958 r. Autor tej fałszywki cytuje list. Ten list opublikowany został w 1894 roku w książce o masonach i wcale nie mówi o 3 wojnach a jedynie o wypędzeniu Papieża z Włoch. Ta książka z kolei też jest zmyślona. Jej autor Leo Taxil po latach publikowania antymasońskich tekstów (i zarobieniu pokaźnych pieniędzy) przyznał się do fałszerstwa i wydrwił swoich naiwnych czytelników. Źródło: http://www.conspiracyarchive.com/Articles/Pike-Mazzini_Three-World-Wars.htm

  OdpowiedzUsuń
 4. Darek miałeś rację z armią brudasów, a to jest cześć planu niestety.

  OdpowiedzUsuń
 5. Co do armi brudasów nie myliłeś się, a to cześć planu.

  OdpowiedzUsuń

Merytorycznie, bez wulgaryzmów, bez ataków ad personam.